Meditar Stomatologia

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

52 523pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Meditar Stomatologia
ul. Sułkowskiego 48
85-642 Bydgoszcz

Meditar Stomatologia na mapie

Gabinet znajduje się przy ul. Sułkowskiego, w odległości kilkuset metrów od stacji Bydgoszcz Leśna. Od Dworca PKP Bydgoszcz Główna dzieli nas dystans ok. 4 km. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej
Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego 48

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska