Liposukcja laserowa - podbródek

Synonimy: Liposukcja podbródka

Filtruj wyniki

Liposukcja laserowa - podbródek - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Liposukcja laserowa podbródka to zabieg małoinwazyjny, dający efekty nie tylko wyszczuplenia podbródka, ale także ujędrnienia i wygładzenia obwisłej w tym miejscu skóry. Lekarz wprowadza pod skórę pacjenta, przez milimetrowe nacięcie, niewielką kaniulę, i za pomocą światła laserowego niszczy komórki tłuszczowe, podgrzewając je, a następnie rozpuszczając. Część tak spreparowanego tłuszczu jest odsysana, a część wydalana przez układ limfatyczny. Ważnym elementem takiego zabiegu jest fakt, iż laser w tym procesie wytwarza zimne światło, które spala tylko tkankę tłuszczową, oszczędzając przy tym otaczające go  inne tkanki oraz skórę. Zabieg jest małoinwazyjny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut.

Gdzie w Polsce można wykonać liposukcję laserową podbródka

Zabiegami odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej z podbródka za pomocą liposukcji laserowej zajmuje się, przyjmujący w Warszawie, dr n. med. Tadeusz Witwicki, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1983 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1990 roku), który z zakresu takich zabiegów doszkalał się na zagranicznych kursach, np. uczestniczył w "Laser Lipo Course - the Palomar Medical Technologies" w Dusseldorfie w 2010 roku. Liposukcję podbródka oraz innych wybranych przez pacjenta części ciała przeprowadza za pomocą lasera Palomar SlimLipo 3D.

Kolejnym lekarzem, zajmującym się redukcją tłuszczu na podbródku techniką liposukcji laserowej, jest przyjmujący w Katowicach lek. med. Jerzy Wilgus, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1984 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1992 roku), który ukończył specjalistyczny kurs "Laser Lypolysis and Endovenous workshop - CoolTouch" w Pradze w 2009 roku. W swojej praktyce lekarskiej za pomocą lipolizy laserowej może odessać niechcianą tkankę tłuszczową także z brzucha, szyi, ramion oraz ud, pośladków czy kolan. Ponadto przeprowadza również zabiegi lipolizy ultradźwiękowej Vaser Lipo oraz lipolizy kawitacyjnej.

Liposukcja laserowa podbródka to zabieg, oferowany przez Centrum Medyczne Laser-Med w Bydgoszczy. Placówka ta wyposażona jest w laser Palomar SlimLipo 3D, za pomocą którego lekarz może usunąć niechciany tłuszcz nie tylko z podbródka, ale także z innych części ciała (np. policzki, bryczesy czy talia). Z innych zabiegów, likwidujących tkankę tłuszczową, oferowanych w Centrum, można wymienić Ultrashape (usuwanie przy pomocy ultradźwięków),  I-Lipo (redukcja za pomocą zimnego lasera diodowego) oraz lipolizę iniekcyjną.

Ile kosztuje zabieg odessania tłuszczu z podbródka za pomocą liposukcji laserowej w Polsce, a ile w Wielkiej Brytanii?

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Za liposukcję okolicy podbródka za pomocą techniki laserowej w polskich klinikach trzeba zapłacić 2 500 zł, w Wielkiej Brytanii jest to cena 2 000 funtów (12 000 zł) w Harley Health Clinics, znajdującej się w Londynie.

Liposukcja laserowa - podbródek - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł
 • Radom od 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 700 zł
 • Międzyzdroje od 3 000 zł
 • Piaseczno od 4 000 zł
 • Bolesławiec od 2 500 zł do 3 000 zł
 • Józefów od 4 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja laserowa - podbródek jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor: