Lipoliza kawitacyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Świdnica i okolice

Synonimy: zabieg liposukcji kawitacyjnej, usuwanie tłuszczu metodą lipolizy kawitacyjnej, lipoliza ultradźwiękowa Cavi - Lipo więcej »

Bezpośrednio Świdnica nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza kawitacyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Świdnica. Lipoliza kawitacyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Ars Estetica Wrocław we Wrocławiu (49 km od Świdnica) w cenie 1 000 zł lub w DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej Dzierżoniów (18 km od Świdnica). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa lipoliza kawitacyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Świdnica jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska