4,5 / 5  - 1020 ocen »

Poznaj nasz zespół

Współpracujemy z doświadczoną kadrą specjalistów obejmującą ponad 40 lekarzy różnych dziedzin medycyny. Zapewniają pacjentom najwyższą jakość usług medycznych, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny, a także diagnostykę oraz leczenie przebiegające w przyjaznej atmosferze.

Nasz zespół nieustannie aktualizuje posiadaną wiedzę z zakresu leczenia schorzeń uszu, gardła i krtani, uczestnicząc w licznych sympozjach oraz kongresach naukowych.

Lekarze w Krajmed Centrum Medyczne

dr n. med. Marek Krajewski

otorynolaryngolog

Dr n. med. Marek Krajewski jest doświadczonym otolaryngologiem wyspecjalizowanym w operacjach endoskopowych. W 1979 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a następnie, w 1994 roku, uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie otolary... więcej »

Szczegóły » Tel: 22 626pokaż numer

lek. Wojciech Lipiec

otorynolaryngolog

Lek. Wojciech Lipiec jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie – studia ukończył w 1992 roku. W okresie 1992-2001 obejmował stanowisko asystenta (młodszego, a następnie starszego) w szpitalu powiatowym w Staszowie. W 2000 roku złożył egzamin sp... więcej »

Szczegóły » Tel: 22 626pokaż numer

lek. Michał Wątróbski

otolaryngolog Warszawa

Lek. Michał Wątróbski ukończył studia w Śląskiej Akademii Medycznej. W 1994 roku rozpoczął pracę zawodową w gliwickim Szpitalu Miejskim. Kolejnym krokiem w jego karierze była praca w Szpitalu Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu, a następnie zdobycie w placówce specj... więcej »

Szczegóły » Tel: 22 626pokaż numer

dr n. med. Magdalena Hamera

otorynolaryngolog

Dr n. med. Magdalena Hamera ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 1999 roku jest pracownikiem naukowym i dydaktycznym w Katedrze Farmakologii oraz Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła w placówce szkolenie specjal... więcej »

Szczegóły » Tel: 22 626pokaż numer