Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift - Filia w Kielcach

Gabinet konsultacyjny PerfectLift Recepcja, poczekalnia PerfectLift Gabinet konsultacyjny PerfectLift Gabinet zabiegowy PerfectLift Udogodnienia dla gości PerfectLift Gabinet zabiegowy PerfectLift Kadra PerfectLift Gabinet zabiegowy PerfectLift Recepcja, poczekalnia PerfectLift Klinika PerfectLift

Informacje ogólne o PerfectLift

Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift to nowoczesna placówka zlokalizowana w Kielcach. Jej kadrę tworzy zgrany zespół specjalistów kilku dziedzin medycyny, wykonujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii i laseroterapii. Do wyposażenia kliniki należą urządzenia wiodących, światowych producentów sprzętu medycznego oraz materiały najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajduje się m.in. zabieg Plasmage, bazujący na energii plazmy. Przy użyciu specjalistycznego aparatu wykonujemy blefaroplastykę górnych i dolnych powiek, stosujemy go także w usuwaniu kurzych łapek, likwidacji zmarszczek wokół ust oraz na szyi, dekolcie i dłoniach. Metoda Plasmage stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Przy użyciu plazmy uzyskamy również efekt gładkiej, odmłodzonej, pozbawionej przebarwień i odżywionej skóry, zniwelujemy rozstępy i inne niedoskonałości skóry, jak np. blizny.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi okolic oczu, polegające na podnoszeniu brwi i wizualnym odmłodzeniu wyglądu. W ich trakcie wykorzystują nici liftingujące PDO, nici BARB 4D, nici łódeczkowe do podniesienia brwi, jak również nici do podnoszenia kącików ust czy czubka nosa. Stosują też nici łódeczkowe oraz Lift Strong 18/19G do uniesienia policzków.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi na bazie preparatu Redensity, pozwalające uporać się z problemem cieni i worków pod oczami. Osobom pragnącym poprawić wygląd i kondycję skóry okolic oczu proponujemy również procedury z wykorzystaniem Regeneris – osocza bogatopłytkowego (PRP), pozyskiwanego z krwi własnej pacjenta.

Wykonujemy zabiegi metodą Aqualyx, stanowiące niechirurgiczną, znacznie łagodniejszą alternatywę liposukcji takich obszarów ciała i niedoskonałości jak podbródek, brzuch i tzw. boczki, wewnętrzna strona ud czy kolan, motylki oraz fałdy na plecach.

Osobom borykającym się z problemem np. nadmiernych nawisów skórnych i zwiotczeń proponujemy zabieg Ulthera HIFU, zwany liftingiem bez skalpela. Skutecznie unosi również brwi, zwiększa napięcie skóry, modeluje owal twarzy, linię szyi i podbródka. Zabieg można także wykorzystywać w okolicy brzucha, ud, ramion i pośladków.

Przeprowadzamy zabiegi w oparciu o botox, czyli preparaty na bazie toksyny botulinowej. Dzięki nim możemy zlikwidować zmarszczki mimiczne powstałe w okolicy oczu oraz na czole, uzyskać efekt "powiększonych oczu" oraz zlikwidować zmarszczkę poziomą brody. Zabiegi sprawdzają się ponadto w terapii bruksizmu (nocnego mimowolnego zgrzytania zębów), jak również w nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

Oferujemy Państwu mezoterapię twarzy, szyi i dłoni, a także owłosionej skóry głowy i włosów. Przeprowadzamy również tzw. mezobotox, połączenie botoxu i mezoterapii igłowej. Stanowi najnowszą metodę odmładzania twarzy stosowaną przez lekarzy medycyny estetycznej.

Naszą kolejną propozycją jest karboksyterapia, umożliwiająca niechirurgiczne pozbycie się problemów takich jak rozstępy, nadmierna tkanka tłuszczowa, cellulit, niedoskonałości okolic oczu i skóry głowy. Wszechstronność zabiegu pozwala na jego zastosowanie w odniesieniu do wielu obszarów twarzy i ciała. Procedura polega na iniekcjach medycznego dwutlenku węgla do tkanek, co powoduje poprawę mikrokrążenia oraz odżywienie skóry.

Do oferty kliniki należy laseroterapia. Za pomocą lasera Q-Switch usuniemy niechciane tatuaże o powierzchni nawet powyżej 100 cm2 oraz nieprofesjonalnie wykonany makijaż permanentny brwi. Likwidujemy przebarwienia (MeLine), niechciane owłosienie twarzy, brody, pach, dłoni, przedramion i ramion, pleców, bikini, pośladków, łydek i ud (depilacja laserowa). 

Nasi specjaliści wykonają różnego rodzaju peelingi: peeling chemiczny, PRX T-33 twarzy oraz peeling PQ Age Evolution trzech powierzchni łącznie (twarz, szyja i dekolt).

Serdecznie zapraszamy Państwa na konsultacje kwalifikujące do poszczególnych zabiegów.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Klinice PerfectLift oferujemy kompleksowe zabiegi na twarz i ciało, zarówno w ramach medycyny estetycznej, jak i kosmetologii oraz dermatologii. Wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i materiały wiodących światowych marek, dokładnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa, jakości oraz skuteczności działania. Dzięki bogatemu wyposażeniu kliniki możemy minimalizować ingerencję chirurgiczną, zastępując ją zabiegami alternatywnymi, mniej inwazyjnymi i nie wymagającymi długotrwałej rekonwalescencji. Proponujemy zabiegi z wykorzystaniem urządzeń takich jak m.in.:

  • Plasmage – urządzenie medyczne bazujące na zjawisku plazmy, skuteczne zarówno w dermatologii estetycznej, jak i chirurgii plastycznej. Umożliwia nieinwazyjną likwidację zmian na skórze, a także stanowi alternatywę w leczeniu schorzeń do tej pory poddawanych głównie zabiegom chirurgii tradycyjnej, jak np. korekta powiek, usuwanie znamion, brodawek, włókniaków oraz blizn pooperacyjnych.

  • Ulthera HIFU – aparat do przeprowadzania liftingu bez skalpela. Wykorzystuje zogniskowane impulsy ultradźwiękowe o dużej mocy HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), które na ustalonej wcześniej głębokości powodują lokalne uszkodzenia cieplne, pobudzając tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych, a przy tym równocześnie nowego kolagenu. Ultradźwięki przenikają przez naskórek, nie uszkadzając go. Efektem stosowania aparatu jest poprawa napięcia oraz uniesienie skóry.

  • Laser neodymowo-yagowy Q-Switch (Nd-YAG) – system laserowy o bardzo krótkim czasie trwania impulsu, wysokiej energii i fali długości 532/1064 nm. Doskonale sprawdza się w usuwaniu zmian naczyniowych oraz zmian zawierających ciemny barwnik, dlatego rekomenduje się go do zabiegów likwidujących czarne i kolorowe tatuaże, makijaż permanentny i przebarwienia.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika PerfectLift posiada szereg udogodnień dla pacjentów, które pozwolą Państwu poczuć się komfortowo i swobodnie w czasie konsultacji i zabiegów.

  • Profesjonalizm i doświadczenie – posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów, sukcesywnie poszerzających wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.

  • Nowoczesność – w trakcie zabiegów korzystamy z wysokiej jakości urządzeń i materiałów pochodzących od uznanych producentów.

  • Indywidualne podejście – podczas konsultacji precyzyjnie dobieramy metody zabiegowe do potrzeb i oczekiwań, a przede wszystkim zdrowia każdego pacjenta.

  • Kompleksowość – szeroka oferta zabiegów oraz współpraca ze specjalistami kilku dziedzin medycyny umożliwia kompleksowe podejście do problemów pacjentów i dobór optymalnej ścieżki postępowania.

  • Komfort – wnętrza kliniki urządzono nowocześnie, a przy tym elegancko. Są komfortowo wyposażone i przytulne, dzięki czemu zapewniają naszym gościom przyjazną atmosferę i poczucie intymności.

  • Promocje i zniżki – oferujemy atrakcyjne rabaty dla osób korzystających z większej ilości zabiegów.