NS ZOZ Janusz Gawron

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron Gabinet NS ZOZ Janusz Gawron

Informacje ogólne o NS ZOZ Janusz Gawron

Nasza klinika oferuje szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii (w tym estetycznej) oraz endokrynologii. Kadra placówki to doskonale wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym (również klinicznym), zdobytym w placówkach szpitalnych, przychodniach oraz w trakcie kursów i staży. Nasza placówka zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach terapii, począwszy od diagnostyki, przez leczenie farmakologiczne, aż po zabiegi ginekologiczne w ramach tzw. chirurgii jednego dnia.

Dynamicznie rozwijającą się częścią oferty kliniki są konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Zapraszamy pacjentki odczuwające dyskomfort z powodu suchości sromu i przedsionka pochwy. Wykonujemy iniekcje preparatu Desirial, bazującego na kwasie hialuronowym o opatentowanej formule IPN-like oraz antyoksydancie mannitol. Kuracja zalecana jest szczególnie w okresie menopauzy oraz paniom w wieku okołomenapauzalnym. Desirial wzmacnia strukturę skóry miejsc intymnych, ujędrnia ją i uelastycznia.

Oferujemy zabiegi poprawiające wygląd kobiecych stref intymnych, a także zwiększające satysfakcję seksualną. W ramach ginekologii estetycznej usuwamy wady w budowie zewnętrznych narządów płciowych żeńskich i korygujemy defekty pourazowe. Operujemy wargi sromowe (zmniejszenie, powiększenie), wykonując labioplastykę. Przeprowadzamy zabiegi odsłonięcia zakrytej fałdami skóry górnej części łechtaczki – clitoplastykę, która skutkuje poprawą jakości życia intymnego. Oferujemy pacjentkom także zabieg G-shot (wyeksponowanie punktu G). Wykonujemy hymenoplastykę – zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej oraz hymenotomię, polegającą na nacięciu zbyt grubej bądź przerośniętej błony dziewiczej.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Stosowaną metodą jest zastrzyk Opsys. Efektem zabiegu jest zwiększenie objętości tkanek i długotrwałe wypełnienie dzięki iniekcji hydrożelu.

Na naszą pomoc mogą liczyć również kobiety z problemem zbyt szerokiego wejścia do pochwy. Przeprowadzamy zabieg o nazwie Vaginal Narrower – lifting krocza z użyciem specjalnych nici.

W ramach ginekologii oferujemy konsultacje ginekologiczne i położnicze, diagnostykę oraz leczenie farmakologiczne i zabiegowe chorób ginekologicznych. Wykonujemy na miejscu badania USG ginekologiczne, USG w cyklach stymulowanych (monitorowanie owulacji) oraz USG piersi. Zakres usług obejmuje badanie USG płodu 3D/4D, dzięki któremu rodzice mogą ujrzeć twarz dziecka w łonie mamy. W ramach diagnostyki ginekologicznej przeprowadzamy badanie kolposkopowe, umożliwiające ocenę stanu szyjki macicy i wykrycie zmian przednowotworowych, wczesnonowotworowych oraz raka szyjki macicy. Wykonujemy również test paskowy, pozwalający zidentyfikować stany zapalne pochwy.

W zakres usług wchodzi histeroskopia diagnostyczna i operacyjna. Zabiegi są przeprowadzane w ogólnym bądź miejscowym znieczuleniu, służą m.in. ocenie kształtu macicy, wykryciu obecności mięśników lub polipów oraz patologicznych krwawień z dróg rodnych. Histeroskopia pełni ważną funkcję w diagnostyce i terapii niepłodności. Procedura jest wykonywana przy użyciu histeroskopu, wprowadzanego przez pochwę, szyjkę macicy do jamy macicy. Histeroskopię operacyjną przeprowadza się w leczeniu nieprawidłowości wykrytych w trakcie diagnostyki (histeroskopii diagnostycznej).

Dokonujemy oceny jamy brzusznej i narządów miednicy mniejszej za pomocą laparoskopii diagnostycznej. Badanie pozwala m.in. wykryć i ocenić ogniska endometriozy oraz zrostów narządów jamy brzusznej. Diagnozujemy i usuwamy polipy szyjki oraz trzonu macicy poprzez łyżeczkowanie błony śluzowej kanału szyjki macicy lub macicy. W oparciu o usunięty materiał wykonujemy badanie histopatologiczne. Leczymy kłykciny miejsc intymnych i nadżerki szyjki macicy z użyciem krioterapii.

Przeprowadzamy diagnostykę stanów bakteryjnych oraz grzybicy pochwy – posiew z pochwy z biogramem. Wykonujemy badanie także u pacjentek ciężarnych. Wykonujemy test HPV oraz szczepienia przeciw HPV.

Zapraszamy na badanie cytologiczne klasyczne oraz metodą LBC (cytologia cienkowarstwowa). Klinika zapewnia również poradnictwo w zakresie antykoncepcji. Zakres usług obejmuje m.in. zakładanie i usuwanie wkładek wewnątrzmacicznych (Gold, Mirena, Jaydess).

Oferujemy konsultacje i diagnostykę endokrynologiczną osobom cierpiącym na choroby tarczycy (m.in. wole, nadczynność i niedoczynność, choroba Haschimoto, Graves-Basedowa, nowotwory tarczycy), przysadki mózgowej, nadnerczy oraz gonad (w tym zaburzenia miesiączkowania, zespół policystycznych jajników – PCOS). Wykonujemy również biopsję cienkoigłową tarczycy.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia wykorzystywanego przez naszych specjalistów w trakcie diagnostyki oraz zabiegów należą urządzenia takie jak m.in.:

  • Ultrasonograf – specjalistyczny aparat ultrasonograficzny wyposażony w szereg funkcji, w tym 3D/4D, dzięki której uzyskuje się rzeczywisty, przestrzenny obraz płodu. Praca urządzenia polega na wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych, które tworzą na ekranie monitora obraz narządów wewnętrznych,

  • Laparoskop – urządzenie do małoinwazyjnej oceny jamy brzusznej i narządów miednicy mniejszej,

  • Kolposkop – aparat umożliwiający wykonanie oceny stanu szyjki macicy i wykrycie w jej obrębie zmian (również zmian o charakterze nowotworowym).

  • Histeroskop – urządzenie optyczne umożliwiające obserwację wnętrza kanału szyjki i jamy macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie kadry kliniki,

  • Dostęp do najnowszych metod leczenia, nowoczesnej aparatury diagnostycznej i zabiegowej,

  • Komfortowe i przyjazne wnętrza,

  • Bezgotówkowa diagnostyka i leczenie pacjentów ubezpieczonych w Enel-med, Inter Ubezpieczenia oraz Polmed. 

  • Mamy również podpisaną umowę z Firmą PZU na obsługę pacjentów ubezpieczonych w PZU Zdrowie.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.