Konsultacja ginekologiczna Poznań

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

Planowane współżycie oraz chęć uzyskania informacji dotyczących antykoncepcji, również planowana ciąża bądź niepokojące objawy nie tylko związane z zaburzeniami cyklu, ale także z bólem, brakiem miesiączki czy obserwowanymi zmianami na zewnętrznych narządów płciowych – to podstawowe wskazania do wizyty u ginekologa. Również w jej zakresie mieści się diagnostyka niepłodności żeńskiej oraz cała seria związanych z nią badań i testów.  

Profilaktyka i leczenie chorób kobiecych 

Szeroka oferta usług medycznych, jaką posiada Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Flosmed obejmuje również leczenia zaburzeń żeńskiego układu płciowego oraz opiekę nad kobietą ciężarną. W ramach specjalizacji, placówka świadczy konsultacje ginekologiczne, jakie przeprowadza m. in. dr n. med. Agata Szpera-Goździewicz, posiadająca certyfikat The Fetal Medicine Foundation (badanie prenatalne I trymestru ciąży). Cennik obejmuje zarówno samą konsultację, jak i połączoną z badaniem i USG. Oferta dotyczy również konsultacji położniczych z podstawowym badaniem USG (USG 2D).   

Nowoczesne Centrum Medical Prestige to kompleksowa diagnostyka i leczenie w zakresie m. in.  chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, urologii oraz ginekologii. Całościową opiekę nad zdrowiem kobiety wraz z nowoczesną diagnostyką i doborem stosowanych leków oraz dodatkowych zabiegów świadczy lekarze konsultacyjny, lek. med. Małgorzata Gronowska. Oferta obejmuje konsultacje ginekologiczne oraz konsultacje połączone z cytologią i USG objęte odrębnym cennikiem. Placówka oferuje ponadto kompleksową opiekę przedporodową oraz konsultacje lekarzy specjalistów, w zakresie m. in. diagnostyki hormonalnej, klimakterium i menopauzy.

Posiew ginekologiczy, założenie i usunięcie wkładki domacicznej oraz diagnostyka i leczenie niepłodności to tylko niektóre kierunki świadczeń, jakie mamy do dyspozycji w Nowoczesnej Prywatnej Klinice Specjalistycznej, którą stanowi Centrum Medyczne Lekarze. Konsultacje ginekologiczne obejmują diagnostykę obrazową oraz tkankową (biopsje), a także cytologię i laboratorium. Kadrę medyczną współtworzy lek. med. Joanna Babik, ginekolog-położnik, specjalizująca się w ginekologii zabiegowej i operacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem ginekologii estetycznej.

W Klinice Leczenia Niepłodności InviMed, należącej do ogólnopolskiej sieci klinik, oprócz problemów z niepłodnością, leczyć możemy wszystkie kwestie związane ze zdrowiem intymnym kobiety, od profilaktyki i diagnostyki ginekologicznej, przez estetykę i poprawę funkcji narządów płciowych, aż po prowadzenie ciąży. Każdy zakres obejmuje tematyczne konsultacje, które m. in. poprzedzają zabiegi laserowej rewitalizacji zewnętrznych stref intymnych MonaLisa Touch™, lifting krocza oraz rehabilitację po porodzie. Klinika swoją działalność w Poznaniu rozpoczęła w 2006 r.

Ginekologia ogólna i kosmetyczna stanowi również ofertę Kliniki Gromadziński Zespół Medyczny, gdzie cennikiem objęta jest konsultacja oraz wizyta konsultacyjna z cytologią i z USG. Specjalistą ginekologii onkologicznej oraz specjalistą położnictwa i ginekologii jest dr n. med. Zbigniew Szewierski, certyfikowany w zakresie postępów w ginekologii onkologicznej, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa, związany ponadto z Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej. Usługi oraz zabiegi w ramach oferty mogą być finansowane w systemie MediRaty.

Pakiety Badań Profilaktycznych „Zdrowa Kobieta 20+”, „Zdrowa Kobieta 30+” oraz „Zdrowa mama”, jakie obejmują badania, diagnostykę USG narządu rodnego i piersi, cytologię oraz biocenozę (tylko w przypadku pacjentek planujących ciążę), świadczy Centrum Medyczne Cordis. Program obejmuje ponadto badania laboratoryjne RTG, ECHO serca oraz EKG, a konsultacje świadczą ginekolog oraz internista. Placówka swoją działalność rozpoczęła w 1995 r. z inicjatywy kardiochirurga prof. dr hab. n. med. Ryszard Kalawski.

Badania i konsultacja ginekologiczna w Sofii (Bułgaria)  

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

W Specjalistycznej Klinice Ginekologii i Medycyny Regeneracyjnej Sofia, za pierwsze badanie ginekologiczne wraz z konsultacją zapłacimy 20 € (84 zł), za każdą następną wizytę również połączoną z badaniem już tylko 10 € (42 zł). 

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Warszawa od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 300 zł
 • Białystok od 60 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 193 zł do 300 zł
 • Gdynia od 150 zł do 300 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 300 zł
Konsultacja ginekologiczna cena »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.