Kraina Zdrowego Uśmiechu opinie

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Placówka Kraina Zdrowego Uśmiechu została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Kraina Zdrowego Uśmiechu oferuje nowoczesne zabiegi stomatologiczne w zakresie stomatologii zachowawczej z leczeniem kanałowym pod mikroskopem, stomatologii dziecięcej, protetyki i ortodoncji, a także nowoczesnej implantologii. Kilka wizyt w tygodniu umawiam do dr Kingi Mroczkowskiej. Zgodnie z relacjami jej pacjentów, jeśli ktoś boi się dentysty to powinien trafić właśnie do niej. Wszystko odbywa się bezboleśnie, bardzo dokładnie i delikatnie. Pani doktor to przecudowna osoba, jest bardzo miła, a przede wszystkim bardzo kompetentna. Wszystko tłumaczy, podaje argumenty, dlaczego tak, a nie inaczej. Atmosfera i podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie. Ciężko wyobrazić sobie lepszą obsługę. Relaksacyjna obsługa w tle i przesympatyczna Pani Doktor pozwalają zapomnieć o celu wizyty." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Martyna
(Morąg)
5.0
Martyna (Morąg)
Dodano: 25 kwietnia 2017
Bardzo miła Pani Doktor. Polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty. Pozdrawiam
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (kwiecień 2017)
 
Szczegóły 
Sebastian
5.0
Sebastian
Dodano: 22 listopada 2017
Tytuł:
"Bardzo Ładny Wystrój"
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (listopad 2017)
 
Szczegóły 
Zadowolona klientka z Londynu:-)
4.0
Zadowolona klientka z Londynu:-)
Dodano: 9 marca 2019
Tytuł:
"Polecam serdecznie bo warto."
Brak uwag
Bardzo dobre podejśćie do klienta.
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.