Stomatologia Rodzinna Frelich - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W szerokiej ofercie naszych usług znajdują się badania diagnostyczne, w tym rentgenodiagnostyka. W ramach opracowywanego indywidualnie dla każdego pacjenta programu leczniczego wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także periodontologii, chirurgii szczękowej, protetyki oraz implantologii.

Specjalizujemy się w profilaktyce stomatologicznej, w ramach której wykonujemy skaling, piaskowanie i fluoryzację oraz pomagamy pacjentom wyleczyć i zminimalizować uciążliwe objawy związane z chorobami zębów i jamy ustnej. Pomagamy osobom z próchnicą i zaawansowaną chorobą miazgi zęba (leczenie kanałowe). Wybielamy uzębienie, stosując metodę nakładkową (również zęby martwe).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach periodontologicznych, a w tym m.in. w usuwaniu kamienia nazębnego i poddziąsłowego. Zajmujemy się wydłużaniem korony zęba, przykrywaniem recesji, plastyką wędzidełka wargi górnej i języka oraz przeszczepami łącznotkankowymi i nabłonkowymi.  Wykonujemy badania VIZI LITE (testy nowotworowe).

W ramach protetyki odbudowujemy ząb wkładem porcelanowym (Onlay, Overlay) i zakładamy korony (porcelanowe i pełnoceramiczne). Korygujemy nieprawidłowy kształt, kolor i wielkość zęba, nakładając licówki porcelanowe. Brak jednego lub kilku zębów uzupełniamy przy pomocy mostów, a pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy protezy (acetylowe, akrylowe i szkieletowe).

W naszej ofercie znajduje się również implantologia. Współpracujący z nami specjalista chirurgii szczękowej przeprowadza m.in. zabiegi ekstrakcji zęba, usunięcia zęba zatrzymanego czy resekcji wierzchołka korzenia. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Stomatologia Rodzinna Frelich jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska