Konsultacja laryngologiczna Rumia i okolice

konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Bezpośrednio Rumia nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja laryngologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Rumia. Konsultacja laryngologiczna można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (30 km od Rumia) w cenie 180 zł lub w Derm-Al w Sopocie (18 km od Rumia) gdzie cena za konsultacja laryngologiczna wynosi 140 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Konsultacja laryngologiczna Rumia - informacje

Gabinet zabiegowy w Sim-Med Gabinet zabiegowy w Sim-Med

Przebieg konsultacji laryngologicznej zależy od rodzaju schorzenia, i - oprócz rutynowego wywiadu oraz rozpoznania schorzeń w obrębie ucha, gardła, nosa i krtani, jak również głowy i szyi - lekarz może także zlecić badania słuchu, po wziernikowaniu – badanie endoskopowe nosa oraz badanie obwodowego narządu równowagi. Ponieważ otolaryngolog zajmuje się także chirurgią, w przypadku konieczności wykonania zabiegu, podczas konsultacji omawiane są szczegóły procedury, metoda oraz jej możliwości, a także ewentualne powikłania.

Otolaryngolog w Rumii – konsultacja lekarska

Centrum Medyczne Imed to nowoczesna placówka, która oferuje konsultacje oraz leczenie laryngologiczne. Specjaliści w ramach tej dziedziny, oprócz diagnostyki i leczenia schorzeń górnego odcinka układu oddechowego, konsultują dolegliwości, które wymagają leczenia zabiegowego. W ramach gabinetu przeprowadzają drobne czynności związane m. in. z usuwaniem ciał obcych z ucha, nosa i gardła oraz podcięcie wędzidełka języka i wargi górnej. Konsultacja obejmuje również kwalifikacje do chirurgicznego zabiegu m. in. leczenia złamania nosa.

Rozpoznawaniem i leczeniem chorób górnego odcinka układu oddechowego zajmuje się dr n. med. Wojciech Brzoznowski, specjalista otolaryngolog i otolaryngolog dziecięcy. W swojej praktyce konsultuje stany zapalne zatok przynosowych, ucha zewnętrznego i środkowego oraz węzłów chłonnych. W ramach wizyty przeprowadza badania z zastosowaniem ENTviewera – urządzenia do nowoczesnej diagnostyki przewlekłego zapalenia migdałków oraz strun głosowych w ocenie m.in. nosogardła wraz z migdałkiem gardłowym w wideorynoskopii tylnej, krtani oraz fałdów głosowych w wideolaryngostroboskopii.

Konsultacja laryngologiczna oferowana przez Otolaryngologię Wejherowskiego oddziału Kliniki Stermed, obejmuje diagnostykę i leczenie dorosłych oraz dzieci w zakresie ostrych stanów zapalnych gardła, krtani, uszu, nosa i zatok przynosowych oraz zaburzeń węchu, słuchu i błędnika. Pacjenci, w zależności od wskazań, kierowani są na badania audiologiczne (audiometria tonalna i tympanometria), a w ciężkich przypadkach kwalifikowani na leczenie operacyjne. W ramach wizyty, w gabinecie przeprowadzane są doraźne czynności związane m.in. z płukaniem nosa oraz usuwanie korków woszczynowych z uszu. 

Cena konsultacji laryngologicznych w Rumii i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Konsultacje laryngologiczne, które oferuje Paul Kirkland (FRCS), chirurg ucha, nosa, gardła i tarczycy oraz konsultant  ENT Clinic w hrabstwie Kent i Sussex, zaczynają się od 200 £ (1 120 zł), a każde następne kosztują 115 £ (644 zł). Nieporównywalnie mniej zapłacą pacjenci w Rumii, gdzie cena wizyty u laryngologa zaczyna się od 60 zł.

Konsultacja laryngologiczna - ceny Rumia na tle innych miast

 • Warszawa od 130 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 210 zł
 • Kraków od 140 zł do 210 zł
 • Poznań od 130 zł do 210 zł
 • Białystok od 80 zł do 210 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 210 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 210 zł
 • Katowice od 160 zł do 210 zł
Konsultacja laryngologiczna cena »