Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Neo Dentica - Klinika Stomatologiczna Marty i Mariusza Kochanowskich specjalizuje się w kompleksowym leczeniu Twojego uśmiechu od A do Z. W jednym miejscu wykonujemy zaawansowane badania diagnostyczne i konsultacje z zakresu wszystkich specjalizacji stomatologii.

Znakiem rozpoznawczym kliniki są zabiegi implantologiczne i stomatologia estetyczna. W naszej ofercie znajdują się: periodontologia, leczenie chorób przyzębia (m.in. paradontoza), endodoncja (kanałowe leczenie, leczenie pod mikroskopem), chirurgia stomatologiczna (usuwanie ósemek, skomplikowane zabiegi stomatologiczne), leczenie zaburzeń narządu żucia (m.in. bruksizm).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w  Neo Dentica  proponujemy  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mają na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia i zachowania jak najdłużej świeżego i naturalnego wyglądu. Zabiegi te w sposób nieinwazyjny poprawią rysy twarzy, kondycję skóry, wygładzą zmarszczki , nawilżą i ujędrnią skórę, a także skorygują niedoskonałości natury. Przeprowadza je dr Paulina Kubik, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME). 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Neo Dentica Klinika Stomatologiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.