4,5 / 5  - 535 ocen »
Recepcja, poczekalnia Klinika Nova Wnętrza, wystrój Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Wygląd zewnętrzny Klinika Nova Recepcja, poczekalnia Klinika Nova Kadra Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Kadra Klinika Nova Gabinet konsultacyjny Klinika Nova Gabinet zabiegowy Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Kadra Klinika Nova Zabieg, operacja Klinika Nova Zabieg, operacja Klinika Nova Sala operacyjna Klinika Nova Pokój, sala dla pacjentów Klinika Nova Pokój, sala dla pacjentów Klinika Nova Pokój, sala dla pacjentów Klinika Nova Nagrody, wyróżnienia Klinika Nova Recepcja, poczekalnia Klinika Nova Recepcja, poczekalnia Klinika Nova Recepcja, poczekalnia Klinika Nova Wygląd zewnętrzny Klinika Nova Widok ogólny Klinika Nova Widok ogólny Klinika Nova Widok ogólny Klinika Nova Klinika Nova sp z o.o. - logo

Informacje ogólne o Klinice Nova

Klinika Nova w Kędzierzynie Koźlu funkcjonuje od 2014 roku, a już zdobyła zaufanie pacjentów zarówno tych z kraju, jak i zagranicy. To wielospecjalistyczny ośrodek medyczny, którego wysokospecjalistyczna kadra kompleksowo zadba o Państwa zdrowie i samopoczucie.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy część szpitalną oraz ambulatoryjną, w której mieści się kilkanaście poradni specjalistycznych, sale zabiegowe i punkt laboratoryjny. W części szpitalnej znajdują się profesjonalne sale operacyjne, sala wybudzeniowa oraz wygodne sale pobytu dla chorych.

W części ambulatoryjnej oferujemy konsultacje lekarskie z zakresu m.in. urologii, chirurgii (w tym plastycznej), ortopedii, onkologii oraz laryngologii i endoskopii przewodu pokarmowego. Zajmujemy się również ginekologią i okulistyką (operacje zaćmy). Obecnie poszerzamy zakres naszych usług o bariatrię – operacyjne zakładanie balonu i opaski żołądkowej w celu walki z otyłością.

Dysponujemy bogatym zapleczem diagnostycznym oraz wysokiej jakości sprzętem. Wykonujemy m.in. gastroskopię, kolonoskopię i polipektomię, a także badania USG.

Nasza kadra skład się z doskonałych specjalistów, w tym z lekarzy onkologów, którzy na co dzień służą pomocą pacjentom z Centrum Onkologii w Gliwicach. O jakości świadczonych przez nas usług świadczy fakt, iż posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty (w tym ISO), a w 2014 i 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę w plebiscycie „Opolski Hipokrates”.

W naszej klinice gwarantujemy doskonale warunki pobytu, komfort oraz dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Kliniki Nova.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wysoką jakość naszych usług zawdzięczamy specjalistycznemu sprzętowi oraz wyposażeniu pomieszczeń, które spełnia najwyższe standardy współczesnej medycyny. Posiadane przez nas urządzenia pozwalają na wykonywanie diagnostyki i operacji m.in. z zakresu urologii, okulistyki, chirurgii, ortopedii, ginekologii, laryngologii (także u dzieci).

Dysponujemy najnowocześniejszym wysokoenergetycznym zielonym laserem, dzięki któremu przeprowadzamy praktycznie bezkrwawo zabiegi prostaty.

Wśród urządzeń diagnostycznych znajdą Państwo u nas m.in. wysokiej jakości sprzęty endoskopowe oraz aparaty USG.

Posiadamy jedno z najnowszych urządzeń do wykonywania badań okulistycznych, w tym OCT i angiografii.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o wysoką jakość usług zadbaliśmy również o komfort psychiczny i fizyczny naszych pacjentów. Oferujemy m.in.:

  • Komfortowe wnętrza – zarówno gabinety zabiegowe i konsultacyjne, jak i sale chorych są wyposażone w najwyższej klasy urządzenia, a wnętrza zaaranżowane są tak, aby czuli się w nich Państwo komfortowo i bezpiecznie.
  • Dogodne godziny otwarcia oraz duża dostępność lekarzy specjalistów – dzięki temu znajdą Państwo pomoc wtedy, kiedy będą jej potrzebować, bez długiego oczekiwania i kolejek.
  • Klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym obiekt zaaranżowany jest tak, aby bez problemu mogły się po nim poruszać osoby niepełnosprawne (budynek jednokondygnacyjny z podjazdem).
  • Klimatyzowane pomieszczenia – cały obiekt jest klimatyzowany, co znacząco zwiększa komfort pacjentów.
  • Obcojęzyczny personel – lekarze oraz personel pomocniczy posługują się językami obcymi, dzięki czemu odwiedzający nas pacjenci z zagranicy czują się w pełni swobodnie.
  • Wi-Fi – udostępniamy naszym pacjentom możliwość korzystania z bezpłatnego bezprzewodowego Wi-Fi.
  • Zimne i ciepłe napoje – w klinice znajduje się automat do kawy i herbaty, oferujemy także wodę do picia.
  • Obszerny parking – dla zmotoryzowanych pacjentów przygotowaliśmy bezpłatne miejsca parkingowe.

Osiągnięcia i certyfikaty Kliniki Nova

Mimo że na kłodnickim rynku medycznym funkcjonujemy od 2014 roku, zdążyliśmy już zaskarbić sobie sympatię i zaufanie pacjentów. Świadczy o tym fakt, iż w plebiscycie pacjentów „Opolski Hipokrates” Klinika Nova została uznana za najlepszą placówkę medyczną Opolszczyzny w latach 2014 i 2015. Pacjenci z całego województwa głosowali na najlepszą placówkę służby zdrowia, lekarza i stomatologa, a także na położną, fizjoterapeutę oraz aptekę.

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie, a nasze wyposażenie pozwala na wykonywanie zabiegów na miarę XXI wieku. Jakość naszych usług potwierdzają m.in. dwa certyfikaty ISO.

Pracujący u nas lekarze to wybitni specjaliści, mogący się poszczycić licznymi dyplomami i certyfikatami uzyskanymi podczas kursów oraz sympozjów medycznych.

Klinika Klinika Nova

Filmy Klinika Nova