ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzej Sankowski została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"KLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ DR ANDRZEJA SANKOWSKIEGO jak z samej nazwy wynika to placówka prowadzona przez słynnego warszawskiego chirurgia plastycznego dr n. med. Andrzeja Sankowskiego. Pan doktor od ponad 20 lat zarządza placówką, zajmuje się chirurgią plastyczną oraz leczy takie choroby jak przepuklina, ginekomastia, zespół cieśni nadgarstka i choroby genetyczne. Wprowadził na polski rynek kilkanaście nowych metod i systemów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Klienci podkreślają, że dr Sankowski jest profesjonalistą w każdym calu, a jego podejście do klientów jest wyjątkowe. Opieka z jaką spotkali w jego placówce wyróżnia się na tle innych klinik, indywidualnym podejściem, zrozumieniem i empatią. Najczęściej umawiam tu klientki na operację powiększenia piersi. Kobiety po operacji, są bardzo zadowolone z efektów. Piersi są po prostu piękne." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Jolanta
5.0
Jolanta
Dodano: 25 stycznia 2019
Tytuł:
"Klinika na 6"
Duże zainteresowanie personelu, fachowość i fantastyczna opieka.
Zabieg:
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi (styczeń 2019)
Lekarz:
dr n. med. Wojciech Witkowski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska