poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
nieczynne

Oferujemy pacjentom kompleksową diagnostykę oraz leczenie stomatologiczne. Wykonujemy nowoczesne zabiegi protetyczne oraz implantologiczne. Przeprowadzane usługi pozwolą uzupełnić braki w uzębieniu i cieszyć się naturalnym, pięknym oraz – przede wszystkim – zdrowym uśmiechem.

Naszym pacjentom oferujemy również nowoczesne zabiegi z zakresu endodoncji, wykonywane w dużym powiększeniu pod mikroskopem zabiegowym oraz specjalistycznymi lupami. W naszej ofercie znajdują się zabiegi chirurgii stomatologicznej takie jak resekcja zębów czy operacyjne usuwanie zatrzymanych zębów ósmych.

Świadczymy profesjonalne usługi medyczne z zakresu stomatologii zachowawczej. Pacjentom naszej Kliniki oferujemy estetycznie wyglądające, wytrzymałe wypełnienia kompozytowe. Wykonujemy zabiegi wybielania zębów i zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia.

Pełną listę wykonywanych w Klinice zabiegów znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Stomatologiczna Uzdrowiska Kamień Pomorski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.