Konsultacja chirurgiczna Bydgoszcz

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Wszelkiego rodzaju zabiegi na tkankach i narządach, których celem jest nie tylko poprawa zdrowia, ale także diagnostyka należą do procedur chirurgicznych, jakie w zależności od specjalizacji, dzielą się na poszczególne dziedziny. Leczenie chirurgiczne obejmuje także zabiegi bezkrwawe, m. in. nastawianie złamań i zwichnięć oraz leczenie stanów zapalnych. Procedura uwzględnia okres przygotowania do operacji, zabieg oraz okres pooperacyjny.

Wizyta u chirurga – przygotowanie do zabiegu

Przychodnia Centrum Onkologii w Bydgoszczy to 22 poradnie specjalistyczne, których kierownikiem jest dr n. med. Piotr Cisowski, specjalista chirurgii onkologicznej, chirurgii ogólnej oraz epidemiologii, który swoją praktykę rozpoczął w 1998 r. Oprócz konsultacji onkologicznych, koordynuje należącym do struktur ośrodka Centrum Diagnostyczno-Leczniczym we Włocławku, gdzie zrealizujemy dodatkowe świadczenia pod kierunkiem specjalistów, z dostępem do nowoczesnej diagnostyki nowotworowej oraz komfortowej infrastruktury ośrodka. 

Szeroką ofertę konsultacji specjalistycznych oraz diagnostyki USG posiada Centrum Medyczne Eskulap przy ul. Cichej, gdzie możemy umówić wizytę u specjalistów, w tym konsultacje profesorskiem.in. z zakresu chirurgii naczyniowej, kardiologii, gastroenterologii czy ortopedii. Wysoką jakość usług świadczonych w zakresie placówki potwierdza Certyfikat Ministerstwa Zdrowia oraz wdrożenie systemu ISO 9001:2008. Ośrodek ściśle współpracuje ze Szpitalem Eskulap w Osielsku, gdzie realizowany jest szeroki zakres operacji, wcześniej konsultowanych w CM. Placówka posiada dodatkowe Gabinety Konsultacyjne, m. in. w Żninie, Tucholi i w Toruniu.

W Centrum Medycznym Gizińscy konsultacje chirurgiczne świadczy lek. med. Piotr Sokala, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, a zakres jego usług obejmuje m.in. leczenie żylaków, zabiegi proktologiczne, urologiczne oraz operacje przepuklin. W ramach Centrum prowadzi także leczenie zachowawcze chorób żył z pełną diagnostyką wymienionych obszarów. Jak informuje, większość z tych zabiegów jest wykonywana w ramach limitu i ubezpieczenia w NFZ – nieodpłatnie. Istnieje również możliwość prywatnego leczenia z maksymalnie skróconym terminem oczekiwania. Większość procedur realizowana jest w trybie jednego dnia. 

Usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej świadczy w zakresie Poradni Chirurgicznej NZOZ Elmed Bydgoszcz, gdzie diagnostykę i leczenie schorzeń przewodu pokarmowego, leczenie trudno gojących się ran czy owrzodzeń poprzedza specjalistyczna konsultacja. Jej celem jest wstępna ocena i kwalifikacja do leczenia w poradni lub kwalifikacja do zabiegu operacyjnego. Zespół specjalistów tworzą m. in.: lek. med. Katarzyna Piotrowska oraz lek. med. Andrzej Chyrek. Poradnia świadczy usługi w ramach NFZ, a także odpłatnych świadczeń zdrowotnych.

Konsultacje ambulatoryjne w zakresie neurochirurgii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, jak również chirurgii plastycznej świadczy Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy. W ich zakresie skonsultujemy cały przegląd schorzeń, od mikrodiscektomii lędźwiowej (I poziom) i termokoagulacji wyrosków stawowych, przez nacięcie ropnia powłok skóry czy wycięcie guzka piersi, po plastykę biustu i korekcję podzespołów twarzy. Ultranowoczesna placówka z zaawansowanym zapleczem diagnostycznym i ambulatoryjnym, specjalizuje się w małoinwazyjnej chirurgii, a usługi świadczy w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie.

Operacyjne leczenie naczyniaków oraz hemoroidów i stulejek, a także laparoskopowe leczenie kamicy pęcherzyka żółciowego czy polipy jelita grubego skonsultujemy u dr n. med. Włodzimierza Matuszczaka, chirurga ogólnego i naczyniowego, który oprócz zabiegów świadczy pełny zakres usług, w tym wizyty domowe oraz poradnictwo chirurgiczne. Jako biegły sądowy, posiada zezwolenie na wykonywanie obdukcji lekarskich. W zakresie diagnostyki wykonuje m.in. badanie górnego odcinka przewodu pokarmowego – gastroskopię.

Cena konsultacji u chirurga naczyniowego w Wielkiej Brytanii

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

Chcąc skonsultować leczenie żylaków, za konsultację w jednej z klinik należącej do Grupy The Private Clinic zapłacimy 150 £ (840 zł), a w cenę wliczone jest badanie USG.   

 

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.