Liposukcja - odsysanie tłuszczu Katowice

Synonimy: modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji, liposukcja klasyczna, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Filtruj wyniki
Katowiceul. Mickiewicza 14 lok. 2

Skin Laser Lubelscy - Katowice

4,68 / 5  (201 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 7 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 4 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewn... 7 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch i talia 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice

Trudno nie wpaść w kompleksy, kiedy nie można wcisnąć się w ubrania z zeszłego roku, a w telewizji co rusz widzi się szczupłe modelki. Coraz więcej kobiet (i nie tylko) decyduje się na zabieg liposukcji i po niej znowu czuje się atrakcyjnie. Trzeba pamiętać, że operacja nie leczy otyłości, a jest metodą modelowania sylwetki.

Liposukcja polega na odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Można dzięki niej pozbyć się tłuszczu z brzucha, ale także wysmuklić uda i ramiona oraz pozbyć się drugiego podbródka. Przeprowadza się ją w znieczuleniu, a nadmiar tłuszczu odsysa się pompą, rozbija ultradźwiękami bądź traktuje serią zastrzyków zmieniających tkankę tłuszczową w łatwą do usunięcia emulsję.

Czas zabiegu jest zależny od rodzaju liposukcji – może trwać od 20 minut do paru godzin. Efekt jest natychmiastowy, a zabiegi można powtarzać wielokrotnie.

Gabinety katowickich profesjonalistów

Kiedy mówimy o talencie lekarskim, doświadczeniu i wykształceniu, Katowice od razu przychodzą nam na myśl. Pracuje tu wielu nowatorów, ambasadorów znanych marek i specjalistów, którzy wprowadzili nowoczesne sprzęty na polski rynek medyczny jako pierwsi.

Dr n. med. Adam Sandelewski (Centrum Estetyki Ciała, Katowice Ligota) jest chirurgiem ogólnym i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywał u dr Alessio Redaelli z Mediolanu oraz dr Heinricha z Wiednia. Jego pacjenci pozbędą się zbędnego tłuszczu dzięki liposukcji ultradźwiękowej. Dr Sandelewski korzysta z systemu Vaser Lipo HD, a sama klinika reklamuje się jako pierwszy w Polsce ośrodek stosujący tę metodę. Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwa także lek. med. Alex Alli Balogun (m.in. lipolizą laserową, liposukcją i lipolizą iniekcyjną) oraz dr n. med. Dariusz Duda.

Dr Jerzy Wilgus (Euroklinika, Katowice Ligota) praktykował w największym i najbardziej znanym ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju. W latach 2006-2008 przeprowadzał operacje poprawiające urodę uczestniczek programu „Chcę być piękna". W swojej klinice modeluje sylwetki pacjentek za pomocą liposukcji laserowej. Po zabiegu pacjenci przebywają w klinice 2-3 dni.

Kolejną znaną osobistością jest prof. dr hab. n. med. Paweł Lampe. To autor pierwszego w Polsce i w Europie zastosowania techniki laparoskopowej dyssekcji węzłów chłonnych tylnego śródpiersia od strony rozworu przełykowego w chirurgii raka przełyku, a także współautor dwóch projektów wynalazczych i trzech patentów. W jego Klinice Jednego Dnia Traf-Med pacjenci mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej podczas tradycyjnej liposukcji (odsysanie pompą).

Odsysanie tkanki tłuszczowej

W ośrodku Weiss Klinik podczas zabiegu liposukcji stosuje się roztwór wypłukujący tkankę tłuszczową. Operacja nosi nazwę Body Jet i jest najmniej inwazyjną metodą liposukcji. Zabieg jest bardzo polecany przez lek. med. Annę Olender (Olender Clinic), specjalistę chirurgii plastycznej. W Weiss Klinik przeprowadza go właśnie ona.

Z kolei Ośrodek Angelius Medycyna Estetyczna korzysta z nowoczesnej lipolizy laserowej o nazwie i-lipo. Podczas zabiegów usuwania tkanki tłuszczowej dr Zbigniew Łucki, chirurg plastyk, stosuje tzw. zimny laser (LLLT, czyli Low Level Laser Therapy). Światło lasera na niskim poziomie wpływa na trójglicerydy w komórkach i zmienia je w wolne kwasy tłuszczowe. Zabieg i-lipo jest nieinwazyjną metodą, która nie wymaga rekonwalescencji.

Natomiast dr n. med. Zbigniew Gruszka (Dermical) wykonuje liposukcję bez znieczulenia ogólnego. Owa metoda nosi nazwę NIL i jest nowoczesną techniką ultradźwiękową.

W Klinice Chirurgii Mazan pacjenci poddają się kilkuetapowej lipoplastyce. Po wstrzyknięciu w modelowaną partię ciała roztworu znieczulającego następuje tunelizacja, a następnie odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu (jego rodzaj zależy od miejsca odsysania), a po operacji pacjent pozostaje w klinice minimum dobę. Liposukcję w klinice przeprowadza dr Zbigniew Mazan, chirurg plastyk.

Turystyka medyczna – liposukcja w Katowicach

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Na odsysanie tkanki tłuszczowej pacjenci coraz częściej wybierają Katowice. Przyjeżdżają na zabiegi z kraju, ale także z Niemiec czy Wielkiej Brytanii, ponieważ ceny w polskich placówkach są niższe niż na Zachodzie, a jakość usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Dodatkową zaletą jest także możliwość zwiedzenia katowickich galerii (jest ich sporo, m.in. Galeria Sztuki Współczesnej BWA czy Galeria Sztuki Fox), a także zabytków – np. dzielnicy Giszowiec.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Warszawa od 1 490 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 14 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 18 000 zł
 • Szczecin od 2 500 zł do 8 500 zł
 • Łódź od 1 500 zł do 8 000 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 4 000 zł do 12 600 zł
 • Gdynia od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska