Liposukcja pośladków

odsysanie tłuszczu z pośladków

Liposukcja pośladków - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Spora grupa kobiet uskarża się na nieproporcjonalnie duże pośladki. Dieta i ćwiczenia dają efekt, jednak nie są w stanie sprostać oczekiwaniom. Dla takich kobiet idealnym rozwiązaniem jest liposukcja. Nadmiar komórek tłuszczowych jest trwale usuwany z miejsca poddanego zabiegowi. Liposukcja nie jest sposobem na odchudzanie, ale może je wspomóc i przede wszystkim pozwala na uzyskanie odpowiednich proporcji ciała, o czym marzy wiele kobiet jak i mężczyzn.

Chcesz wykonać zabieg liposukcji, ale nie wiesz u którego lekarza?

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak to miejsce w Warszawie, w którym zabiegi liposukcji wykonuje specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Monika Jachna- Grzesiak. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Zabiegi chirurgiczne wykonuje od ponad 20 lat. Wykonując liposukcję współpracuje z dietetykiem, aby wspomóc odchudzanie pacjenta.

Będąc w Katowicach można skorzystać z oferty Centrum Estetyki Ciała, w którym zabiegi wykonuje dr n. med. Henryk Mekle. W centrum typ zabiegu liposukcji jest dobierany indywidualnie do pacjenta, wśród dostępnych metod znajduje się VASER HighDefinition Liposculpture (dr Mekle jest trenerem tej metody, uczył się jej od twórcy- dr Alfredo Hoyos), liposukcja infradźwiękowa NIL, liposukcja klasyczna oraz lipoliza laserowa. Dr Mekle jest specjalistą chirurgii ogólnej, uczestniczy w szkoleniach na całym świecie, m.in. w Kolumbii, Atenach, Sztokholmie, Londynie, Rumunii, Mediolanie i w Wiedniu.

Liposukcję infradźwiękową NIL oraz liposukcję ultradźwiękową VASER można wykonać w Klinice Wiatroszak- ESTmedica we Wrocławiu. Zabiegi wykonuje właściciel kliniki- lek. med. Marcin Wiatroszak, który jest specjalistą chirurgii ogólnej. Uczestniczy w kursach i zjazdach, czego dowodem są liczne certyfikaty i dyplomy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej, Międzynarodowego Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

W Centrum Medycznym Bieńkowski, które znajduje się w Bydgoszczy, nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest przy użyciu metody Body Jet. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe nie zostają uszkodzone, dzięki czemu mogą być ponownie użyte. Istnieje również możliwość wyizolowania z tłuszczu komórek macierzystych i wykorzystanie ich w leczeniu innych schorzeń. Liposukcję wykonuje lek. med. Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Szkolił się na kursach i warsztatach, m.in. w Paryżu, Buenos Aires, Rzymie, Wiedniu, Polanicy Zdroju, Atenach i Cannes.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej ART&MED w Krakowie to miejsce, w którym można zwrócić się o pomoc do lek. med. Tomasza Kasprzyka, który jest jej właścicielem. Specjalista chirurgii plastycznej, swoje doświadczenie zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii.

W Słubicach, tuż przy granicy z Niemcami zabiegi liposukcji pośladków wykonywane są w klinice Chirurgia Plastyczna Barańscy. Zabieg wykonywany jest przy pomocy cienkich, wibrujących kaniuli, których zastosowanie zmniejsza traumatyzację tkanki podskórnej i umożliwia szybszy powrót do pełnej sprawności. Liposukcje wykonuje lek. med. Andrzej Barański, specjalista chirurgii plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Tarnowskich Górach. Klinika od 2002r znajduje się w nowym budynku, dzięki czemu pacjenci czują się komfortowo.

Jak wybrać klinikę, w której ma zostać wykonany zabieg?

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Każdy powinien dobrać klinikę tak, aby była ona jak najlepiej dopasowana do jego potrzeb. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia ceny zabiegu. Za liposukcję pośladków w Centrum Estetyki Ciała w Katowicach trzeba zapłacić 4500- 6000zł, w zależności od wybranej techniki zabiegu. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w Queen Ann Street Medical Center w Londynie to koszt 4000- 7500₤ (około 23- 44tys zł). Ogromna różnica w cenie sprawia, że warto rozważyć wykonanie zabiegu w Polsce. Zaoszczędzone pieniądze pozwolą pozostać tutaj na wakacje, przejść rekonwalescencję i pozwiedzać kraj. Odzyskiwanie pełni sprawności po zabiegu będzie bardziej przyjemne podczas wypoczynku nad jednym z jezior na Mazurach lub w pensjonacie u podnóża Tatr.

Liposukcja pośladków - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Łódź od 1 500 zł
  • Kraków od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
  • Gdynia od 4 900 zł
  • Kielce od 5 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 9 000 zł
Liposukcja pośladków cena »

Usługa liposukcja pośladków jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.