3,5 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medicus Bonus Wągrowiec jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medicus Bonus Wągrowiec

Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, co znaczy, że niemal każdy odwiedzający nas pacjent znajdzie tu fachową pomoc. Co najważniejsze w razie konieczności kierujemy pacjenta na dalsze leczenie do naszego nowoczesnego szpitala w Środzie Wlkp. W naszych gabinetach leczymy schorzenia m.in. z zakresu kardiologii. W tym celu wykonujemy takie zabiegi i badania jak holter i echo serca oraz ablację przezskórną (RF). Ostatni zabieg polega na zniszczeniu (najczęściej termicznie) obszaru serca, który jest przyczyną zaburzenia rytm serca. Operacja polega na wprowadzeniu do serca specjalnej elektrody przez tętnicę lub żyłę udową. Zabieg jest bardzo skuteczny, jednak u niektórych pacjentów należy go powtórzyć. W wielu przypadkach może uratować życie. 

Oferujemy również szeroki zakres usług z dziedziny otolaryngologii. Nasi specjaliści pomogą zarówno dużym, jak i małym pacjentom. Zajmują się diagnostyką i leczeniem niedosłuchów u dzieci, wad wrodzonych w rejonie głowy i szyi, a także leczą chrapanie i bezdech senny. Kwalifikują do leczenia operacyjnego w zakresie operacji migdałków, operacji plastycznej nosa i przegrody nosa oraz operacyjnego leczenia zatok przynosowych.

W ramach reumatologii diagnozujemy i leczymy zwyrodnieniowe i zapalne choroby kości i stawów oraz tkanki łącznej. Pomożemy pacjentom cierpiącym na sarkoidozę, czyli chorobę układu odpornościowego, która polega na powstawaniu ziarniniaków. Nasi lekarze podejmą walkę z fibromialgią. Pomoc w naszej poradni znajdą również osoby borykające się ze schorzeniami urologicznymi takimi jak np. przerost gruczołu krokowego. W celu diagnostyki nasi urolodzy wykonają m.in. USG nerki, pęcherza moczowego, prostaty lub jądra.