Filtruj wyniki
Pacjenci z Zielonej Góry wybierają także placówki z Lubań (92 km od centrum Zielonej Góry)
Lubań  ul. Fabryczna-Osiedle 8A

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

Oferta gabinetu obejmuje diagnostykę USG, leczenie schorzeń wymagających interwencji chirurgicznej (w znieczuleniu miejscowym), usług... więcej

Usługa medycyna regeneracyjna w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu medycyna regeneracyjna w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska