4,6 / 5  - 132 opinie

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Stomatologia Rodzinna Frelich jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Stomatologia Rodzinna Frelich

W szerokiej ofercie naszych usług znajdują się badania diagnostyczne, w tym rentgenodiagnostyka. W ramach opracowywanego indywidualnie dla każdego pacjenta programu leczniczego wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także periodontologii, chirurgii szczękowej, protetyki oraz implantologii.

Specjalizujemy się w profilaktyce stomatologicznej, w ramach której wykonujemy skaling, piaskowanie i fluoryzację oraz pomagamy pacjentom wyleczyć i zminimalizować uciążliwe objawy związane z chorobami zębów i jamy ustnej. Pomagamy osobom z próchnicą i zaawansowaną chorobą miazgi zęba (leczenie kanałowe). Wybielamy uzębienie, stosując metodę nakładkową (również zęby martwe).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zabiegach periodontologicznych, a w tym m.in. w usuwaniu kamienia nazębnego i poddziąsłowego. Zajmujemy się wydłużaniem korony zęba, przykrywaniem recesji, plastyką wędzidełka wargi górnej i języka oraz przeszczepami łącznotkankowymi i nabłonkowymi.  Wykonujemy badania VIZI LITE (testy nowotworowe).

W ramach protetyki odbudowujemy ząb wkładem porcelanowym (Onlay, Overlay) i zakładamy korony (porcelanowe i pełnoceramiczne). Korygujemy nieprawidłowy kształt, kolor i wielkość zęba, nakładając licówki porcelanowe. Brak jednego lub kilku zębów uzupełniamy przy pomocy mostów, a pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy protezy (acetylowe, akrylowe i szkieletowe).

W naszej ofercie znajduje się również implantologia. Współpracujący z nami specjalista chirurgii szczękowej przeprowadza m.in. zabiegi ekstrakcji zęba, usunięcia zęba zatrzymanego czy resekcji wierzchołka korzenia.