4,7 / 5  - 3 opinie

Cennik

Konsultacje

Urologia

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

W ofercie Poradni N.Z.O.Z. CHIRON znajdują się zarówno usługi z zakresu urologii, jak i nefrologii oraz gastrologii. Pacjenci mogą skorzystać z poradnictwa, diagnostyki oraz terapii schorzeń układu moczowego kobiet i mężczyzn oraz męskiego układu płciowego. Posiadane przez nas wyposażenie pozwala na wykonanie precyzyjnych badań diagnostycznych takich jak cystoskopia, USG układu moczowego i prostaty, biopsja prostaty oraz uroflometria. W celu diagnostyki nietrzymania moczu wykonujemy badanie urodynamiczne, które u kobiet jest konieczne do oceny rodzaju nietrzymania moczu przed planowanym leczeniem, natomiast u mężczyzn z tzw. łagodnym rozrostem prostaty pozwala przewidzieć korzyści (lub ich brak) po wykonaniu zabiegu operacyjnego.

W ramach działań diagnostycznych przeprowadzamy badania infekcji HPV, HSV, Chlamydia i Mycoplasma.  Leczymy choroby prostaty (rozrost, zapalenie, rak), zapalenie i nowotwory pęcherza moczowego, a także inne nowotwory układu moczowego i narządów płciowych męskich. Pomagamy pacjentom z żylakami powrózka nasiennego chorobami jąder, w tym leczymy zapalenie i guza jądra i nakłuwamy wodnika jądra lub torbiel najądrza. Przeprowadzamy operacje stulejki, wykonujemy zabieg podcięcia (wydłużenia) wędzidełka napletka oraz leczymy inne dysfunkcje prącia takie jak zapalenie czy zaburzenie erekcji. W ramach nefrologii leczymy m.in. nabyte i wrodzone choroby nerek, kamicę nerkową, zespół nerczycowy czy niewydolność nerek.

W ramach świadczonych przez gastrologa usług zapewniamy Państwu konsultacje lekarskie, na podstawie których pacjenci zostają ewentualnie zakwalifikowani do zabiegu gastroskopii lub kolonoskopii. Zakres schorzeń leczonych przez naszego specjalistę obejmuje m.in. choroby żołądka, jelit, wątroby, dróg żółciowych i trzustki.