4,2 / 5  - 11 opinii
Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Pacjenci Lipoline Clinic Kadra Lipoline Clinic Pacjenci Lipoline Clinic Kadra Lipoline Clinic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lipoline Clinic Pacjenci Lipoline Clinic Gabinet zabiegowy Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Zabieg, operacja Lipoline Clinic Pacjenci Lipoline Clinic Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic Recepcja, poczekalnia Lipoline Clinic Aparatura, sprzęt zabiegowy Lipoline Clinic Aparatura, sprzęt zabiegowy Lipoline Clinic Lipoline Clinic - logo

Informacje ogólne o Lipoline Clinic 

Oferta Lipoline Clinic jest skierowana do pacjentów pragnących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz chcących wymodelować swoją sylwetkę. Specjalizujemy się w małoinwazyjnej liposukcji laserowej, zapewniającej doskonałe efekty estetyczne i nie wymagającej wielodniowej hospitalizacji. Misją współpracującego z nami doświadczonego zespołu lekarzy specjalistów jest przywrócenie radości z życia i pewności siebie osobom niezadowolonych z mankamentów estetycznych swojego ciała.

W naszej klinice przeprowadzamy nowoczesną lipolizę przy pomocy Palomar SlimLipo3D™, będącą obecnie jedną z najskuteczniejszych i polecanych przez pacjentów metod usuwania tkanki tłuszczowej. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo oraz niewielka liczba powikłań po zabiegu. Pacjenci po laserowej liposukcji nie skarżą się na efekt obwisłej skóry czy problem z jej nierównościami.

Palomar SlimLipo3D™ wykorzystuje promieniowanie laserowe o dwóch różnych długościach fali, które działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową, rozpuszczając ją. Ponadto wpływa na kolagen zawarty w skórze, wywołując jego przebudowę. Dzięki temu skóra pozostaje jędrna i pozbawiona nierówności. Zabieg w Lipoline Clinic nie wiąże się z nacinaniem skóry, nie wymaga również znieczulenia ogólnego niosącego za sobą konieczność dłuższej hospitalizacji. Ponadto w porównaniu z chirurgiczną liposukcją jest krótszy i mniej bolesny, a jego efekty są widoczne natychmiastowo.

W Lipoline Clinic rozwiązujemy problemy natury estetycznej zarówno kobiet, jak i mężczyzn, modelując wszystkie partie ciała. Specjalizujemy się w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, ramion oraz brzucha. Wyszczuplamy okolice bioder, nóg oraz pośladków. Zajmujemy się leczeniem przerostu piersi u kobiet, ujędrniając je i modelując ich kształt. Pomagamy również mężczyznom, likwidując problem ginekomastii.

Poza zabiegami zmniejszania tkanki tłuszczowej oferujemy naszym pacjentom rewolucyjną procedurę medycyny estetycznej – Efekt Lipoline. Stanowi połączenie laserowej liposukcji z wypełnianiem niedoskonałości skóry za pomocą komórek tkanki tłuszczowej pacjenta. To bezpieczna metoda redukująca objawy starzenia i zapewniająca naturalny efekt końcowy. Wykorzystujemy ją do rewitalizowania i ujędrniania cery, a także do modelowania konturu i kształtu ust. Za pomocą lipofillingu wypełniamy również zmarszczki i blizny (również potrądzikowe) oraz korygujemy asymetrię twarzy.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Specjalistów Lipoline Clinic cechuje dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, dlatego mają do dyspozycji sprawdzony sprzęt światowej klasy. Wszystkie zabiegi wykonywane są metodą Palomar SlimLipo™ 3D, stanowiącą doskonałą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji. Jest ona kompleksowym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej z jednoczesną niechirurgiczną redukcją „obwisłej skóry”.

Polega na zastosowaniu promieniowania laserowego o dwóch różnych długościach fali. Laser wywołuje jednocześnie lipolizę tkanki tłuszczowej odsysanej specjalną głowicą oraz wzmocnienie skóry i przebudowę włókien kolagenowych. Dzięki temu procedura jest mniej inwazyjna i zapewnia doskonałe efekty estetyczne (skóra jest naprężona, bez nierówności).

W porównaniu z tradycyjną liposukcją zabieg Palomar SlimLipo™ 3D trwa dużo krócej, jest mniej bolesny i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Ponadto nasza procedura likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej nie wymaga wielodniowej rekonwalescencji. Pacjent tego samego dnia wraca do domu, a po zaledwie dwóch dniach jest zdolny do wykonywania codziennych czynności.

Udogodnienia dla pacjentów

Naszą misją jest przywracanie radości z życia osobom, które nie są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu. Zależy nam, by pacjenci czuli się w naszej klinice swobodnie. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta w Lipoline Clinic ma na celu pozbycie się kompleksów oraz odzyskanie pewności siebie i poczucia atrakcyjności. W celu zapewnienia odwiedzającym nas osobom poczucia komfortu przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesna klinika – zabiegi liposukcji przeprowadzane są w nowoczesnej sali operacyjnej, przy użyciu zaawansowanej technicznie aparatury. Pacjenci mają świadomość, że są objęci profesjonalną opieką, a sama procedura przebiega w dyskretnych warunkach.
  • Komfortowa poczekalnia – do dyspozycji naszych gości oddaliśmy komfortową poczekalnię, w której będą mogli oczekiwać na zabieg w miłej, spokojnej atmosferze. Jest to miejsce doskonale nadające się do wypoczynku i wyzbycia się stresu związanego z zabiegiem.
  • Parking dla pacjentów – pacjenci decydujący się na dojazd do Lipoline Clinic samochodem nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. W niedalekim sąsiedztwie kliniki znajduje się duży, płatny parking.
Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic Klinika Lipoline Clinic