Konsultacja implantologiczna Łódź

implantolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja implantologiczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Diament Gabinet zabiegowy w Klinika Diament

Implantologia jest nauką, zajmującą się odbudową uzębienia na elementach zastępujących korzeń utraconego zęba (implantach). Implanty wszczepia się w kość żuchwy lub szczęki. Zabieg ten pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego i na poprawę zaburzonej poprzez utratę zębów mechaniki narządu żucia. Konsultacja implantologiczna to wizyta u lekarza specjalisty z zakresu implantologii, w czasie której szczegółowo omawiane są możliwości leczenia implantologicznego. Badanie zazwyczaj polega na wykonaniu zdjęcia panoramicznego szczęki oraz tomografii komputerowej (CBCT) i modeli diagnostycznych. 

Konsultacja specjalistyczna z zakresu implantologii w Łodzi

Stomatolog dr n. med. Jarosław Cynkier m w swojej ofercie konsultacje oraz leczenie implantologiczne. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Stomatologia. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach zawodowych  zakresu implantologii, m.in. ukończył prestiżowy kurs implantologiczny prof. Nentwiga na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Implantologicznego.

ImplaMed Implanty Indywidualne to łódzka klinika stomatologiczna, która specjalizuje się w leczeniu implantologicznym. W ośrodku można uzupełnić braki zębowe przy pomocy implantów jednofazowych, implantów dwufazowych oraz miniimplantów. Wykonuje się tu również implanty indywidualne TSI, które są stosowane w przypadkach częściowych lub całkowitych braków uzębienia w szczęce lub w żuchwie, włącznie z głębokim lub całkowitym zanikiem wyrostka zębodołowego, który uniemożliwia zastosowanie implantów tradycyjnych.

Dr n. med. Paweł Niewada to lekarz stomatolog, zajmującym się implantologią oraz kompleksowym leczeniem protetycznym. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Odbył liczne staże zawodowe w zakresie implantologii zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w Prywatnym Instytucie Periodontologii i Implantologii w Monachium oraz w Städtliches Klinikum Karlsruhe, Akademickiego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Alberta Ludwiga we Freiburgu na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej. Brał udział w wielu implantologicznych szkleniach i konferencjach naukowych, w tym w V Konferencji Naukowej Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej „Creating excellent esthetic on natural teeth and implants”.

Porównanie cen konsultacji z dziedziny implantologii w Łodzi i w Londynie

Kadra w Klinika Diament Kadra w Klinika Diament

W klinice Tooting Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) za konsultację implantologiczną trzeba zapłacić 60 funtów (ok. 360 zł), natomiast w Łodzi ta sama usługa kosztuje około 100 zł.

Konsultacja implantologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Warszawa od 100 zł do 160 zł
 • Kraków od 100 zł do 150 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 220 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 80 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Konsultacja implantologiczna cena »

Usługa konsultacja implantologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.