NZOZ Medokin

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Wygląd zewnętrzny NZOZ Medokin Gabinet zabiegowy NZOZ Medokin Recepcja, poczekalnia NZOZ Medokin Recepcja, poczekalnia NZOZ Medokin Gabinet zabiegowy NZOZ Medokin Aparatura, sprzęt zabiegowy NZOZ Medokin Gabinet konsultacyjny NZOZ Medokin Gabinet zabiegowy NZOZ Medokin Gabinet zabiegowy NZOZ Medokin Wnętrza, wystrój NZOZ Medokin Oferta, ćwiczenia, zabiegi NZOZ Medokin Wnętrza, wystrój NZOZ Medokin Recepcja, poczekalnia NZOZ Medokin NZOZ Medokin - logo

Informacje ogólne o NZOZ Medokin

Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej istniejącym od 2004 roku. Nasza działalność skupia się głównie na świadczeniu usług medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa, w tym na ginekologii dziecięcej.

Mamy świadomość, że pierwsza wizyta u specjalisty ginekologa jest dla małych pacjentek dużym przeżyciem, dlatego staramy się zapewnić im jak największy komfort podczas konsultacji oraz kameralną, intymną atmosferę. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zrozumieniem jego potrzeb, o czym może świadczyć posiadany przez nas certyfikat „Przyjaznej przychodni”.

Oferujemy pomoc pacjentkom w każdym wieku. Ważnym elementem w diagnozowaniu i zapobieganiu rozwoju nowotworów narządów rodnych jest badanie cytologiczne. Oprócz cytologii standardowej oferujemy pacjentkom tzw. cytologię cienkowarstwową. Wystarczy wykonać ją raz na 3 lata.

Pacjentki ciężarne otaczamy kompleksową opieką aż do chwili porodu. Kobiety w okresie prokreacyjnym znajdą u nas pomoc z zakresu leczenia niepłodności oraz nawykowych poronień.

Zajmujemy się również poradnictwem antykoncepcyjnym (z możliwością założenia i usunięcia wkładki domacicznej klasycznej oraz hormonalnej).

W naszej ofercie znajduje się także najnowsza na polskim rynku odwracalna hormonalna metoda antykoncepcji długodziałającej – Implanon NXT. To implant antykoncepcyjny zawierający tylko jeden składnik, progestagen. Ma postać giętkiego, miękkiego pręcika z plastiku, cechującego się niewielkimi rozmiarami (2 mm średnicy oraz 4 cm długości). Jest umieszczany pod skórą ramienia przy pomocy specjalnie skonstruowanego aplikatora do jednorazowego użycia. Implant zawiera 68 miligramów substancji czynnej – etonogestrelu. Polecamy go szczególnie kobietom aktywnym, będącym w ciągłym biegu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej klinice posiadamy, między innymi, aparat ultrasonograficzny z funkcją kolorowego Dopplera. Wykorzystywany przez nas sprzęt jest niezwykle pomocny przy badaniach, umożliwiając postawienie szybkiej i trafnej diagnozy w przypadku powikłań ciążowych bądź wykryciu guzów. Dzięki dokładnemu zobrazowaniu przepływu płynów i krwi pozwala na wykrycie nawet niewielkich zmian, przez co zwiększa szanse na szybkie wyleczenie schorzenia.

Udogodnienia dla pacjentów

Pacjent i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Jednym z licznych dowodów potwierdzających nasze starania mogą być udogodnienia, które przygotowaliśmy dla leczących się u nas chorych. Pacjenci, którzy wybrali naszą ofertę, mogą korzystać, między innymi, z :

  • Wizyt domowych – jesteśmy gotowi w każdej chwili przyjechać do pacjenta i pomóc mu w jego domu w nagłych przypadkach oraz w sytuacjach, w których samodzielny przyjazd do przychodni jest niemożliwy.

  • Konsultacji telefonicznych – pacjenci mogą skorzystać z możliwości skonsultowania się ze specjalistą nie tylko w godzinach pracy przychodni, ale także poza nimi.

  • Bezpłatnego WiFi – na terenie całego budynku NZOZ Medokin można korzystać z dostępu do bezprzewodowej sieci internetowej. Serfowanie po sieci umili pacjentom chwile spędzone w poczekalni, a także umożliwi załatwienie w tym czasie spraw niecierpiących zwłoki.

  • Promocyjne Pakiety Ginekologiczne (badanie USG, cytologia)

  • Zniżki dla studentów – można z nich korzystać w każdy wtorek i środę.

  • Dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – zapraszamy posiadaczy karty INTER Vision do skorzystania z naszych usług. Pacjenci, którzy jej jeszcze nie mają, mogą założyć ją w naszej recepcji i wybrać wariant, który najbardziej im odpowiada. Dzięki karcie można u nas bezgotówkowo korzystać m.in. z konsultacji specjalistów, wizyt domowych oraz ze zniżek dla całej rodziny.

Osiągnięcia i certyfikaty NZOZ Medokin

Możemy się poszczycić licznymi osiągnięciami, a największym z nich jest dobra opinia i zaufanie, jakim darzą nas pacjenci. Nasza przychodnia była wielokrotnie doceniana jako placówka, w której chorzy mają gwarancję profesjonalnej obsługi, a jakość świadczonych usług medycznych jest na najwyższym poziomie. W 2012 roku przyznano nam certyfikat „Przyjazna przychodnia", będący potwierdzeniem zapewniania przez nas najwyższych standardów w zakresie m.in. przestrzegania praw pacjenta, dostępności, obsługi, kompleksowości usług oraz budowania potencjału organizacji usług medycznych.

Klinika NZOZ Medokin

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.