Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

Chirurgia naczyniowa obejmuje diagnostykę i leczenie zabiegowe chorób tętnic i żył oraz wszystkich patologi, związanych z układem krwionośnym. Wizyta u chirurga naczyniowego wiąże się z diagnostyką schorzeń i kwalifikacją do zabiegowego leczenia obrzęków i żylaków kończyn dolnych oraz żylaków odbytu, owrzodzeń żylnych czy stopy cukrzycowej oraz leczenie zachowawcze zaburzeń miażdżycowych kończyn dolnych. Terapie stosowane zależą od oferty i obejmują chirurgię tradycyjną oraz małoinwazyjną.

Wizyta u chirurga naczyniowego w Bielsku-Białej

Choroby naczyń – tętnic, żył i naczyń chłonnych, oraz wynikające z tego zaburzenia krążenia i mikrokrążenia, konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej lub angiolodzy Poradni Chorób Naczyń Centrum Lekarskiego Alfa. Pacjenci mają dostęp do nowoczesnej diagnostyki (USG aorty, USG Doppler tętnic i żył kończyn górnych i dolnych oraz tętnic szyjnych), a zakres konsultacji obejmuje m.in. choroby niedokrwienne kończyn dolnych, żylaki i owrzodzenia goleni oraz patologie tętnic trzewnych. W ramach wizyty pacjenci mogą zostać zakwalifikowani do zabiegów operacyjnych, wykonywanych na Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej w Skoczowie-Harbutowicach.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym należy również do oferty Poradni Chirurgii Naczyniowej Eurokliniki, a jej zakres stanowi ocena wydolności układu naczyniowego dzięki nieinwazyjnej diagnostyce USG Doppler-Duplex i badaniu przepływu krwi. Podczas wizyty można skonsultować zmiany naczyniowe w postaci pajączków i małych żylaków oraz dalsze postępowanie, jakie w ramach oferty obejmuje leczenie zachowawcze (profilaktyczne wyroby uciskowe Sigvaris Delilach) oraz leczenie zabiegowe (stripping, leczenie laserowe, mikroskleroterapia). Teleangiektazje, wenulektazje oraz żylaki leczą tu również specjaliści medycyny estetycznej, korzystając z energii IPL (SRA) lub lasera z bipolarnym prądem RF (LVA).

Leczenie zachowawcze i chirurgiczne niewydolności żylnej kończyn dolnych to główny zakres świadczeń lek. med. Jerzego Paździora, specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej. Terapię poprzedza przeprowadzana w ramach konsultacji diagnostyka USG Color Doppler tętnic i żył kończyn dolnych, i w zależności od schorzenia oraz wskazań także USG tętnic kończyn górnych, jamy brzusznej i tętnic szyjnych. Na tej podstawie chirurg naczyniowy ustala plan leczenia oraz kwalifikuje do leczenia zabiegowego, jakie obejmuje metodę klasyczną i małoinwazyjną (skleroterapia).

Cena konsultacji u chirurga naczyniowego w Bielsku-Białej i w Londynie (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

W Bielsku-Białej wizyta u specjalisty chirurgii naczyniowej kosztuje około 120 zł, podczas gdy Weymouth Street Hospital oferuje konsultacje włącznie z diagnostyką w cenie 95 £ (530 zł).  

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 140 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska