Konsultacja chirurgiczna Gdynia

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Gdynia - informacje

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Konsultacje z zakresu chirurgii mogą dotyczyć problemów związanych z każdą częścią ciała pacjenta. Podczas spotkania lekarz chirurg przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, podczas którego poznaje jego problemy i oczekiwania. Specjalista proponuje metodę leczenia, zleca wykonanie dokładnych badań diagnostycznych, eliminuje ewentualne przeciwwskazania i kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Na wizycie szczegółowo omawiany jest przebieg operacji i możliwości znieczulenia. Chirurg także informuje pacjenta jak przygotować się do zabiegu i wykonuje symulacje prezentujące stan przed operacją i po niej.

Wizyta u lekarza chirurgia w Gdyni

Konsultacja chirurgiczna na terenie Gdyny jest oferowana przez lek. med. Pawła Pikiela, specjalistę chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Jest on absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, swoje kwalifikacje zawodowe podnosił pracując na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Morskiego w Gdyni. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, a także Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Wizyty prywatne z zakresu chirurgii ma w swojej ofercie także lek.med. Alina Kierznikowicz, specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny morskiej i tropikalnej. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, a doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Chirurgii Ogólnej 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku Oliwie, w Clinica Medica w Gdyni i Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku. W gabinecie prywatnym oferuje porady z zakresu chirurgii ogólnej, drobne zabiegi chirurgiczne (np. chirurgiczne usuwanie włókniaków, guzów czy wycinanie wrastających paznokci), a także opatrywanie i chirurgiczne opracowywanie ran. Jej pacjentami są także osoby zmagające się z żylakami, hemoroidami czy problemami związanymi z przepukliną i pęcherzykiem żółciowym.

Na wizytę do chirurga można umówić się także w Specjalistycznej Praktyce Chirurgicznej Salus w Gdyni. Klinika oferuje zabiegi małej chirurgii, już w dniu zgłoszenia się pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek. Podczas konsultacji chirurg zapoznaje się ze schorzeniem pacjenta i w razie możliwości na miejscu przeprowadza wskazany zabieg. Klinika oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii, jak np. plastykę rozerwanego ucha, usuwanie brodawek, włókniaków i tłuszczaków, jak również usuwanie naczyniaków warg i narośli w obrębie jamy ustnej.

Konsultacja chirurgiczna w Polsce tańsza niż za granicą

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Dr. Daniel Rowe oferuje konsultację chirurgiczną w Ramsay Specialist Centre w Queensland w Australii, w cenie 165 $ (ponad 650 zł). Za konsultację u chirurga w Gdyni trzeba zapłacić 150 zł, czy znacznie mniej niż za granicą.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Gdańsk od 50 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Lublin od 90 zł do 200 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska