Leczenie hemoroidów laserem Warszawa

Synonimy: usuwanie hemoroidów laserem, fotokoagulacja, leczenie żylaków odbytu laserem, laserowe usuwanie żylaków odbytu więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie hemoroidów laserem w Warszawie?

Leczenie hemoroidów laserem Warszawa - informacje

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska

W trakcie choroby hemoroidalnej dochodzi do powstania guzków krwawniczych, czyli niewielkich struktur anatomicznych wewnątrz odbytu. Jednym ze sposób leczenia żylaków odbytu jest ich usuwanie za pomocą lasera. Metoda stanowi alternatywę dla operacji chirurgicznej. Zabieg leczenia hemoroidów laserem przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Cała procedura wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym (pacjent po kilku godzinach po zabiegu może wrócić do domu). Wśród głównych zalet wspomnianej techniki wymienia się w szczególności szybki powrót do codziennej aktywności.

Zabieg laserowego usuwania guzków krwawniczych w Warszawie – gdzie można się na niego udać

Zabieg usuwania hemoroidów laserem wykonać może lek. med. Katarzyna Borcyka-Kiciak, proktolog, która specjalizuje się w leczeniu instrumentalnym i operacyjnym choroby hemoroidalnej. Udać się do niej można zarówno na laserową, jak i klasyczną operację (metodą Milligana-Morgana) hemoroidów. Przeprowadza także operacje hemoroidów sposobem DGHL, a jej oferta obejmuje ponadto leczenie operacyjne szczelin odbytu, przetok około odbytniczych, kłykcin kończystych oraz zmian polipowatych odbytu i odbytnicy.

W Warszawie na leczenie hemoroidów laserem udać się również można do Centrum Medycznego NASMED, w którym przeprowadzana jest cała gama procedur z zakresu proktologii. W placówce osoby, zmagające się z guzkami krwawniczymi, poddać się mogą operacji laserowej, klasycznej metodą Milligana-Morgana oraz operacji sposobem DGHL. W ośrodku wykonuje się także zabiegi sektorowego wycięcia hemoroidów, operacje szczelin lub przetok odbytu i wybielanie odbytu, jak również laserowe usunięcie fałdów około odbytniczych, wycięcie torbieli kanału odbytu oraz nacięcie zakrzepu przyodbytowego.

W Józefowie, ok. 21 km od Warszawy, laserową operację żylaków odbytu posiada w swojej ofercie Kriocentrum, gdzie do laserowego leczenia hemoroidów wykorzystuje się wysokoenergetyczny laser Nd:Yag. W ośrodku w leczeniu guzków krwawniczych stosuje się również metodę Rafaelo (działanie fali elektromagnetycznej wysokiej częstotliwości), metodę Barrona (gumkowanie) oraz skleroterapię. W centrum osoby, cierpiące na chorobę hemoroidalną, poddać się mogą również operacji metodą Longo oraz diatermii bipolarnej, która polega na koagulacji tkanek oraz naczyń krwionośnych guzków krwawniczych za pomocą specjalnej elektrody dwubiegunowej.

Cena usuwania hemoroidów laserem w Warszawie i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA

W Warszawie za leczenie hemoroidów laserem zapłacić trzeba około 1 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Sagrada Familia w Barcelonie wynosi ona 3 490 euro, czyli około 15 700 złotych.

Leczenie hemoroidów laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 100 zł do 5 200 zł
 • Łódź od 800 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 600 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Toruń od 4 000 zł
 • Radom od 2 000 zł
 • Lublin od 2 000 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 2 950 zł
 • Bielsko-Biała od 1 200 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie hemoroidów laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Komentarze (1)

Ewelina rok temu

Nie rozumiem dlaczego na prywatna wizyte trzeba czekac az dwa tygodnie tak jak na panstwowa. Ewelina Odpowiedz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska