Lifting operacyjny szyi Katowice i okolice

face lift szyjny, lifting szyi, neck lift

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą lifting operacyjny szyi, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Katowic. Lifting operacyjny szyi można przeprowadzić m.in. w Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie (6 km od Katowic) w cenie 8 000 zł lub w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej (49 km od Katowic) gdzie cena za lifting operacyjny szyi wynosi 8 000 zł. W wymienionej placówce lifting operacyjny szyi wykonuje chirurg plastyczny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Lifting operacyjny szyi Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Nie chcemy być starzy – brzmi jak slogan reklamowy, ale to prawda. Nie można ująć sobie lat, ale można łatwo odmłodzić się wizualnie. Szczególny nacisk kładzie się na ujędrnienie skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk, ponieważ to na nich widać wszelkie objawy starzenia.

Skórę szyi najczęściej uelastycznia się za pomocą liftingu, mającego na celu zwiększenie napięcia mięśni i skóry. Niekiedy także usuwa się zbędną tkankę tłuszczową, likwidując tym fałdy skórne i zmarszczki. Skóra szyi napinana jest do boków i do góry. Operacja trwa ok. 1,5 godziny i zazwyczaj przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym.

Katowiccy chirurdzy plastyczni – doświadczenie i profesjonalizm

Odmładzanie skóry szyi to zabieg, który powinien przeprowadzić doświadczony lekarz. Jeśli chcąca poddać się liftingowi kobieta wybierze się do Katowic, znajdzie tam niejednego prawdziwego profesjonalistę.

Dobrym przykładem jest prof. dr hab. med. Jerzy Strużyna(Estetika Nova),specjalista chirurgii plastycznej, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej Śląskiej Akademii Medycznej oraz prezes zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Profesor Strużyna przeprowadza zabiegi plastyki szyi, podobnie jak jego współpracownica, chirurg plastyczny Małgorzata Keller-Skomska, która doświadczenie zdobywała, między innymi, w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz Klinik fur Hand- und Rekonstruktive Chirurgie w Bremen.

Dr Renata Wilk-Czyż (CMED) jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, a także Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Rzymie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Podczas odmładzania skóry szyi stosuje zabieg FotoFacial RFa (ujędrnianie, fotoodmładzanie oraz usuwanie głębokich zmarszczek). Można go wykonywać na całym ciele, ale najczęściej stosuje się go na twarzy, szyi i rękach. Efektem tego jest zwiększenie napięcia skóry i redukcja zmarszczek.

Kolejny specjalista, dr Bożena Jaklik (Gabinet Lekarski Bożena Jaklik), również ma bogate doświadczenie. To absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, która od 5 lat samodzielnie prowadzi oddział chirurgii plastycznej w szpitalu uniwersyteckim Parirenyatwa w Zimbabwe, pracując jako konsultant. Od prawie 20 lat prowadzi także praktykę lekarską i wykonuje zabiegi w szpitalu klinicznym, lecząc rozszczepy wargi i podniebienia.W swoim gabinecie przeprowadza face lifting – podniesienie skóry twarzy i szyi.

Lifting w klinice chirurgii plastycznej

Klinika Chirurgii Mazan zajmuje się, między innymi, profesjonalną plastyką szyi. Wykonujący zabiegi dr Zbigniew Mazan jest doświadczonym chirurgiem. Pacjentki, które chcą poddać się chirurgicznemu usunięciu obwisłej skóry twarzy i szyi, po operacji mogą skorzystać z wygodnych pokojów pobytowych i sprawdzonego zespołu pielęgniarskiego.

Dr Jerzy Wilgus (Euroklinika) wykonuje nowoczesny zabieg Silhouette Lift, który doskonale sprawdza się  przy redukcji zmarszczek mimicznych oraz modelowaniu twarzy, policzków i szyi. Niektórzy lekarze wykorzystują ten system także przy podnoszeniu i modelowaniu pośladków. Oprócz doktora Wilgusa zabiegi w klinice przeprowadzają również trzej inni chirurdzy: dr Andrzej Tomczyk, dr Bartosz Kubica oraz dr Józef Donocik.

Natomiast dr n. med. Barbara Rygoł (Estetica Prestige) podczas wygładzania skóry szyi stosuje Termolifting Zaffiro, wykorzystując przy tym urządzenie Hi-Tech. System Zaffiro polega na emitowaniu promieniowania podczerwonego, które podgrzewa włókna kolagenowe, obkurczając je do pierwotnej długości. W efekcie skóra odzyskuje dawną elastyczność i napięcie, a zmarszczki znikają.

Z kolei w Beauty Care Institute pacjentki mogą poddać się face liftingowi szyi falami radiowymi. Podczas zabiegu następuje stymulacja fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co w efekcie wypełnia zmarszczki i ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Wizyta w Katowicach

Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Coraz więcej klientów na lifting szyi przyjeżdża właśnie do Katowic. Zarówno Polki, jak i turystki medyczne ze Szwecji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii pojawiają się tutaj chętnie, ponieważ wiedzą, że zapłacą mniej za zabieg, który będzie wykonany równie profesjonalnie, co u lekarza w ich kraju. Przy okazji zwiedzają ciekawe miasto, w którym jest sporo turystycznych atrakcji, choćby słynny Spodek czy Muzeum Śląskie.

Lifting operacyjny szyi - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Wrocław od 7 000 zł do 9 000 zł
  • Warszawa od 7 000 zł do 7 500 zł
  • Częstochowa od 7 000 zł do 10 000 zł
  • Łódź od 8 000 zł
  • Białystok od 8 610 zł
  • Kraków od 8 000 zł do 10 000 zł
  • Szczecin od 8 000 zł
  • Sopot od 7 000 zł
  • Bielsko-Biała od 8 000 zł
  • Kamień Pomorski od 8 000 zł
Lifting operacyjny szyi cena »

Usługa lifting operacyjny szyi w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.