Konsultacja onkologiczna Poznań

konsultacja u lekarza onkologa

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja onkologiczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w MP-MEDICAL Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Gabinet zabiegowy w MP-MEDICAL Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Specjalistyczna konsultacja onkologiczna to nie tylko wywiad medyczny i skierowanie na odpowiednie badania. W trakcie tej wizyty lekarz także zajmie się pacjentami, którzy przeszli operację wycięcia nowotworu złośliwego lub są po skończonym leczeniu onkologicznym i nadal występuje u nich potrzeba wizyt kontrolnych.

Na wizytę onkologiczną

Centrum Medyczne Mafro-Med posiada własną Poradnię Onkologiczną, gdzie pacjent, którego niepokoi stan jego zdrowia, może przyjść na konsultację lekarską, w trakcie której zostanie dokładnie zbadany z zakresu: zmian skórnych, podejrzenia nowotworów piersi, gruczołu krokowego czy przewodu pokarmowego oraz skierowany na odpowiednie leczenie np. chemioterapię. Lekarzem zajmującym się pacjentami z tego zakresu jest tutaj prof. dr hab. n. med. Dariusz Iżycki, specjalista radiologii onkologicznej I stopnia od 1999 roku, który pracuje w Zakładzie Immunologii Nowotworów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Na konsultacjach profesorskich z zakresu onkologii można spotkać się także w Centrum Medycznym Spychalscy. Tutaj w trakcie wizyty profesor udzieli porad, dokładanie zbada pacjenta oraz skieruje na dodatkowe badania. Zajmie się także pacjentami wymagającymi opieki pooperacyjnej, jak również takimi, którzy czekają na operację - odpowiednio ich do tego przygotuje. Lekarzem tym jest prof. dr hab n. med Wojciech Dyszkiewicz, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1979 roku) oraz chirurgii klatki piersiowej (II stopnia od 1997 roku), który w swojej praktyce zajmuje się m.in. guzami i nowotworami płuc, opłucnej, przełyku oraz klatki piersiowej.

Szpital Kliniczny Przemienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu dysponuje Poradnią Chirurgii Onkologicznej, w której można zasięgnąć porady specjalisty z zakresu onkologii. Poradnia oferuje pełną diagnostykę onkologiczną oraz w razie potrzeby kieruje na dalsze leczenie zachowawcze lub operacyjne na Oddziale Onkologicznym tego szpitala. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Robert Gryczka, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurgii onkologicznej (od 2013 roku), który odbył liczne staże i szkolenia z zakresu chirurgii onkologicznej oraz pomaga pacjentom przyjmując w poradniach centrów medycznych.

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie oferuje szeroką diagnostykę i leczenie z zakresu onkologicznego. Tutaj pacjent może nie tylko skonsultować się na wizycie ze specjalistą onkologii, ale także zaoferowane mu zostanie leczenie w ramach jego schorzeń, np. z zakresu leczenia chłoniaków złośliwych, nowotworów przewodu pokarmowego, zaawansowanego raka jelita grubego oraz czerniaka skóry. Pacjentów na konsultacje i leczenie przyjmuje tutaj m.in. prof. dr hab. Paweł Murawa, specjalista chirurgii onkologicznej (II stopnia od 1976 roku) oraz chirurgii ogólnej (II stopnia od 1978 roku) a także organizacji ochrony zdrowia (II stopnia od 1976 roku), który profesorem nauk medycznych został mianowany w roku 2002.

ProfMedica to wielospecjalistyczna klinika, która wśród różnych usług medycznych oferuje konsultacje onkologiczne, w czasie których pacjent uzyska poradę i pomoc w przypadku podejrzenia nowotworów różnych narządów. Zostanie tutaj postawiona odpowiednia diagnoza oraz zastosowane leczenie czy wydane skierowanie na leczenie operacyjne. Specjalistą z tego zakresu jest prof. dr hab. n. med. Rodryg Ramlau, specjalista radioterapii onkologicznej (I stopnia od 1991 roku), chemioterapii nowotworów (II stopnia od 1994 roku) oraz onkologii klinicznej (od 2003 roku), który w latach 1995-2014 pracował na Oddziale Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu.

Do Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek Janicki można udać na wizytę konsultacyjną z zakresu onkologii. Tutaj lekarz pomoże w przypadku chorób nowotworowych: przewodu pokarmowego, narządów jamy brzusznej (wątroby, trzustki), guzów łagodnych tarczycy i raka tarczycy a także łagodnych i złośliwych nowotworów tkanek miękkich. Lekarzem tym jest dr n. med. Hanna Perz, specjalista chirurgii ogólnej (od 2008 roku) oraz chirurgii onkologicznej (od 2011 roku), która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w II Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu.

Ile kosztuje konsultacja onkologiczna w Poznaniu i za granicą?

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Za wizytę konsultacyjną ze specjalistą onkologii w poznańskich ośrodkach medycznych pacjent zapłaci od 100 do 150 zł. W Manchester w Wielkiej Brytanii jest to kwota 860 zł w Russell House - Spire Manchester Hospital.

Konsultacja onkologiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Warszawa od 160 zł do 300 zł
 • Kraków od 150 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Białystok od 120 zł do 205 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 300 zł
 • Gdynia od 205 zł
 • Gliwice od 120 zł do 200 zł
 • Katowice od 205 zł
 • Rzeszów od 205 zł
 • Lubin od 185 zł
Konsultacja onkologiczna cena »

Usługa konsultacja onkologiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja onkologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.