4,7 / 5  - 3 oceny »
Wygląd zewnętrzny Chiron Recepcja, poczekalnia Chiron Gabinet zabiegowy Chiron Wygląd zewnętrzny Chiron Recepcja, poczekalnia Chiron Gabinet konsultacyjny Chiron Zabieg, operacja Chiron Gabinet zabiegowy Chiron Recepcja, poczekalnia Chiron Wygląd zewnętrzny Chiron Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - logo

Informacje ogólne o Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej CHIRON

N.Z.O.Z. Chiron znajduje się w podwarszawskiej, spokojnej i pełnej zieleni miejscowości Józefów. Poradnia powstała dzięki ciężkiej pracy, dużemu doświadczeniu, a przede wszystkim wielkiej pasji  prof. nadzw. dr n. med. Jacka Ogrodnika, który utworzoną w 1990 roku Indywidualną Praktykę Lekarską specjalizującą się w poradnictwie urologicznym przekształcił w 2009 roku w niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, poszerzając zakres usług o inne specjalności. W chwili obecnej oferujemy Państwu szeroki wachlarz kompleksowych usług świadczonych przez specjalistów z zakresu urologii, nefrologii oraz gastrologii. Znajdujący się w gabinecie sprzęt umożliwia wykonanie badań diagnostycznych z zakresu urologii, w tym cystoskopii, biopsji prostaty, USG i uroflometrii oraz badanie urodynamiczne.

Posiadamy również możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii i ginekologii. Dodatkowo, aby proces leczenia przebiegał sprawnie i prawidłowo, uruchomiliśmy punkt pobrań krwi w celu wykonania badań laboratoryjnych. Dzięki temu nasi specjaliści, najczęściej w trakcie jednej wizyty, mogą ustalić wiarygodną wstępną diagnozę, a jeśli to konieczne, w krótkim czasie wykonać inne niezbędne badania. Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych gabinetów lekarskich, które rozpoczęły współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aktualnie oferujemy Państwu możliwość refundacji w ramach NFZ wizyt u specjalisty urologa.

Wszystkie przeprowadzone u nas procedury medyczne są odpowiednio dokumentowane i archiwizowane elektronicznie, a poprzez zarejestrowanie naszej placówki w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ) istnieje możliwość przekazywania informacji medycznych dotyczących pacjentów zarejestrowanych w systemie za pośrednictwem Internetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, że ważną częścią gabinetów lekarskich jest odpowiednie wyposażenie, dlatego staramy się, aby nasze zaplecze sprzętowe pozwalało nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obecnie posiadamy narzędzia  do przeprowadzenia wszystkich  elementów diagnostyki i terapii możliwej do wykonania w warunkach ambulatoryjnych, m.in.: sprzęt  do badań diagnostycznych z zakresu urologii takich jak cystoskopia, biopsja prostaty, USG, uroflometria oraz badanie urodynamiczne. Mamy też  możliwość wykonania  badań laboratoryjnych.

Udogodnienia dla pacjentów

W trakcie wizyty w naszej poradni pragniemy zapewnić bezpieczeństwo, komfort oraz profesjonalną opiekę. Aby sprostać oczekiwaniom pacjentów, staramy się na bieżąco wprowadzać pewne udogodnienia. Należy do nich m.in.:

  • kontrakt z NFZ - usługi z zakresu urologii, reumatologii i chirurgii onkologicznej refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
  • dogodna forma kontaktu z Poradnią - oprócz rejestracji osobistej i telefonicznej oferujemy Państwu możliwość kontaktu z recepcją za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  • indywidualne podejście do pacjenta - każdy pacjent naszej poradni traktowany jest indywidualnie.  Najlepszy sposób leczenia dobierany jest na podstawie wnikliwej konsultacji oraz odpowiednich badań diagnostycznych. Dokumentacja medyczna naszych pacjentów jest od odpowiednio wykonywana i archiwizowana elektronicznie.
  • obsługa pacjenta zagranicznego - aby ułatwić komunikację z pacjentem obcojęzycznym, umożliwiamy komunikację w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej CHIRON

Powiększające się z roku na rok grono zadowolonych pacjentów jest naszym największym osiągnięciem. W naszej poradni świadczą usługi specjaliści, którzy dzięki ciężkiej pracy i pasji zdobyli odpowiednią wiedzę i umiejętności, pozwalające na oferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych gabinetów lekarskich, które podpisały kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Refundowane przez NFZ usługi świadczymy od 2001 roku. Kolejnym dowodem na nasz profesjonalizm jest fakt, że N.Z.O.Z CHIRON jest zarejestrowany w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia (OSOZ), polegającym na możliwości przekazywania informacji medycznych dotyczących pacjentów zarejestrowanych w systemie za pośrednictwem Internetu.