Leczenie łysienia Katowice

leczenie wypadania włosów, transplantacja włosów, przeszczepianie włosów, zagęszczanie włosów więcej »

Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Chorzowa (6 km od centrum Katowic)
Chorzówul. Racławicka 20A

Drzazga Clinic

 • Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek mac... 5 000 zł
  Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Tarnowskie Góry (23 km od centrum Katowic)
  Tarnowskie Góryul. Wyszyńskiego 113

  Coco Clinic

  5,0 / 5  (107 opinii)  rozwiń
  • Leczenie łysienia- zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 600 zł
  • Mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnym... 300 zł
  • Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym 450 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Bielsko-Białaul. Gen. Józefa Kustronia 4

  MD Medmix

  4,3 / 5  (24 opinii)  rozwiń
  • Przeszczep włosów FUE u mężczyzn od 5 000 zł
  • Przeszczep włosów FUE u kobiet od 5 000 zł
  • Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola od 1 500 zł
  • Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy od 2 500 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa)  120 zł
  • Konsultacja w zakresie mikropigmentacji (przedzabiegowa) zadzwoń

  Leczenie łysienia Katowice - informacje

  Gabinet zabiegowy w Med Beauty Gabinet zabiegowy w Med Beauty

  W leczeniu wypadaniu włosów lekarze korzystają z różnych technik: od chirurgicznych, przez te mniej inwazyjne, po leczenie farmakologiczne. Ważne jest, aby lekarz dobrał odpowiednią metodę do leczenia tego schorzenia. W tym celu niezbędny jest wywiad, badania włosów i owłosionej skóry głowy a także znajomość oczekiwań pacjenta.

  Wyleczyć łysienie wybraną metodą

  W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym Der-Med do uzupełniania ubytków włosów lekarze stosują technikę SAFER (przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych), rozwiązując tym samym problem łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Ponadto lekarze wyleczą tutaj także łysienie poprzez zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego w mezoterapii skóry głowy. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Tomasz Mierzwiński, specjalista chirurgii ogólnej od 2013 roku, który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 WSzKzP w Krakowie oraz na kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.

  Szpital Angelius Provita posiada Klinikę Włosów, gdzie dostępne są nowoczesne badania i diagnostyka włosów i skóry głowy technikami tj. trichoskopia i FotoFinder. Leczenie łysienia odbywa się tutaj przy udziale karboksyterapii Fenix (terapia CO2) skóry głowy, która może być połączona z podaniem osocza bogatopłytkowego. Jednym z lekarzy przyjmujących tutaj pacjentów na zabiegi jest dr Gabriela Wnętrzak-Chabowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała w wielu ośrodkach medycznych, np. na Oddziale Dermatologicznym w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu (lata 1990-2014) oraz w Poradnii Dermatologicznej "PRINN" w Dąbrowie Górniczej.

  W Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty można poddać się leczeniu wypadania włosów za pomocą mezoterapii z wykorzystaniem preparatu Dermaheal HL oraz mezoterapii lub volumetrii osoczem bogatopłytkowym (PRP - Plateled Rich Plasma - osocze z własnej krwi pacjenta). Zabiegi takie wykonywane są zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, mających problem z wypadaniem włosów. Lekarzem wykonujących takie i inne zabiegi jest tutaj dr Grażyna Walkowicz, specjalista chorób wewnętrznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej przekazywała innym lekarzom, wykładając w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

  W katowickim oddziale Kliniki San-Med Hair Transplant można umówić się na konsultacje dotyczące problemu wypadania włosów. Lekarz dobierze tutaj odpowiednią technikę z kilku dostępnych w klinice, czyli FUT (metoda chirurgiczna - pobieranie pasa owłosionej skóry), FUE (chirurgiczne pobieranie poszczególnych jednostek włosa) i BHT (pobieranie włosów z innej partii ciała niż głowa). Zabiegi stosowane są u pacjentów i pacjentek i przeprowadzane w klinie w Bielsku-Białej przez dr. Artura Sandelewskiego, chirurga ogólnego, który specjalizuje się w chirurgii estetycznej, szczególnie w zabiegach przeszczepiania włosów. Odbył z tej dziedziny wiele szkoleń krajowych i zagranicznych pod kierownictwem dr. Vinzenzo Gambino oraz dr. Akaki Tsilosani.

  Body Care Clinic z zabiegów medycyny estetycznej oferuje podawanie osocza pogatopłytkowego do skóry głowy w celu zatrzymania procesu wypadania włosów. Ponadto tą metodę stosuje się tutaj także do odmładzania twarzy, szyi, dekoltu oraz okolic oka, jak również powierzchni grzbietowej dłoni. Lekarzem przyjmującym tutaj pacjentów jest m.in. dr Aleksandra Lipka-Trawińska, specjalista dermatologii i wenerologii (I i II stopnia), która w praktyce specjalizuje się m.in. trychologii, a swoje doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu oraz I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach.

  W Centrum Estetyki Ciała stosowana jest mezoterapia skóry głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów. Ponadto ten sam zabieg wykorzystywany jest tutaj także do regeneracji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. lek. Natalia Kulczyńska, kosmetolog, która ukończyła podyplomową szkołę kosmetologii lekarskiej w Krakowie, a dodatkowe umiejętności z medycyny estetycznej nabywała na licznych kursach i kongresach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Ile kosztuje zabieg leczący łysienie w Katowicach a ile za granicą?

  Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

  W Katowicach za zabieg mezoterapii skóry głowy trzeba zapłacić 790 zł, natomiast za metodę SAFER od 3,5 tys. zł (obie ceny w Der-Med). Za granicą w Wielkiej Brytanii w Rejuvenate Hair Clinics ceny za leczenie łysienia zaczynają się od 1,7 tys. zł (za metodę FUE) oraz 2,9 zł (za zabieg z PRP).

  Usługa leczenie łysienia w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

  Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

  Autor: