Mikropigmentacja Stasiowska - cennik

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-

Zajmujemy się mikropigmentacją skóry głowy, blizn, makijażem permanentnym. W ten sposób pomagamy maskować łysienie, przerzedzenia włosów, zakola, blizny. Klient uczestniczy w planowaniu efektów zabiegu. Przywiązujemy ogromną uwagę do estetyki, dlatego rezultaty procedury są nie do odróżnienia od naturalnych włosów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Mikropigmentacja Stasiowska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.