Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Lublin

Synonimy: rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Filtruj wyniki

Oferujesz mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Lublinie?

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Lublin - informacje

dr Michał Tarkiewicz - lekarz medycyny estetycznej dr Michał Tarkiewicz - lekarz medycyny estetycznej

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym należy do zespołu popularnych technik medycznych, których celem jest zahamowanie i odwrócenie procesu łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Biostymulujący charakter terapii jest możliwy dzięki zastosowaniu preparatu rewitalizującego, w tym przypadku autologicznego osocza bogatopłytkowego, pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta. Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej, który pobraną krew poddaje procedurze odwirowania. Uzyskany preparat, zawierający skoncentrowane płytki krwi oraz czynniki wzrostu, wstrzykiwany jest bezpośrednio w skórę głowy przy wykorzystaniu technologii mezoterapii. Same wkłucia również mają pozytywny skutek, ponieważ pobudzają samoistne procesy regeneracyjne skóry. By uzyskać wyraźny efekt odrastania włosów należy wykonać kilka sesji zabiegu.

Medycyna estetyczna w Lublinie – gdzie wykonać zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym?

Na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, podawanego w skórę głowy, zaprasza Centrum Medyczne Sanitas. Autologiczne osocze pozyskiwane jest za pomocą programu Regeneris, produkowanego i dostarczanego przez szwajcarską firmę Regen Lab. Program Regeneris to opatentowana technologia pozyskiwania osocza, która aktywuje płytki krwi do produkcji własnych czynników wzrostu. Preparat inicjuje proces regeneracji tkanek; podawany wprost w skórę głowy działa na mieszki włosowe, pobudzając do pracy komórki macierzyste zawarte w cebulce włosa. Każdy zestaw Regeneris jest jednorazowy i posiada swój numer seryjny.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym należy także do oferty Spa Hikari, Instytutu Urody Zen. Do zabiegów, których celem jest rewitalizacja skóry głowy i pobudzenie znajdujących się tam cebulek do wzrostu włosów, należy również mezoterapia z wykorzystaniem substancji aktywnych, takich jak minoksydyl, dekspantenol i oligoelementy. To koktajle substancji bogatych w mikroelementy, witaminy i minerały, które wspierają procesy regeneracyjne skóry głowy i wzmacniają włosy, przeciwdziałając ich wypadaniu.

Zabiegi mezoterapii skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oferuje również lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie posiada duże doświadczenie w mezoterapii, o jej kompetencjach świadczy certyfikat uczestnictwa w kursie szkoleniowym „Terapia mezoterapii lekarskiej”.

Ile kosztuje mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Lublinie, a ile w Genk?

Gabinet zabiegowy w Medical Hair Gabinet zabiegowy w Medical Hair

Cena mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w lubelskich klinikach medycyny estetycznej wynosi od 500 do 1 600 zł. W Wellness Kliniek, klinice chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Belgii, w mieście Genk, za zabieg mezoterapii należy natomiast zapłacić 975 euro (ok 4 000 zł).

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 600 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 700 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 600 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 500 zł do 1 800 zł
 • Tychy od 400 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska