Laserowe usuwanie blizny krocza Środa Wielkopolska i okolice

Synonimy: zabieg laserowej korekcji blizny krocza po nacięciu/pęknięciu krocza, likwidacja poporodowej blizny krocza laserem, laserowa korekta blizn krocza po porodzie naturalnym więcej »

Bezpośrednio Środa Wielkopolska nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie blizny krocza, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Środa Wielkopolska. Laserowe usuwanie blizny krocza można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (31 km od Środa Wielkopolska) w cenie 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska