poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medi-Spa Recepcja, poczekalnia Medi-Spa Recepcja, poczekalnia Medi-Spa Gabinet konsultacyjny Medi-Spa Udogodnienia dla pacjentów Medi-Spa Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medi-Spa Medi-Spa Ginekologia - logo

Informacje ogólne o Medi-Spa

Medi-Spa Medycyna i Ginekologia Estetyczna to wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Wrocławia. Stworzyliśmy je dla kobiet oraz z myślą o nich. Nasze pacjentki znajdą tu wszystko, aby kompleksowo zadbać o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych, a także pozbyć się kompleksów i zachować młodość i piękno na dłużej. Odwiedzająca nas pacjentka może mieć pewność, że znajduje się w rękach doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. W naszej ofercie mamy szeroki zakres zabiegów z dziedziny ginekologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Wiemy jak stresujące dla kobiet bywają badania oraz zabiegi przeprowadzane na miejscach intymnych, otaczamy je więc specjalną opieką, gwarantujemy dyskrecję oraz komfort podczas zabiegu. W naszym gabinecie stosujemy nieinwazyjne metody, dzięki czemu pacjentki unikną kontaktu z chirurgicznym skalpelem, bólu oraz długotrwałej rekonwalescencji i blizn pozabiegowych.

Naszą kadrę stanowią doskonale wykształceni lekarze, wśród których znajduje się właściciel placówki, lek. Tytus Nowak, znany nie tylko we Wrocławiu ginekolog-położnik. Przeprowadzamy zabiegi dbające o prawidłowe funkcjonowanie żeńskiego układu moczowo-płciowego, podnoszące komfort życia oraz pozwalające ustrzec się przed chorobami nowotworowymi. W naszej ofercie posiadamy także usługi, dzięki którym pacjentki poczują się piękniejsze, atrakcyjniejsze i młodsze. Kobietom, które z powodu wyglądu swoich narządów płciowych czują dyskomfort podczas stosunku, proponujemy zabiegi w postaci laserowej rewitalizacji zewnętrznych okolic intymnych, powiększenia punktu G oraz waginoplastyki. Wykonujemy także labioplastykę, czyli plastykę warg sromowych mniejszych i większych. Kobietom pragnącym zachować piękno i młodość na dłużej zalecamy zabiegi z użyciem specjalistycznego lasera, dzięki któremu możliwa jest m.in.  redukcja blizn i blizn potrądzikowych, przebarwień oraz wszelkich zmian skórnych. Za pomocą lasera przeprowadzamy także fotoodmładzanie twarzy, szyi i innych części ciała. W naszym gabinecie stosujemy wysokiej klasy produkty na bazie kwasu hialuronowego.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiemy jak ważny w przypadku zabiegów z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej jest profesjonalny sprzęt, ponieważ to w dużej mierze od niego zależy bezpieczeństwo pacjenta oraz efekt zabiegów. W naszych gabinetach posiadamy jedynie renomowane urządzenia oraz wysokiej klasy preparaty. W Medi-Spa korzystamy m.in. z:

  • Lasera CO2 – dzięki niemu w bezpieczny i skuteczny sposób usuwamy blizny, przebarwienia oraz zmiany skórne. Zabieg jest nieinwazyjny i praktycznie bezbolesny. Pacjentka może czuć jedynie lekkie pieczenie.
  • Ultrasonografu – dzięki zastosowaniu ultradźwięków umożliwia badanie i obrazowanie tkanek. Zabieg jest bezbolesny i skutecznie pozwala zdiagnozować nawet mało widoczne schorzenia. Niezbędny w profilaktyce nowotworowej.
  • Aquafilling bodyline – innowacyjny preparat wypełniający, wykorzystywany do modelowania i konturowania ciała (powiększanie biustu i pośladków, modelowanie ramion oraz korekty niedoskonałości tkanek miękkich). W pełni bezpieczny dla organizmu, ponieważ składa się w 98% z soli fizjologicznej, a w 2% z poliamidu.
  • Desiral – kwas hialuronowy, który jako jedyny z kwasów został zarejestrowany do użytku medycznego. Stosuje się go w poprawie estetyki okolic intymnych.
  • Lifting Regeneris – bezinwazyjna szwajcarska metoda stosowana w medycynie estetycznej, potocznie nazywana „Wampirzym liftingiem”. Aktywuje w zmarszczkach stymulację komórek macierzystych, które pobudzają fibroblasty produkujące nowe pokłady kolagenu. Wpływa to na odnowę i rewitalizację skóry oraz widoczny efekt odmłodzenia.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klice najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo pacjentki oraz wysoka jakość zabiegów. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, intymność oraz dyskrecję. Naszym pacjentkom oddajemy do dyspozycji wygodną poczekalnię oraz estetyczne toalety i łazienki wyposażone w natryski. Umożliwiamy także rozłożenie opłaty za zabieg na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty Medi-Spa

Największym sukcesem kliniki Medi-Spa jest grono zadowolonych pacjentek, które dzięki naszym specjalistom pozbyły się problemów ze zdrowiem intymnym oraz defektami natury estetycznej. Naszym lekarzom nie brak również sukcesów na polu naukowym. Właściciel kliniki, lek. Tytus Nowak, w swoim dorobku posiada certyfikaty udziału w szkoleniach i kursach z zakresu medycyny oraz ginekologii estetycznej. Wielokrotnie brał udział w zjazdach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest także współautorem wielu publikacji naukowych, w tym artykułów "Żądanie cięcia cesarskiego podyktowane strachem przed bólem porodowym" oraz „Przypadki współistnienia dysplazji części pochwowej szyjki macicy z infekcją wirusową”.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska