Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Lublin

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Hair Gabinet zabiegowy w Medical Hair

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym należy do zespołu popularnych technik medycznych, których celem jest zahamowanie i odwrócenie procesu łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Biostymulujący charakter terapii jest możliwy dzięki zastosowaniu preparatu rewitalizującego, w tym przypadku autologicznego osocza bogatopłytkowego, pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta. Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej, który pobraną krew poddaje procedurze odwirowania. Uzyskany preparat, zawierający skoncentrowane płytki krwi oraz czynniki wzrostu, wstrzykiwany jest bezpośrednio w skórę głowy przy wykorzystaniu technologii mezoterapii. Same wkłucia również mają pozytywny skutek, ponieważ pobudzają samoistne procesy regeneracyjne skóry. By uzyskać wyraźny efekt odrastania włosów należy wykonać kilka sesji zabiegu.

Medycyna estetyczna w Lublinie – gdzie wykonać zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym?

Na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, podawanego w skórę głowy, zaprasza Centrum Medyczne Sanitas. Autologiczne osocze pozyskiwane jest za pomocą programu Regeneris, produkowanego i dostarczanego przez szwajcarską firmę Regen Lab. Program Regeneris to opatentowana technologia pozyskiwania osocza, która aktywuje płytki krwi do produkcji własnych czynników wzrostu. Preparat inicjuje proces regeneracji tkanek; podawany wprost w skórę głowy działa na mieszki włosowe, pobudzając do pracy komórki macierzyste zawarte w cebulce włosa. Każdy zestaw Regeneris jest jednorazowy i posiada swój numer seryjny.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym należy także do oferty Spa Hikari, Instytutu Urody Zen. Do zabiegów, których celem jest rewitalizacja skóry głowy i pobudzenie znajdujących się tam cebulek do wzrostu włosów, należy również mezoterapia z wykorzystaniem substancji aktywnych, takich jak minoksydyl, dekspantenol i oligoelementy. To koktajle substancji bogatych w mikroelementy, witaminy i minerały, które wspierają procesy regeneracyjne skóry głowy i wzmacniają włosy, przeciwdziałając ich wypadaniu.

Zabiegi mezoterapii skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oferuje również lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie posiada duże doświadczenie w mezoterapii, o jej kompetencjach świadczy certyfikat uczestnictwa w kursie szkoleniowym „Terapia mezoterapii lekarskiej”.

Ile kosztuje mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Lublinie, a ile w Genk?

dr Michał Tarkiewicz - lekarz medycyny estetycznej dr Michał Tarkiewicz - lekarz medycyny estetycznej

Cena mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w lubelskich klinikach medycyny estetycznej wynosi od 500 do 1 600 zł. W Wellness Kliniek, klinice chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Belgii, w mieście Genk, za zabieg mezoterapii należy natomiast zapłacić 975 euro (ok 4 000 zł).

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 600 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Częstochowa od 2600 zł
 • Białystok od 400 zł do 1800 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.