Konsultacja laryngologiczna Poznań

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Mosina (19 km od centrum Poznania)
Mosinaul. Wawrzyniaka 13

MedicaLaser

Klinika MedicaLaser to placówka oferująca swoim pacjentom szereg procedur z wykorzystaniem nowoczesnego, wielofunkcyjnego lasera Foton… więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja laryngologiczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

Na konsultację laryngologiczną wybrać się można w przypadku ostrego zapalenia zatok, ślinianek, gardła czy ucha. Specjalista z zakresu laryngologii zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem przewlekłych stanów zapalnych zatok obocznych nosa, gardła i krtani oraz przerostu migdałków podniebiennych lub migdałka gardłowego. Diagnostyka najczęściej polega na badaniu fizykalnym za pomocą wzierników, badań rentgenowskich oraz endoskopowych. U laryngologa szukać można pomocy również w zaburzeniach równowagi pochodzenia błędnikowego. Przeprowadza także kwalifikacje do zabiegów operacyjnych, w tym zabiegów przegrody, migdałków podniebiennych oraz aparatowania słuchu.

Konsultacja u specjalisty laryngologa w Poznaniu - gdzie szukać pomocy

W Poznaniu pomocy z zakresu laryngologii szukać można u lek. med. Łukasza Bartkowiaka, specjalisty laryngoloii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi. Specjalizuje się w nowoczesnych metodach diagnostycznych oraz technikach endoskopowych w otolaryngologii. Wykonuje diagnostykę endyskopową w jakości HD oraz larynoskopię lupową. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu laryngologii, w tym, „Wybór techniki operacyjnej w leczeniu przewlekłego zapalenia ucha środkowego z perlakiem.”

Konsultacja laryngologiczna znajduje się również w ofercie u dr hab. n. med. Macieja Wróbla, specjalisty otolaryngologii. Doświadczenie zdobywał w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeni chorób uszu (np. wad rozwojowych uszu, wycieków z uszu), chorób nosa i zatok (utrata węchu, krwawienia z nosa) oraz chorób krtani (zaburzenia w połykaniu, chrypka). Przeprowadza również konsultacje z zakresu rodzinnego występowania uszkodzenia słuchu, zaburzeń snu i bezdechów sennych oraz kurczów połowy twarzy. W swojej ofercie ma także opiekę pooperacyjną oraz kontrole pooperacyjne (w przypadku chorób nowotworowych).

Konsultacje z obszaru laryngologii oferuje także dr n. med. Maciej Borucki, otolaryngolog. Doświadczenie zdobywał m.in. jako kierownik Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Przeprowadza leczenie w pełnym zakresie chorób nosa, gardła, krtani oraz uszu. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych w przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych oraz leczeniu endoskopowym nowotworów nosa i zatok przynosowych i podstaw czaszki. Wykonuje operacje guzów kąta mostowo-móżdżkowego oraz wszczepienie implantów ślimakowych i zakotwiczonych w kości.

Cena prywatnej wizyty u laryngologa w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne Gabinet zabiegowy w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

W Poznaniu za konsultację u specjalisty laryngologa zapłacić trzeba około 100 złotych. W Tooting Medical Centre w Londynie cena takiej usługi wynosi 65 funtów brytyjskich, czyli około 380 złotych.

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Sosnowiec od 130 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska