MEDICALL - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta placówki obejmuje świadczenia z zakresu ponad 20 specjalizacji medycznych. W jednym miejscu przeprowadzane są: diagnostyka, leczenie zachowawcze oraz leczenie zabiegowe ambulatoryjne i operacyjne. Wszystko to, aby mogli Państwo zaoszczędzić swój czas i uniknąć przemieszczania się pomiędzy różnymi instytucjami.

Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu m.in. ginekologii, chirurgii ogólnej, onkologicznej i dziecięcej, ortopedii i urologii. Ponadto świadczymy usługi w ramach kardiologii, okulistyki, gastroenterologii, dermatologii i wielu innych gałęzi medycyny. Ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu stomatologii czy medycyny pracy. Oferujemy także pielęgniarską opiekę długoterminową oraz świadczenia zakładu opiekuńczo-leczniczego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut Zdrowia MEDICALL jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.