NS ZOZ Janusz Gawron

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy NS ZOZ Janusz Gawron Recepcja, poczekalnia NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet zabiegowy NS ZOZ Janusz Gawron Wnętrza, wystrój NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron

Informacje ogólne o NS ZOZ Janusz Gawron

Nasza klinika oferuje szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii (w tym estetycznej) oraz endokrynologii. Kadra placówki to doskonale wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (również klinicznym), zdobytym w placówkach szpitalnych, przychodniach oraz w trakcie kursów i staży. Nasza placówka zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach terapii, począwszy od diagnostyki, przez leczenie farmakologiczne, aż po zabiegi ginekologiczne w ramach tzw. chirurgii jednego dnia.

Dynamicznie rozwijającą się częścią oferty kliniki są konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Zapraszamy pacjentki odczuwające dyskomfort z powodu suchości sromu i przedsionka pochwy. Wykonujemy iniekcje preparatu Desirial, bazującego na kwasie hialuronowym o opatentowanej formule IPN-like oraz antyoksydancie mannitol. Kuracja zalecana jest szczególnie w okresie menopauzy oraz paniom w wieku okołomenapauzalnym. Desirial wzmacnia strukturę skóry miejsc intymnych, ujędrnia ją i uelastycznia.

Oferujemy zabiegi poprawiające wygląd kobiecych stref intymnych, a także zwiększające satysfakcję seksualną. W ramach ginekologii estetycznej usuwamy wady w budowie zewnętrznych narządów płciowych żeńskich i korygujemy defekty pourazowe. Operujemy wargi sromowe (zmniejszenie, powiększenie), wykonując labioplastykę. Przeprowadzamy zabiegi odsłonięcia zakrytej fałdami skóry górnej części łechtaczki – clitoplastykę, która skutkuje poprawą jakości życia intymnego. Oferujemy pacjentkom także zabieg G-shot (wyeksponowanie punktu G). Wykonujemy hymenoplastykę – zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej oraz hymenotomię, polegającą na nacięciu zbyt grubej bądź przerośniętej błony dziewiczej.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Stosowaną metodą jest zastrzyk Opsys. Efektem zabiegu jest zwiększenie objętości tkanek i długotrwałe wypełnienie dzięki iniekcji hydrożelu.

Na naszą pomoc mogą liczyć również kobiety z problemem zbyt szerokiego wejścia do pochwy. Przeprowadzamy zabieg o nazwie Vaginal Narrower – lifting krocza z użyciem specjalnych nici.

W ramach ginekologii oferujemy konsultacje ginekologiczne i położnicze, diagnostykę oraz leczenie farmakologiczne i zabiegowe chorób ginekologicznych. Wykonujemy na miejscu badania USG ginekologiczne, USG w cyklach stymulowanych (monitorowanie owulacji) oraz USG piersi. Zakres usług obejmuje badanie USG płodu 3D/4D, dzięki któremu rodzice mogą ujrzeć twarz dziecka w łonie mamy. W ramach diagnostyki ginekologicznej przeprowadzamy badanie kolposkopowe, umożliwiające ocenę stanu szyjki macicy i wykrycie zmian przednowotworowych, wczesnonowotworowych oraz raka szyjki macicy. Wykonujemy również test paskowy, pozwalający zidentyfikować stany zapalne pochwy.

W zakres usług wchodzi histeroskopia diagnostyczna i operacyjna. Zabiegi są przeprowadzane w ogólnym bądź miejscowym znieczuleniu, służą m.in. ocenie kształtu macicy, wykryciu obecności mięśników lub polipów oraz patologicznych krwawień z dróg rodnych. Histeroskopia pełni ważną funkcję w diagnostyce i terapii niepłodności. Procedura jest wykonywana przy użyciu histeroskopu, wprowadzanego przez pochwę, szyjkę macicy do jamy macicy. Histeroskopię operacyjną przeprowadza się w leczeniu nieprawidłowości wykrytych w trakcie diagnostyki (histeroskopii diagnostycznej).

Dokonujemy oceny jamy brzusznej i narządów miednicy mniejszej za pomocą laparoskopii diagnostycznej. Badanie pozwala m.in. wykryć i ocenić ogniska endometriozy oraz zrostów narządów jamy brzusznej. Diagnozujemy i usuwamy polipy szyjki oraz trzonu macicy poprzez łyżeczkowanie błony śluzowej kanału szyjki macicy lub macicy. W oparciu o usunięty materiał wykonujemy badanie histopatologiczne. Leczymy kłykciny miejsc intymnych i nadżerki szyjki macicy z użyciem krioterapii.

Przeprowadzamy diagnostykę stanów bakteryjnych oraz grzybicy pochwy – posiew z pochwy z biogramem. Wykonujemy badanie także u pacjentek ciężarnych. Wykonujemy test HPV oraz szczepienia przeciw HPV.

Zapraszamy na badanie cytologiczne klasyczne oraz metodą LBC (cytologia cienkowarstwowa). Klinika zapewnia również poradnictwo w zakresie antykoncepcji. Zakres usług obejmuje m.in. zakładanie i usuwanie wkładek wewnątrzmacicznych (Gold, Mirena, Jaydess).

Oferujemy konsultacje i diagnostykę endokrynologiczną osobom cierpiącym na choroby tarczycy (m.in. wole, nadczynność i niedoczynność, choroba Haschimoto, Graves-Basedowa, nowotwory tarczycy), przysadki mózgowej, nadnerczy oraz gonad (w tym zaburzenia miesiączkowania, zespół policystycznych jajników – PCOS). Wykonujemy również biopsję cienkoigłową tarczycy.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia wykorzystywanego przez naszych specjalistów w trakcie diagnostyki oraz zabiegów należą urządzenia takie jak m.in.:

  • Ultrasonograf – specjalistyczny aparat ultrasonograficzny wyposażony w szereg funkcji, w tym 3D/4D, dzięki której uzyskuje się rzeczywisty, przestrzenny obraz płodu. Praca urządzenia polega na wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych, które tworzą na ekranie monitora obraz narządów wewnętrznych,

  • Laparoskop – urządzenie do małoinwazyjnej oceny jamy brzusznej i narządów miednicy mniejszej,

  • Kolposkop – aparat umożliwiający wykonanie oceny stanu szyjki macicy i wykrycie w jej obrębie zmian (również zmian o charakterze nowotworowym).

  • Histeroskop – urządzenie optyczne umożliwiające obserwację wnętrza kanału szyjki i jamy macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie kadry kliniki,

  • Dostęp do najnowszych metod leczenia, nowoczesnej aparatury diagnostycznej i zabiegowej,

  • Komfortowe i przyjazne wnętrza,

  • Bezgotówkowa diagnostyka i leczenie pacjentów ubezpieczonych w Enel-med, Inter Ubezpieczenia oraz Polmed. 

  • Mamy również podpisaną umowę z Firmą PZU na obsługę pacjentów ubezpieczonych w PZU Zdrowie.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.