ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek oferuje pacjentom szereg zabiegów profilaktycznych, w tym skaling i piaskowanie zębów oraz instruktaż higieny jamy ustnej. Proponujemy Państwu leczenie zachowawcze i endodontyczne z zastosowaniem najwyższej jakości aparatury (mikroskop, endometr i inne). W celach diagnostycznych wykonujemy zdjęcia rentgenowskie pojedynczych zębów, zdjęcia pantomograficzne oraz cefalometryczne.

Najmłodszym pacjentom oferujemy wizyty adaptacyjne, podczas których oswajają się z gabinetem stomatologicznym. Wykonujemy lakowanie zębów oraz leczymy zachowawczo zęby stałe i mleczne.

Oferujemy bezpłatne konsultacje ortodontyczne, w ramach których dopasowujemy odpowiednią metodę niwelowania wad zgryzu oraz niewłaściwe położenie zębów. Najmłodszym pacjentom proponujemy aparaty ruchome, zaś pacjentom dorosłym oraz młodzieży różne warianty aparatów stałych.

Prowadzimy leczenie periodontologiczne, które obejmuje kiretaż i skaling naddziąsłowy za pomocą systemu Vector, a także diagnostykę za pomocą specjalnej sondy periodontologicznej.

Przeprowadzamy leczenie chirurgiczne jamy ustnej oraz zębów. Wykonujemy ekstrakcje zębów (w tym zębów mądrości), a także zabiegi przygotowawcze pod implanty, takie jak podniesienie zatoki szczękowej (sinus lift) czy sterowana regeneracja kości. Dzięki nowoczesnym zabiegom implantologicznym odbudowujemy uśmiech pacjentów z pojedynczymi i bardziej rozległymi brakami w uzębieniu.

Nasza oferta protetyczna to indywidualny dobór najodpowiedniejszej metody uzupełnienia ubytków. W zależności od konkretnego przypadku proponujemy pacjentom korony, wkłady i nakłady koronowe, a także mosty i protezy. Zakładamy również licówki w celu zamaskowania niewielkich defektów uzębienia. Wybielamy zęby  za pomocą lampy oraz metodą nakładkową.

Pełen zakres świadczonych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska