Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Warszawa

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wczytaj więcej wyników

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Warszawa - informacje

dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska

Biokompatybilny zabieg regeneracji włosów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP), dzięki własnym czynnikom wzrostu i komórkom macierzystym podanym w drodze iniekcji, wzmaga unaczynienie obszaru, odżywia mieszki włosowe, a w konsekwencji pobudza wzrost zdrowych i mocnych włosów. Efekty wzmacnia seria zabiegów, a terapię można łączyć z innymi preparatami stosowanymi w zabiegach mezoterapii. Leczenie łysienia i regenerację skóry głowy tą metodą przeprowadza specjalista medycyny estetycznej.

PRP w terapii łysienia – biostymulacja komórkowa skóry głowy w Warszawie

Zabieg z użyciem Regeneris w terapii łysienia typu męskiego oferuje Klinika Pielęgnacji Urody Amaya. Pobrana niewielka ilość krwi pacjenta zostaje odwirowana w celu uzyskania leczniczej separacji osocza bogatopłytkowego, które następnie podawane jest za pośrednictwem iniekcji w skórę owłosioną głowy bez ryzyka nietolerancji czy alergii. Placówka oferuje 4 zestawy zabiegów, z których Regeneris Classic dedykowany jest m. in. skórze owłosionej i pozwala na uzyskanie 5 ml osocza bogatopłytkowego. W celu uzyskania najlepszego efektu, procedura wymaga 3 powtórzeń w dwutygodniowych odstępach.

Osocze bogatopłytkowe DR PRP i Prolo 30 to koncentrat, który zawiera liczne czynniki wzrostu jakie aktywują komórki macierzyste, a także wpływają stymulująco na tworzenie się nowych naczyń włosowatych. Preparat uzyskany w wyniku selektywnego wirowania, lekarze Gabinetu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Kosmedica stosują także w leczeniu nadmiernej utraty włosów. W odróżnieniu od innych metod pozyskiwania cennej frakcji, kapsuły Prolo 30 pozwalają na przygotowanie osocza z aż 30 ml krwi, co daje efekty porównywalne z 2-3 zabiegami z użyciem osocza uzyskanego ze zwykłych probówek.

W leczeniu łysienia i nadmiernego wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn specjalizuje się Klinika Nova Derm, która w nowoczesnej terapii wykorzystuje komputerową diagnostykę (trichoskopia). Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym jest rekomendowanym przez zespół zabiegiem z uwagi na swoją skuteczność w przypadku zaawansowanego łysienia. Kurację przeprowadza się także profilaktycznie dla wzmocnienia osłabionych włosów, przy ich sezonowym wypadaniu, w wynikiem stresu albo niedoborów diety bądź w łysieniu plackowatym. Schemat terapii oraz częstotliwość zabiegów ustala specjalista. Metoda jest często uzupełnieniem leczenie farmakologicznego.

Ceny leczenia wypadających włosów osoczem bogatopłytkowym w Warszawie i w Kanadzie  

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Jak podaje Global News, biostymulacja skóry głowy czerwonym światłem i osoczem bogatopłytkowym to dwie bardzo popularne procedury w terapii łysienia w Kanadzie, które mają także podobne ceny – około 1 500 $ (4 200 zł). Dla porównania, gabinety warszawskie oferują mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w cenie około 1 000 zł.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 299 zł do 2000 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Łódź od 350 zł do 4499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2600 zł
 • Białystok od 400 zł do 1800 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.