poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
-
Recepcja, poczekalnia NZOZ Inter-Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi NZOZ Inter-Med Gabinet zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Przychodnia NZOZ Inter-Med Gabinet konsultacyjny NZOZ Inter-Med Gabinet konsultacyjny NZOZ Inter-Med Gabinet zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Inter-Med Pokój, sala dla pacjentów NZOZ Inter-Med Recepcja, poczekalnia NZOZ Inter-Med Recepcja, poczekalnia NZOZ Inter-Med Wygląd zewnętrzny NZOZ Inter-Med NZOZ INTER-MED Częstochowa - logo

Informacje ogólne o NZOZ INTER-MED

Zapraszamy do NZOZ INTER-MED w Częstochowie, przychodni specjalizującej się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu chorób układu pokarmowego i jamy brzusznej. Oferujemy zaawansowane usługi endoskopowe, zarówno diagnostyczne, jak i zabiegowe. Nasza placówka posiada certyfikat „Przyjaznej Przychodni” oraz Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, świadczące o wysokiej jakości usług i trosce o Pacjenta.

Posiadamy liczne poradnie specjalistyczne, m.in. gastroenterologiczne dla dzieci i dorosłych, a także hepatologiczną i proktologiczną. Zapraszamy pacjentów również na konsultacje hematologiczne i dermatologiczne. Skupiamy się na profilaktyce, diagnostyce i leczeniu schorzeń wątroby i dróg żółciowych. Wykonujemy drobne zabiegi w obrębie dolnego odcinka przewodu pokarmowego, typu usuwanie hemoroidów metodą Barrona (gumkowanie), rektoskopia i zabiegi diagnostyczne. W trosce o kompleksową opiekę nad zdrowiem Pacjenta proponujemy również badania holterowskie EKG i ciśnieniowy, a także USG jamy brzusznej i tarczycy.

W nowoczesnym Centrum Endoskopowym oferujemy gastroskopię oraz kolonoskopię (diagnostyczne i zabiegowe), włącznie z pobraniem wycinków do badań histopatologicznych, czy założeniem gastrostomii PEG. Przeprowadzamy polipektomię i test na Helicobacter pylori. Leczymy endoskopowo żylaki odbytu (guzki krwawnicze), a w niedalekiej przyszłości poszerzymy zakres usług o achalazję przełyku.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do błyskawicznego tamowania krwawienia górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. W trosce o komfort Pacjenta i wyeliminowanie lęku oraz dyskomfortu do każdego zabiegu mamy możliwość wybrania znieczulenia: środków uspokajająco-znieczulających, głębokiej sedacji lub znieczulenia ogólnego pod opieką lekarza anestezjologa. Wszystkie wyniki i dokumentacja obrazowa są nagrywane na CD i dostępne dla Pacjenta oraz lekarza prowadzącego.

Centrum Profilaktyczne angażuje się w szerzenie idei profilaktyki zdrowotnej wśród mieszkańców regionu oraz badania przesiewowe. W NZOZ INTER-MED działa autorski program Program Profilaktyki Przeciwnowotworowej "3P", polegający na stałym nadzorowaniu zdrowia osób, zwłaszcza z grup wysokiego ryzyka. Centrum przeprowadza wszystkie niezbędne badania laboratoryjne, endoskopowe, obrazowe i genetyczne w celu wczesnego wykrycia i uniknięcia schorzeń nowotworowych.

Dbając o zdrowie mieszkańców Częstochowy i okolic, NZOZ INTER-MED organizuje cyklicznie akcje bezpłatnych badań profilaktycznych. Są to, między innymi, bezpłatne badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego (mające miejsce każdego marca od 2011 roku), „Pogotowie Histopatologiczne” – darmowe konsultacje nawet dla Pacjentów spoza placówki czy  ”Majowy Miesiąc Hematologiczny” z konsultacjami hematologa. W lutym 2014 z okazji Dnia Chorego przez dwa tygodnie konsultacji specjalistycznych udzielano pro bono.

W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie 24-godzinnej pH metrii przełyku z impedancją (24-godzinnego monitorowania pH-przełyku).  Jest to badanie, którego w naszym regionie nie wykonuje żaden ośrodek medyczny. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Przychodnia NZOZ INTER-MED jest wyposażona w nowoczesną aparaturę zabiegową, a kadra medyczna przykłada wszelkich starań, by zapewnić pacjentom najwyższej jakości leczenie i bezpieczeństwo. W trosce o jeszcze większy komfort leczących się u nas osób przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

  • Interdyscyplinarna kadra – wszystkie konsultacje i zabiegi wykonują lekarze specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym, posiadający kwalifikacje z wielu dziedzin medycyny;
  • Odbieranie wyników przez internet – wyniki on-line umożliwiają uzyskanie aktualnych wyników badań za pośrednictwem e-mail;
  • Program Profilaktyki Przeciwnowotworowej "3P" – autorski program polegający na stałym nadzorowaniu zdrowia i badaniach profilaktycznych osób, zwłaszcza z grup wysokiego ryzyka;
  • Placówka czynna w niedzielę i dni wolne w razie potrzeby po uprzednim kontakcie telefonicznym udostępniamy pacjentom możliwość wizyty w dni wolne od pracy. Wizyta w niedzielę: na życzenie pacjenta, podwójna stawka z cennika;
  • Bezpłatne badania profilaktyczne – przychodnia organizuje liczne akcje darmowych badań przesiewowych i konsultacji specjalistycznych, m.in. pogotowie histopatologiczne oraz badania w kierunku raka jelita grubego;
  • Pełna diagnostyka – oferujemy dostęp do szerokiej gamy badań diagnostycznych i laboratoryjnych, w tym endoskopowych, obrazowych oraz genetycznych;
  • Raty w naszym ośrodku istnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty NZOZ INTER-MED

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie swoich Pacjentów, NZOZ INTER-MED oferuje im kompleksowe usługi medyczne i profesjonalne konsultacje specjalistyczne u doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy. Świadczy o tym otrzymanie wyróżnienia, jakim jest certyfikat „Przyjaznej Przychodni”.

Ponadto wysoką jakość usług potwierdza posiadany przez ośrodek certyfikat  ISO 9001:2008.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska