Krajmed Centrum Medyczne

4,5 / 5  - 1016 opinii
Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne

Opis placówki

Krajmed Centrum Medyczne specjalizuje się w konsultacjach i leczeniu operacyjnym chorób zatok, gardła oraz uszu. Pacjentom zapewniamy kompleksową diagnostykę oraz terapię prowadzoną przez doświadczonych specjalistów otolaryngologii. Do naszej specjalności należy operacyjne leczenie chorób laryngologicznych z zastosowaniem technik endoskopowych. Należymy do pionierów w dziedzinie endoskopowych operacji zatok, a ponadto jako pierwsi wprowadziliśmy metodę endoskopowej redukcji migdałków. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe konsultacje, w skład których wchodzą badania z zastosowaniem technik mikroskopowych, a także endoskopii diagnostycznej.

Poza kompleksowymi zabiegami laryngologicznymi proponujemy również kompleksowe konsultacje ponad 40 specjalistów różnych dziedzin. Pacjentom zapewniamy dostęp do różnorodnych poradni specjalistycznych, a także zabiegów operacyjnych z takich dziedzin jak: chirurgia ogólna, ginekologia czy ginekologia estetyczna. Wśród prowadzonych przez nas poradni znajduje się poradnia osteoporozy, gdzie oferujemy kompleksowe badania densytometryczne. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy również poradnie: chorób serca i układu krążenia, zaburzeń węchu oraz leczenia bólu.

Nasza placówka jest przystosowana zarówno do zabiegów "chirugii jednego dnia", jak i kilkudniowej hospitalizacji pacjentów. Dysponujemy własnym oddziałem szpitalnym składającym się z pięciu jedno- i dwuosobowych sal, które są przystosowane do pełnego monitorowania stanu zdrowia pacjenta, posiadają ponadto wszelkie udogodnienia. Posiadamy nowoczesną, skonstruowaną zgodnie ze wszelkimi wymogami sterylności salę operacyjną. Krajmed Centrum Medyczne jest wyposażone w  wysokiej klasy aparaturę zabiegową, w tym tory wizyjne renomowanych producentów: Storz Image 1 oraz Olympus Visera.

Współpracujący z Centrum specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w leczeniu zabiegowym – wykonują ponad 1000 operacji laryngologicznych rocznie. Wśród naszych zabiegów znajduje się korekta kształtu przegrody i zewnętrznej części nosa, a także funkcjonalna endoskopowa operacja zatok – małoinwazyjna metoda terapii przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Zajmujemy się leczeniem chorób w obrębie ucha środkowego, operacyjnie rozwiązujemy problemy niedosłyszenia, rekonstruując aparat przewodzący dźwięk (tympanoplastyka). Ponadto wykonujemy takie zabiegi w obrębie ucha jak myringotomia z drenażem, stapedektomia oraz stapedotomia. Z zakresu mikrochirurgii krtani prowadzimy operacyjne usuwanie torbieli bocznych i środkowych szyi, jak również przywracamy prawidłową funkcję strunom głosowym. Oferta naszej placówki obejmuje ponadto redukcję migdałków bocznych oraz podniebiennych, a także operacje ślinianek i kanalików łzowych.

Krajmed Centrum Medyczne specjalizuje się w leczeniu chrapania oraz obturacyjnego bezdechu sennego z zastosowaniem zarówno metod zachowawczych, jak i małoinwazyjnych zabiegów. W naszej praktyce wykorzystujemy, między innymi, niskotemperaturową termoterapię bipolarną (CELON), jak również protezy oddechowe CPAP. Ponadto wśród naszych ambulatoryjnych metod leczenia zaburzeń w obrębie ucha środkowego i trąbki słuchowej znajdują się: laseroterapia biostymulacyjna oraz inhalacje AMSA.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów – Krajmed Centrum Medyczne zostało wyposażone w wysokiej klasy sprzęt zabiegowy oraz diagnostyczny. Posiadane przez nas urządzenia spełniają światowe standardy jakości, co sprzyja prowadzeniu leczenia, które jest efektywne i bezpieczne dla pacjenta. W naszej placówce znajduje się m.in.:

 • Laser biostymulacyjny – wykorzystywany do wspomagania terapii różnorodnych zaburzeń w obrębie ucha środkowego. Generuje promieniowanie laserowe o mocy 750 mW, które posiada biostymulacyjne i regeneracyjne właściwości.
 • Aparat do tomografii komputerowej VeraViewepocs 3D – urządzenie pozwalające na wysokiej jakości obrazowanie w technologii 3D. Zastosowany w nim Flat Panel Detector wpływa na zwiększenie jakości wykonywanych zdjęć oraz dokładniejsze obrazowanie tkanek miękkich i struktur kostnych. Do atutów stosowanego przez nas tomografu należy także technologia ograniczająca promieniowanie emitowane podczas badania. Ponadto konstrukcja VeraViewepocs 3D zapewnia wygodę pacjentom cierpiącym na klaustrofobię (zdjęcia wykonywane są w pozycji stojącej).
 • Inhalator pneumatyczny AMSA – sprzęt przeznaczony do leczenia chorób ucha środkowego, a także poprawy drożności trąbki słuchowej. Metoda AMSA polega na poddaniu aerozolu wibracjom o częstotliwości 100 Hz i krótkotrwałemu nadciśnieniu. Pozwala to na lepszą penetrację wgląd ucha środkowego, a także zatok przynosowych.
 • Urządzenie CELON – aparat wykorzystujący niskotemperaturową termoterapię bipolarną do napinania podniebienia miękkiego. Jego działanie opiera się na przypływie prądu przez podniebienie miękkie, co powoduje odparowanie wody i usztywnienie struktur zwężających gardło i powodujących bezdech senny.
 • Tory wizyjne Storz Image 1 oraz Olympus Visera – umożliwia przekazywanie obrazu z endoskopu zabiegowego na urządzenia zewnętrzne (monitor, telewizor). Pozwala to dokładniej zobrazować zabieg i diagnostykę, w której pacjent ma szansę czynnie uczestniczyć. Wyświetlanie obrazu na żywo umożliwia również dokładniejsze przeprowadzenie procedury.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice zapewniamy pacjentom nowoczesne leczenie przebiegające w przyjaznej atmosferze. Współpracujemy z doświadczonymi laryngologami, dzięki którym korzystający z terapii w naszym Centrum mają zapewnione bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów.

Do udogodnień kliniki należy m.in. lokalizacja na terenie centrum handlowego, jak również położenie w niedalekim sąsiedztwie stacji metra, co zapewnia łatwy dojazd do placówki. Ponadto w celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom wyposażyliśmy Centrum w wygodne, świetnie wyposażone gabinety, a także poczekalnie i kącik zabaw dla dzieci.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Krajmed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Krajmed Centrum Medyczne

Krajmed Centrum Medyczne oferuje zabiegi z zakresu laryngologii i chirurgii plastycznej nosa. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i terapię u pacjentów cierpiących na choroby ucha, nosa i zatok przynosowych, a także gardła. Podczas konsultacji i zabiegów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pozwalający na dokładne zobrazowanie przebiegu leczenia oraz zapewniający czynny udział pacjenta w terapii.

Specjalizujemy się w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok z wykorzystaniem metod endoskopowych FESS, a także zajmujemy się operacyjną redukcją migdałków podniebiennych i gardłowych. Z zakresu chirurgii nosa oferujemy korektę przegrody nosowej (septoplastykę), jak również szeroką gamę zabiegów chirurgii plastycznej korygujących jego kształt. Wykonujemy zabiegi w obrębie uszu, w tym myringotomię z drenażem, a także stapedektomię czy tympanoplastykę. Ponadto operujemy ślinianki oraz kanaliki łzowe.

Współpracujący z nami specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu przyczyn chrapania i bezdechu sennego. Podczas konsultacji wykorzystujemy takie metody badania oddychania w nocy jak Apnea Graph. W przypadku zaburzeń w obrębie podniebienia miękkiego wykonujemy koblację oraz niskotemperaturową termoterapię bipolarną (CELON).

Poza zabiegami laryngologicznymi w naszej placówce oferujemy szeroki zakres konsultacji prowadzonych przez specjalistów ponad 20 różnorodnych dziedzin medycyny. Posiadamy również bogatą ofertę zabiegów, między innymi, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, a także ginekologii zachowawczej oraz estetycznej. Prowadzimy ponadto specjalistyczne poradnie: zaburzeń węchu, chorób serca i układu krążenia oraz leczenia bólu.

Opinie z internetu

Placówka Krajmed Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1016 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,5

1016 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,8 / 5  (74 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5  (62 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (877 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Centrum Medyczne Krajmed to prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej powstały w roku 1994. Główną specjalnością Centrum jest chirurgia plastyczna nosa oraz laryngologia. Założycielem placówki jest lekarz otorynolaryngolog dr n. med. Marek Krajewski. Klinika posiada Certyfikat Zarządzania Jakością oraz dyplom za zajęcie I miejsca w rankingu szpitali 2005 roku dla Oddziału Chirurgii Laryngologicznej Jednego Dnia. Pacjenci Centrum Medycznego Krajmed mogą korzystać z porad ambulatoryjnych oraz konsultacji, a zwłaszcza porad z zakresu chorób gardła, zatok, nosa, uszu oraz zaburzeń węchu i głosu. W Centrum wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt. W przypadku konsultacji są to techniki mikroskopowe oraz endoskopy diagnostyczne. Chętnych umawiam do wielu specjalistów, ale chyba najczęściej do dr Marka Krajewskiego. Zgodnie z opiniami klientów, którym pomogłam umówić wizytę w placówce, to bardzo dokładny, cierpliwy specjalista. Ma wspaniałe podejście zarówno do dorosłych pacjentów, jak i do dzieci. Bardzo jasno i czytelnie opowiada na czym polegają problemy zdrowotne, w jaki sposób można je leczyć. Lekarz zbiera bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie bada dostępnymi przyrządami, stara się niczego nie przeoczyć. Centrum oferuje dobry stosunek jakości usług do ceny. Obsługa placówki, zarówno na recepcji jak i na bloku operacyjnym jest świetna." - Ewa K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Magdalena
10 sierpnia 2017
5,0
5,0 - Magdalena
Jestem zadowolona, że tak szybko udało mi się umówić na wizytę. Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna.
Zabieg:  
USG piersi (sierpień 2017)
 
Szczegóły
Grzegorz
(Wałcz)
8 grudnia 2017
4,0

Wszystko ok

4,0 - Grzegorz
Mam wrażenie że P. dr. za bardzo jest obciążona jeżeli chodzi o operacje/zabiegi. Ale jest znakomitym chirurgiem i placówka to wykorzystuje.
Ok
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Anna Tuszyńska
 
Szczegóły
Dorota
8 stycznia 2018
5,0
5,0 - Dorota
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (styczeń 2018)
 
Szczegóły

Zespół

Współpracujemy z doświadczoną kadrą specjalistów obejmującą ponad 40 lekarzy różnych dziedzin medycyny. Zapewniają pacjentom najwyższą jakość usług medycznych, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny, a także diagnostykę oraz leczenie przebiegające w przyjaznej atmosferze.

Nasz zespół nieustannie aktualizuje posiadaną wiedzę z zakresu leczenia schorzeń uszu, gardła i krtani, uczestnicząc w licznych sympozjach oraz kongresach naukowych.

dr n. med. Marek Krajewski

otorynolaryngolog

 (1 opinia)

Dr n. med. Marek Krajewski jest doświadczonym otolaryngologiem wyspecjalizowanym w operacjach endoskopowych. W 1979 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie, a następnie, w 1994 roku, uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w dziedzi... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

lek. Wojciech Lipiec

otorynolaryngolog

Lek. Wojciech Lipiec jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie – studia ukończył w 1992 roku. W okresie 1992-2001 obejmował stanowisko asystenta (młodszego, a następnie starszego) w szpitalu powiatowym w Staszowie. W 2000 roku złożył... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska

otorynolaryngolog

 (3 opinie)

 Dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Jej zainteresowania zawodowe skupiły się na otolaryngologii, wynikiem czego było ukończenie specjalizacji w tym zakresie – uzyskanie ty... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Dr n. med. Magdalena Hamera ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 1999 roku jest pracownikiem naukowym i dydaktycznym w Katedrze Farmakologii oraz Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła w placówce szkole... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Krajmed Centrum Medyczne.

Certyfikaty

Krajmed Centrum Medyczne jest jedną z najpopularniejszych placówek laryngologicznych w kraju. Z usług placówki korzysta rocznie kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, a zespół jej specjalistów przeprowadza ponad 800 zabiegów laryngologicznych rocznie.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój kliniki i ciągłemu podnoszeniu jakości usług jesteśmy nagradzani prestiżowymi certyfikatami. W 2004 roku otrzymaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Zostaliśmy także docenieni w rankingu miesięcznika Wprost – zajęliśmy I miejsce w rankingu szpitali 2005 dla „Oddziału Chirurgii Laryngologicznej Jednego Dnia”, a także II miejsce w kategorii „Najlepsze Szpitale – Ośrodki Laryngologiczne” (zarazem I miejsce wśród ośrodków warszawskich) w roku 2008. Ponadto w latach 2006 i 2007 byliśmy dwukrotnie odznaczani przez kapitułę programu „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”.

Do naszych osiągnięć należy także tytuł najlepszej prywatnej placówki medycznej, przyznawany przez magazyn European CEO, którym nagrodzono nas w 2013 roku.. W roku 2014 Krajmed Centrum Medyczne zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Customer Service Award, przyznawaną przez portal WhatClinic. Ponadto otrzymaliśmy I nagrodę w kategorii Poradnie Specjalistyczne w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym "Perły Medycyny".

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 7:00 - 22:00)

Adres placówki

Krajmed Centrum Medyczne
ul. Wałbrzyska 11 55
02-739 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek22:00-7:00
 • wtorek22:00-7:00
 • środa22:00-7:00
 • czwartek22:00-7:00
 • piątek22:00-7:00
 • sobota22:00-10:00
 • niedziela22:00-10:00

Dojazd

Krajmed Centrum Medyczne mieści się w budynku Centrum Handlowego LAND. Nasza lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, a także darmowe miejsca parkingowe dla pacjentów Centrum. Najbliższy przystanek (Metro Służew) znajduje się w odległości 130 metrów od placówki, a przystanek metra oddalony jest zaledwie o około 50 metrów.

Pacjentom podróżującym pociągiem dojazd z Dworca Centralnego w Warszawie zajmie ok. 25 minut. Odległość od Lotniska Chopina wynosi ok. 7 kilometów.