Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja urologiczna we Wrocławiu?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja urologiczna Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska

Urolog zajmuje się leczeniem chorób związanych z układem moczowo-płciowym – infekcji, stanów zapalnych, zaburzeń funkcji i nowotworów, a także impotencji oraz problemów z nietrzymaniem moczu. Do konsultacji urologicznej warto odpowiednio się przygotować i zabrać ze sobą wyniki USG, prześwietleń oraz badań krwi i moczu, a także spis leków aktualnie przyjmowanych oraz tych, których zażywanie niedawno zakończyliśmy. Przy problemach z prostatą niezbędne będzie padanie per rectum, czyli przed odbyt. Polega ono na zbadaniu palcem końcowego odcinka jelita grubego.

Konsultacja urologiczna we Wrocławiu

Konsultacje urologiczne przeprowadza we Wrocławiu urolog lek. med. Arnold Karbowski, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoją drogę zawodową w dziedzinie urologii rozpoczął w 2004 roku w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2007 – 2013 pracował na Oddziale Urologii w Szpitalu Miejskim w Pirnie w Saksonii. W 2011 roku uzyskał w Niemczech tytuł Specjalisty Urologa. Odbył szereg kursów specjalistycznych takich, jak „Kurs elektroresekcji endoskopowej” w Vivantes Klinikum w Berlinie w 2008 roku oraz „Kurs laparoskopii” w Beichlingen w Niemczech w 2010 roku. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów urologicznych moczowodów, nerek, jąder oraz pęcherza moczowego. Wykonuje także badania ultrasonograficzne układu moczowego.

Przeprowadzaniem konsultacji urologicznych zajmuje się we Wrocławiu także urolog dr n.med. Paweł Dębiński, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 2003. W 2011 roku uzyskał specjalizację z Urologii na Fellow of the European Board of Urology. Jest laureatem nagrody imienia profesora Tadeusza Krzeskiego za najlepszą rozprawę dotyczącą urologii na stopień doktora nauk medycznych. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Przeprowadza zarówno leczenie operacyjne, endoskopowe, laparoskopowe, jak i farmakologiczne. Przeprowadza także operacje stulejki oraz krótkiego węzidełka.

We Wrocławiu na konsultację urologiczną udać można się również na Oddział Urologii Szpitala Specjalistycznego EuroMediCare, który na rynku działa od 2002 roku. Placówka oferuje kompleksową diagnostykę dolegliwości bólowych pęcherza moczowego i leczenie operacyjne schorzeń układu moczowego. W ofercie znajduje się między innymi tunelizacja cewki u pacjentów z rakiem stercza metodą TURis, przezcewkowa elektroresekcja łagodnego przerostu stercza metodą TURis Plasma Vaporization czy cystoskopia diagnostyczna oraz kontrola po operacjach przezcewkowego usunięcia guza TURT.

Konsultacja urologiczna w Polsce a za granicą

Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii Gabinet zabiegowy w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Ceny konsultacji urologicznych w Polsce i za granicą znacząco różnią. We Wrocławiu zapłacić będziemy musieli za nią około 150 złotych, podczas gdy w Raffles Hospital w Singapurze jest to wydatek rzędu 135 dolarów (528 złotych).

Konsultacja urologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 140 zł do 200 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Warszawa od 110 zł do 250 zł
 • Łódź od 100 zł do 150 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 120 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 180 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Zielona Góra od 120 zł do 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja urologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja urologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska