lek. Alina Skrzypek-Salamon

lekarz - Katowice

lek. Alina Skrzypek-Salamon lekarz

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Alina Skrzypek-Salamon

Lek. Alina Skrzypek-Salamon to ambitny młody lekarz, sukcesywnie poszerzający swoją wiedzę i zdobywający nowe umiejętności podczas kursów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Aktualnie jest rezydentem Dermatologii i Wenerologii w Klinicznym Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 roku otworzyła przewód doktorski na Wydziale Lekarskim ŚUM. Tematem jej dysertacji jest ocena przydatności skali LoSCAT i wizualnych skal analogowych do oceny aktywności i uszkodzenia w twardzinie ograniczonej u dorosłych.

Od 2014 roku doktor Skrzypek-Salamon należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Skrzypek-Salamon

Lek. Alina Skrzypek-Salamon przeprowadza badania diagnostyczne i leczenie schorzeń skórnych takich jak trądzik (zwykły, różowaty) czy choroby alergiczne oraz infekcyjne. Pomaga osobom borykającym się z wypadaniem włosów. Leczy rozstępy, blizny i przebarwienia. Zajmuje się badaniem dermatoskopowym znamion. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi usuwanie brodawek wirusowych i łojotokowych, włókniaków miękkich, a także przerośniętych gruczołów łojowych, naczyniaków rubinowych i innych zmian. 

Beauty Medica - lek. Alina Skrzypek-Salamon

Klinika Magnuccy - lek. Alina Skrzypek-Salamon

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Alina Skrzypek-Salamon

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska