Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Bielawa wybierają także placówki z Świdnica (20 km od centrum Bielawa)
Świdnica  ul. Jodłowa 38

Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna

Pacjenci gabinetu mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów odmładzających, spowalniających proces starzenia się skóry oraz poprawi... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali zabiegu medycyna estetyczna także w miastach pobliżu Bielawa, takich jak: Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój lub Lądek-Zdrój.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.