Konsultacja laryngologiczna Rumia

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja laryngologiczna Rumia - informacje

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Przebieg konsultacji laryngologicznej zależy od rodzaju schorzenia, i - oprócz rutynowego wywiadu oraz rozpoznania schorzeń w obrębie ucha, gardła, nosa i krtani, jak również głowy i szyi - lekarz może także zlecić badania słuchu, po wziernikowaniu – badanie endoskopowe nosa oraz badanie obwodowego narządu równowagi. Ponieważ otolaryngolog zajmuje się także chirurgią, w przypadku konieczności wykonania zabiegu, podczas konsultacji omawiane są szczegóły procedury, metoda oraz jej możliwości, a także ewentualne powikłania.

Otolaryngolog w Rumii – konsultacja lekarska

Centrum Medyczne Imed to nowoczesna placówka, która oferuje konsultacje oraz leczenie laryngologiczne. Specjaliści w ramach tej dziedziny, oprócz diagnostyki i leczenia schorzeń górnego odcinka układu oddechowego, konsultują dolegliwości, które wymagają leczenia zabiegowego. W ramach gabinetu przeprowadzają drobne czynności związane m. in. z usuwaniem ciał obcych z ucha, nosa i gardła oraz podcięcie wędzidełka języka i wargi górnej. Konsultacja obejmuje również kwalifikacje do chirurgicznego zabiegu m. in. leczenia złamania nosa.

Rozpoznawaniem i leczeniem chorób górnego odcinka układu oddechowego zajmuje się dr n. med. Wojciech Brzoznowski, specjalista otolaryngolog i otolaryngolog dziecięcy. W swojej praktyce konsultuje stany zapalne zatok przynosowych, ucha zewnętrznego i środkowego oraz węzłów chłonnych. W ramach wizyty przeprowadza badania z zastosowaniem ENTviewera – urządzenia do nowoczesnej diagnostyki przewlekłego zapalenia migdałków oraz strun głosowych w ocenie m.in. nosogardła wraz z migdałkiem gardłowym w wideorynoskopii tylnej, krtani oraz fałdów głosowych w wideolaryngostroboskopii.

Konsultacja laryngologiczna oferowana przez Otolaryngologię Wejherowskiego oddziału Kliniki Stermed, obejmuje diagnostykę i leczenie dorosłych oraz dzieci w zakresie ostrych stanów zapalnych gardła, krtani, uszu, nosa i zatok przynosowych oraz zaburzeń węchu, słuchu i błędnika. Pacjenci, w zależności od wskazań, kierowani są na badania audiologiczne (audiometria tonalna i tympanometria), a w ciężkich przypadkach kwalifikowani na leczenie operacyjne. W ramach wizyty, w gabinecie przeprowadzane są doraźne czynności związane m.in. z płukaniem nosa oraz usuwanie korków woszczynowych z uszu. 

Cena konsultacji laryngologicznych w Rumii i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Sim-Med Gabinet zabiegowy w Sim-Med

Konsultacje laryngologiczne, które oferuje Paul Kirkland (FRCS), chirurg ucha, nosa, gardła i tarczycy oraz konsultant  ENT Clinic w hrabstwie Kent i Sussex, zaczynają się od 200 £ (1 120 zł), a każde następne kosztują 115 £ (644 zł). Nieporównywalnie mniej zapłacą pacjenci w Rumii, gdzie cena wizyty u laryngologa zaczyna się od 60 zł.

Konsultacja laryngologiczna - ceny Rumia na tle innych miast

 • Rumia od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Lublin od 85 zł do 100 zł
 • Gdańsk od 150 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Rumia, w miejscowościach: Gdynia oraz Lębork.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska