Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa Warszawa

Synonimy: korekcja nosa chrzęstnego, operacja plastyczna czubka nosa, mała plastyka nosa, korekta części chrzęstnej nosa więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Plastyka nosa chrzęstnego to korekcja jego czubka. Przeważnie wykonuje się ją w przypadku: zbyt dużego i szerokiego czubka, jego asymetrii, skrzywienia lub gdy czubek nosa jest zbyt wystający. Taka operacja plastyczna zmienia wygląd twarzy, sprawiając, że staje się całkiem inna, dlatego pacjenci tak często się na nią decydują.

Poprawić czubek swojego nosa

Na plastykę nosa chrzęstnego można udać się do Szpitala Lux Med. Tutaj specjaliści poprawią kształt i wielkość nie tylko czubka nosa, ale także zmniejszą lub usną garb nosa, wyprostują grzbiet nosa, skorygują krzywą przegrodę czy wykonają konchoplastykę (korekcja małżowin nosowych). Z innych zabiegów przeprowadzą także polipektomię oraz nacięcie krwiaka. Do kadry specjalistów należy tutaj dr Łukasz Ulatowski, chirurg ogólny od 2006 roku i chirurg plastyczny od 2011 roku, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na stażu w  Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (w Belgii).

W Klinice Chirurgii Plastycznej dr Szczyt oferowane są różne operacje korekcyjne nosa. Oprócz skorygowania jego czubka można wymienić także: usunięcie garba, zmniejszenie nozdrzy, wyprostowanie przegrody lub skrócenie nosa, jego zmniejszenie i wyprostowanie. Wśród lekarzy wykonujących takie i inne operacje można tu wymienić dr. Macieja Kulickiego, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) i chirurgii plastycznej do 2009 roku. Posiada on bogate doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej zdobyte m.in. w USA w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston oraz na europejskich kongresach, organizowanych w Hiszpanii, Szwecji czy Francji.

W Gabinecie Chirurgii Plastycznej Krzysztof Potocki można poddać się operacji zmiany kształtu nosa w przypadku korekcji nie tylko jego czubka, ale także zmniejszenia skrzydeł nosa czy wyprostowania skrzywionej przegrody. Lekarz przeprowadza tutaj operację całego nosa lub poszczególne korekty tylko części chrzęstnej lub tylko części kostnej. Jest nim dr Krzysztof Potocki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1996 roku), który z tej drugiej dziedziny zdobywał umiejętności praktyczne, pracując w latach 1992-2001 w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Klinika Chirurgii Plastycznej Linea Corporis proponuje swoim pacjentom szereg operacji korekcyjnych, wśród których można wymienić operację miękkich części nosa, czyli jego czubka a także plastykę części kostnej z osteotomią. Ponadto z zabiegów poprawiających wygląd innych części ciała można wymienić tutaj: korekcję odstających uszu, plastykę powiek górnych i dolnych czy plastykę piersi. Na zabiegi zaprasza m.in. dr n. med. Jarosław Stańczyk, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1994 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1998 roku), który umiejętności i wiedzę z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał na stażach i szkoleniach w Polsce i za granicą oraz specjalizację robił pod okiem wybitnych profesorów tj. prof. dr hab. Michała Kraussa oraz prof. dr hab. Józefa Jethona.

Do Kliniki Medical Esthetic może udać się pacjent, chcący poprawić czubek swojego nosa w przypadku jego asymetrii, skrzywienia, zbytniego wystawania czy zbyt dużej wielkości. Ponadto wykonywana jest tutaj także plastyka nosa z osteotomią oraz zmniejszenie uszu z ich plastyką, korekcja odstających uszu a także plastyka powiek dolnych i górnych. Do personelu lekarskiego należy tutaj m.in. dr Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej (od 2004 roku), która na zagranicznych szkoleniach pogłębiała swoją wiedzę z chirurgii plastycznej, m.in. w Anglii, Hiszpanii, Turcji, Szwecji czy we Włoszech.

Mea Clinic to klinika medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii plastycznej twarzy, w której jedną z profilu kliniki są operacje korekcyjne nosa zarówno jego części chrzęstnej, jak i kostnej. Plastyka czubka nosa do nich należy. Lekarz prostuje tutaj także krzywą przegrodę, poprawia wszelkie asymetrie nosa i jego skrzywienia oraz zmniejsza jego wielkość. Na zabiegi zaprasza dr n. med. Marcin Jadczak, specjalista otolaryngologii od 2010 roku oraz lekarz medycy estetycznej, dla którego operacje nosa są jednymi z najczęściej wykonywanych plastyk.

Ile kosztuje plastyka części chrzęstnej nosa w Warszawie a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Za operację plastyczną czubka nosa u warszawskich chirurgów plastyków trzeba wydać kwotę od 4 do 9 tys. zł. Za granicą w West End Medical Practice w Londynie pacjent zapłaci od 7,4 tys. zł.

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 4 000 zł do 8 500 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 12 000 zł
 • Częstochowa od 4 500 zł do 5 500 zł
 • Poznań od 5 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 5 000 zł do 6 700 zł
 • Gdańsk od 8 400 zł
 • Lubin od 5 000 zł do 6 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 5 500 zł do 7 380 zł
 • Rzeszów od 4 500 zł do 8 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska