Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym Warszawa

Synonimy: zabieg rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym, pobudzenie wzrostu błony śluzowej pochwy kwasem hialuronowym, poprawa napięcia i nawilżenia pochwy przy użyciu kwasu hialuronowego więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Wraz z upływem czasu kobiece narządy intymne starzeją się i tracą jędrność oraz elastyczność. Pacjentki, które nie są zadowolone z wyglądu swojej pochwy bądź cierpią z powodu jej suchości mogą skorzystać z odmładzania pochwy za pomocą kwasu hialuronowego. Kwas podaje się za pomocą strzykawki. Zabieg jest bezinwazyjny, odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 20 min. Nie powoduje uczuleń, ponieważ kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie. Efekty widoczne są od razu, a pochwa nabiera jędrności i młodzieńczego kształtu. Jest także nawilżona i mniej narażona na wysuszenia.

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym w Warszawie

Na warszawskim Mokotowie mieści się centrum medyczne Holistic Clinic, założone przez chirurga plastycznego, dr n. med. Krzysztofa Gojdzia. Specjalista doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w ośrodkach w Azji, Australii i USA oraz na Bliskim Wschodzie. Jest także certyfikowanym wykładowcą American Academy of Aesthetic Medicine. Swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami z Las Vegas, Sydney i Kuala Lumpur. Prócz odmładzania pochwy kwasem hialuronowym przeprowadza też zabiegi rewitalizacji pochwy za pomocą lasera Mona Lisa Touch oraz lifting pochwy.

Pochwę za pomocą kwasu hialuronowego można odmłodzić w warszawskim gabinecie lek. med. Marty Blumskiej-Janiak, specjalistki z zakresu położnictwa i ginekologii. Jej doświadczenie potwierdzają certyfikaty, takie jak m. in. certyfikat umiejętności obsługi lasera Mona Lisa Touch oraz zaświadczenie ukończenia ultrasonograficznych warsztatów praktycznych. Jest także członkiem wielu towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

Zabiegi z zakresu odmładzania miejsc intymnych oferuje także Klinika Miracki Beautymed, znajdującej się na Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. Klinika otrzymała Eurocertyfikat w kategorii „Dobrych Praktyk Obsługi i Usług” oraz jest laureatem godła „Medycyna Estetyczna”. Przyjmujący tu specjaliści wykonają powiększanie punktu „G” kwasem hialuronowym, a także odmłodzą kroczę stosując nici Vaginal Narrower.

W prywatnej przychodni Renort, mieszczącej się przy ul. Teligi, poza odmładzaniem warg sromowych kwasem hialuronowym specjaliści zajmują się również laserową rewitalizacją sromu i pochwy, lipolizą wzgórka łonowego oraz mezoterapią okolic intymnych. W warszawskim gabinecie można także pozbyć się rozstępów po ciąży i wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Klinika wyposażona jest w atestowane sprzęty, takie jak np.  laser SmarXide2 V2LR służący do zabiegu labioplastyki.

W klinice dr Beaty Dethloff można wykonać nie tylko wolumetrię pochwy kwasem hialuronowym, ale także za pomocą lasera Mona Lisa Touch. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej, dlatego bez problemu można do niego trafić. Pani doktor jest specjalistą w zakresie endokrynologii i medycyny estetycznej, a wiedzę i umiejętności zdobywała m.in. biorąc udział w szkoleniu doktora Tierrego Hertoghe’a z Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej.

Odmładzanie kobiecych narządów intymnych kwasem hialuronowym ma w swojej ofercie także Centrum Medyczne „Przy Parku” na warszawskiej Ochocie, niedaleko dworca Warszawa Zachodnia. W gabinecie stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego marki Neauvia. Lekarze wykonują m.in. augmentację punktu G oraz warg sromowych większych. Warto wspomnieć, iż centrum zostało wyróżnione certyfikatem „Gabinet pod kwiatkiem”, który otrzymują najlepsze gabinety ginekologiczne w kraju.

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym - w Warszawie najtaniej

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

W stolicy Polski koszt operacji odmłodzenia pochwy z użyciem kwasu hialuronowego kosztuje w granicach od 800 zł do 3 000 zł w zależności od kliniki. Dla przykładu w Povisa Hospital w Hiszpanii za podobny zabieg pacjent musi zapłacić 872 euro (ok. 3 700 zł), natomiast w Primus Super Specialty Hospital w Indiach aż 1 865 euro (ok. 7 900 zł).

Korzystając z okazji i odwiedzając Warszawę warto zobaczyć najważniejsze zabytki i miejsca pamięci narodowej, których tu nie brakuje. Można wybrać się m.in. do Muzeum Powstania Warszawskiego bądź Muzeum Żydów Polskich, a także zwiedzić odbudowane po II Wojnie Światowej praktycznie od zera Stare Miasto.

Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Kielce od 1 500 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł
 • Częstochowa od 990 zł
 • Gdynia od 2 400 zł
 • Lubin od 2 000 zł do 3 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska