Klinika Radość - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Klinika Radość to nowoczesna placówka, w której – prócz leczenia schorzeń zębów – pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarzy innych specjalizacji, w tym internisty. Wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy w znieczuleniu. Zajmujemy się implantologią, w ramach której odbudowujemy uśmiech pacjentów dzięki systemom implantologicznym oraz implantom firmy Osstem i Straumann – posiadamy tytuł autoryzowanej kliniki. Przed rozpoczęciem terapii przeprowadzamy pełną diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń.

U pacjentów, u których ilość tkanki kostnej w wyrostku zębowym nie jest wystarczająca do przeprowadzenia natychmiastowej implantacji, wykonujemy augmentację, uzupełniając kość materiałami kościozastępczymi. Tego typu terapię stosujemy przed leczeniem implantologicznym lub w jego trakcie. Możemy również przeprowadzić ją u pacjentów z chorobą przyzębia (sterowana regeneracja kości). U osób ze zbyt małą wysokością wyrostka zębodołowego szczęki wykonujemy tzw. sinus lift, czyli zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej. Przeprowadzamy go małoinwazyjnie, techniką zamkniętą przy pomocy Cas-Kit’u. Podejmujemy decyzję o wykonaniu sinus lift w oparciu o wyniki badania CT oraz RTG.

Oferujemy uzupełnienia protetyczne ruchome (lekkie protezy acetalowe) oraz stałe, czyli korony na implantach, wkłady, korony i mosty. Wykonujemy uzupełnienia stałe najwyższej jakości, w tym pełnoceramiczne Cercon Schutz Dental Group oraz Lava.

W ramach zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej posługujemy się wypełnieniami idealnie imitującymi własne zęby pacjenta. Dysponujemy inteligentnymi materiałami do odbudowy estetycznej. Wśród nich można wymienić materiały takie jak kompozyt mikrohybrydowy z nanowypełniaczem G-Aenial oraz światłoutwardzalny materiał kompozytowy do wypełnień Gradia. Stosujemy je standardowo do wszystkich wypełnień, prócz tego oferujemy pacjentom odbudowę zębów tymi materiałami na wkładach z włókna szklanego.

Osoby niezadowolone z odcienia swojego szkliwa mogą poddać się u nas zabiegom wybielającym. Dysponujemy sprawdzonym przez naszych specjalistów preparatem oraz nowoczesną lampą, stosowaną podczas gabinetowego wybielania zębów. W razie potrzeby poprzedzamy zabiegi dokładnym oczyszczeniem uzębienia ze złogów kamienia nazębnego, osadu i zanieczyszczeń – wykonujemy skaling i piaskowanie.

Oferujemy pełen zakres usług z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Przeprowadzamy ekstrakcje, hemisekcje i resekcje wierzchołków, dłutujemy ósemki oraz korygujemy wyrostki przed rozpoczęciem zabiegów protetycznych. Zajmujemy się również wycinaniem fałdów włóknistych, a także zabiegami mającymi na celu usprawnienie leczenia ortodontycznego. Należą do nich m.in. procedury podcinania wędzidełka, odsłaniania zębów zatrzymanych oraz wszczepienia śrub ortodontycznych.

Wykonujemy zabiegi stomatologiczne u dzieci i dorosłych. Zachęcamy naszych najmłodszych pacjentów do higieny jamy ustnej, a po każdej wizycie nagradzamy ich prezentem. Oferujemy im również kolorowe wypełnienia Twinky Star.

W Klinice Radość pracuje chirurg ortopeda-traumatolog z wieloletnim doświadczeniem i długim stażem pracy w szpitalu. Zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji i prowadzeniem pacjentów ortopedycznych. Można zwrócić się do niego w przypadku schorzeń ortopedycznych kończyn górnych i dolnych. Wykonuje również małoinwazyjne zabiegi typu iniekcyjne blokowanie stawów.

W ramach usług z dziedziny ginekologii zapewniamy pacjentkom pełen zakres świadczeń. W ich skład wchodzą konsultacje ginekologiczne, prowadzenie ciąży, cytologia oraz diagnostyka obrazowa. Oferujemy USG ciąży oraz USG ginekologiczne dopochwowe. Przeprowadzamy nieinwazyjną diagnostykę prenatalną, badania genetyczne w kierunku HPV, a także zajmujemy się profilaktyką i leczeniem HPV. Oferujemy również szczepionki przeciwko HPV.

Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Przy pomocy elektrokoagulacji usuwamy zmiany skórne typu brodawki (łojotokowe i wirusowe oraz tzw. kłykciny kończyste). Likwidujemy kaszaki, tłuszczaki i włókniaki. Usuwamy pieprzyki, kępki żółte i keloidy. Niwelujemy zmiany przednowotworowe i nowotworowe skóry. Każdą zmianę skórną badamy wzrokowo, palpacyjnie, a w razie potrzeby dermatoskopowo. Niektóre ze zmian są poddawane badaniu histopatologicznemu.

W naszej ofercie znajduje się również szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. Odmładzamy wygląd pacjentów dzięki zabiegom z użyciem toksyny botulinowej, dysponujemy też preparatami na bazie kwasu hialuronowego (Surgiderm, Juvaderm Ultra, Princess, StylAge). Korygujemy cienie pod oczami, nawilżamy i ujędrniamy skórę, przeprowadzając w tym celu zabiegi mezoterapii. Stymulujemy produkcję kolagenu przy pomocy preparatu Radiesse. Wykonujemy zabiegi lipolizy iniekcyjnej oraz wolumetrii, a prócz tego powiększamy i modelujemy usta kwasem hialuronowym. Niwelujemy niedoskonałości skórne poprzez terapię z użyciem preparatów Cosmelan i Dermamelan. Bogatą paletę świadczonych przez nas usług zamykają peelingi chemiczne i biorewitalizacja skóry preparatem Sculptra.

Co leczymy

W Klinice Radość pacjenci mogą w komfortowych warunkach przejść nowoczesne leczenie stomatologiczne. Leczymy próchnicę i schorzenia przyzębia. Udzielamy pomocy osobom borykającym się ze schorzeniami przyzębia. Uzupełniamy pojedyncze i wielozębowe ubytki w uzębieniu, a także wykonujemy zabiegi u osób z całkowitym bezzębiem, przeprowadzając implantację.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi endodoncja z wykorzystaniem mikroskopu. Leczenie w naszej klinice jest przeprowadzane według najnowszych technik zabiegowych oraz norm ustalonych przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Zajmujemy się rewizją wcześniejszego leczenia endodontycznego, a w trakcie zabiegów oczyszczamy kanały zębowe z zainfekowanej miazgi i ponownie wypełniamy je materiałem. Współpracujący z nami endodonta należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE), co stanowi dobitne potwierdzenie jego kompetencji oraz najwyższej jakości jego usług. Przeprowadza zabiegi u osób, u których doszło do obumarcia miazgi zębowej oraz nieodwracalnego stanu zapalnego.

Korygujemy wady zgryzu przy pomocy aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych. Dysponujemy modelami standardowymi (z metalowymi zamkami) oraz estetycznymi (z zamkami ceramicznymi i kompozytowymi). Oferujemy nowoczesne i kompleksowe leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych, planowane na podstawie badania pacjenta, modeli jego uzębienia oraz zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego. Zabiegi wykonujemy również w ramach przygotowań do leczenia protetycznego lub chirurgicznego.

Prowadzimy profilaktykę i diagnostykę, a także leczymy choroby górnych dróg oddechowych dzieci i dorosłych. Można się do nas zwrócić o pomoc w przypadku schorzeń nosa i uszu, gardła i krtani, a także przy problemach z oddychaniem. Leczymy pacjentów z zapaleniem zatok, bezdechem i dolegliwościami bólowymi uszu, gardła i głowy. Zajmujemy się też chrapaniem.

Zapewniamy pacjentom dostęp do lekarza foniatry. Współpracujący z nami specjalista leczy zaburzenia w fonacji, choroby głosu, języka i mowy, a także słuchu.

Pomagamy osobom cierpiącym na schorzenia układu moczowo-płciowego. Leczymy zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Przeprowadzamy konsultacje urologiczne oraz konsultacje do leczenia operacyjnego chorób układu moczowego i układu płciowego męskiego. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem nowotworów jąder, prostaty, nerek i pęcherza moczowego. Pomagamy mężczyznom z problemem zaburzeń erekcji i andropauzy. Leczymy stulejkę, krótkie wędzidełko i żylaki powrózka nasiennego. Diagnozujemy i leczymy schorzenia prostaty, nietrzymanie moczu, a także kamicę moczową (włącznie z badaniem URS, PCNL). Wykonujemy USG układu moczowego i układu płciowego męskiego.

Leczymy choroby skóry, takie jak trądzik młodzieńczy czy różowaty. Pomagamy pacjentom uporać się z łojotokowym zapaleniem skóry i schorzeniami alergicznymi. Leczymy też choroby infekcyjne skóry, łysienie i łuszczycę.

Wykonujemy peelingi lekarskie, leczymy nadpotliwość dłoni, stóp i pach toksyną botulinową oraz przeprowadzamy mezoterapię u pacjentów z problemem nadmiernego wypadania włosów (Mesoline Hair).

Osoby z chorobą wieńcową, zaburzeniem rytmu serca i migotaniem przedsionków mogą skonsultować się z naszym kardiologiem. Prowadzi chorych po zawale serca, leczy nadciśnienie tętnicze i niewydolność serca.

Oferujemy pacjentom również możliwość skonsultowania się ze specjalistą psychiatrii. Udziela pomocy w przypadku stanów lękowych, depresji bądź psychozy.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do KLINIKA RADOŚĆ.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik KLINIKA RADOŚĆ jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska