r

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy - cennik

4,5 / 5  - 109 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Neo Dentica Klinika Stomatologiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna

Neo Dentica - Klinika Stomatologiczna Marty i Mariusza Kochanowskich specjalizuje się w kompleksowym leczeniu Twojego uśmiechu od A do Z. W jednym miejscu wykonujemy zaawansowane badania diagnostyczne i konsultacje z zakresu wszystkich specjalizacji stomatologii.

Znakiem rozpoznawczym kliniki są zabiegi implantologiczne i stomatologia estetyczna. W naszej ofercie znajdują się: periodontologia, leczenie chorób przyzębia (m.in. paradontoza), endodoncja (kanałowe leczenie, leczenie pod mikroskopem), chirurgia stomatologiczna (usuwanie ósemek, skomplikowane zabiegi stomatologiczne), leczenie zaburzeń narządu żucia (m.in. bruksizm).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w  Neo Dentica  proponujemy  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mają na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia i zachowania jak najdłużej świeżego i naturalnego wyglądu. Zabiegi te w sposób nieinwazyjny poprawią rysy twarzy, kondycję skóry, wygładzą zmarszczki , nawilżą i ujędrnią skórę, a także skorygują niedoskonałości natury. Przeprowadza je dr Paulina Kubik, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME).