Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Łódź

leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie inkontynencji, leczenie nietrzymania moczu u kobiet więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Nietrzymanie moczu może przybierać różne postacie w zależności od przyczyny jego powstania. Wyróżnia się wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz nietrzymanie moczu z naglących parć. To pierwsze związane jest z osłabieniem mięśni dna miednicy, którego przyczyną jest ciąża, porody, zabiegi ginekologiczne, otyłość oraz duży wysiłek fizyczny. W drugim przypadku przyczyną jest najczęściej nadmierna aktywność pęcherza. Do innych przyczyn nietrzymania moczu można zaliczyć choroby neurologiczne, zapalenie pęcherza i przerost prostaty a także występowanie przetok pęcherzowo-pochwowych czy uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Leczenie nietrzymania moczu u łódzkich urologów i ginekologów

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na laserowe leczenie inkontynecji, jest lek. med. Waldemar Lech, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia w 1985 i II stopnia w 1990 roku), przyjmujący w gabinecie na terenie Łodzi. Przeprowadza on kwalifikacje oraz wykonuje badania urodynamiczne z zakresu cystometrii i profilometrii, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych nietrzymania moczu a także przeprowadza zabiegi leczące pęcherz nadreaktywny oraz mieszaną postać nietrzymania moczu. Zabiegów z zakresu leczenia nietrzymania moczu u kobiet uczył się m.in. podczas pracy w Klinice Ginekologii Operacyjnej Instytutu Ginekologii i Położnictwa w Łodzi.

Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet oferuje także dr n. med. Ryszard Maranda, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia w 1986 roku) oraz urolog (specjalizacja II stopnia w 1988 roku), przyjmujący w swoim Gabinecie Urologicznym w Łodzi. Lekarz ten doświadczenie z zakresu leczenia nietrzymania moczu oraz innych zabiegów urologicznych zdobywał podczas pracy na Oddziale Urologii Szpitala Regionalnego w Tuszynku. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. W leczeniu nietrzymania moczu stosuje nie tylko metody operacyjne, ale także zachowawcze z zakresu farmakologii lub ćwiczeń gimnastycznych.

Leczenie nietrzymania moczu to także propozycja medyczna Centrum Chirurgicznego Fragmat Med w Łodzi. Placówka ta wyposażona jest w laser Er:YAG firmy Fotona, za pomocą którego lekarz przeprowadza tutaj terapię wysiłkowego nietrzymania moczu złożoną z trzech etapów: leczenia przedniej ścianki pochwy, naświetlania ścianek pochwy oraz naświetlania przedsionka pochwy. Lekarz, wykorzystując w Centrum ten laser, wykonuje również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, np. rewitalizację narządów płciowych.

Cena zabiegu leczącego wysiłkowe nietrzymanie moczu w Łodzi oraz w Manchesterze

Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

Za laserowy zabieg w nietrzymaniu moczu trzeba zapłacić u łódzkich lekarzy kwotę 2 100 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 1 600 funtów (8 000 zł) w Aesthetic Clinic, znajdującej się w Manchesterze.

Usługa leczenie nietrzymania moczu (ntm) w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, urologa i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.