Operacje plastyczne nosa Wrocław

Synonimy: zabiegi korekcji nosa, operacyjna korekta wyglądu nosa, rhinoplastyka, korekta nosa więcej »

Filtruj wyniki
Wrocławul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (154 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Doktor Andrzej Bieniek, jak również anestezjolog fantastyczni, pełni profesjonalizmu, dbający o komfort pacjenta, pielęgniarki nad wyraz uprzejme, uśmiechnięte i dbające o samopoczucie." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne nosa Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

Czy na pewno operacja plastyczna nosa to kaprys? Niejednokrotnie bywa tak, że pacjenci decydują się na nią, będąc w desperacji. To nie wymysł czy chwilowa zachcianka, która przejdzie wraz ze złym nastrojem. Nos stanowi centralną część twarzy i, jeśli jest krzywy lub z garbkiem, przykuwa wzrok rozmówcy, a samą twarz, niestety, szpeci. Sprawiając tym właścicielowi sporo przykrości.

Na korekcję nosa pacjenci decydują się zarówno z przyczyn estetycznych, jak i zdrowotnych (w przypadku, gdy krzywa przegroda utrudnia oddychanie). Operacja odbywa się na dwa sposoby. Przy metodzie zamkniętej wykonuje się cięcia wewnątrz nosa, dzięki czemu blizny są zupełnie niewidoczne. Natomiast przy modelowaniu nosa metodą otwartą  lekarz wykonuje cięcie prostopadle do przegrody nosowej, po którym zostaje niewielka blizna. Metodę otwartą stosuje się przy bardziej skomplikowanych zabiegach. Operacja trwa 1-2 godziny i wymaga znieczulenia (najczęściej ogólnego). Pacjent przebywa w klinice zwykle 1 dzień, a do pracy wraca po ok. 2 tygodniach.

Specjaliści chirurgii plastycznej – Wrocław

Człowiek po operacji plastycznej czuje się jak inna osoba – zwłaszcza, kiedy widzi jej efekty. Ale żeby tak było, zabieg musi być profesjonalnie wykonany, zatem wymaga ręki specjalisty. Najlepiej wybrać w tym celu doświadczonego chirurga plastycznego. Jeśli zdecydowany na zabieg klient uda się do Wrocławia, na pewno będzie zadowolony.

Pracuje tu, między innymi, lek. med. Ryszard Nawrocki (Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej Ryszard Nawrocki), znany chirurg plastyczny oraz absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. To także specjalista II stopnia chirurgii ogólnej. Przeprowadza zabiegi mikrochirurgiczne oraz operacje z zakresu chirurgii czaszkowo-twarzowej, opanował również techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała. W prywatnym gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej.

Również dr Leszek Leszczyński (Orthos Szpital Wielospecjalistyczny) to absolwent wrocławskiej Akademii Medycznej. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał, zdobywając doświadczenie w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju pod okiem samego prof. Kazimierza Kobusa. Obecnie piastuje stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Ośrodek Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz zachęca klientów rodzinną atmosferą. Dr Henryk Knakiewicz to specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej. Pracował w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, a później we wrocławskiej Akademii Medycznej, zajmując się tam leczeniem nowotworów skóry. Lek. Michał Knakiewicz to członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Obecnie doskonali się zawodowo na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Natomiast dr n. med. Monika Knakiewicz doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej zdobywała, między innymi, we Włoszech, Hiszpanii i  Niemczech.

Korekcja nosa w jednej z wrocławskich klinik

Dr Adam Kaleciński (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna Gabinet dr Adama Kalecińskiego) wykonuje zabiegi polegające na nowym formowaniu tkanek miękkich oraz chrząstek i kości. Przeprowadza go w znieczuleniu miejscowym, ogólnym bądź dożylnym, a pacjent może wrócić do domu kilkadziesiąt minut po operacji. Lekarz pracuje również w ośrodku Noa Clinic, gdzie operacyjnie koryguje kształt nosów pacjentów wraz z dr Martą Wilczyńską-Staniul.

W placówce Prestige Clinic dwoje chirurgów, dr Piotr Rataj oraz dr n. med. Aneta Madej, przeprowadzają operacyjną korektę nie tylko nosa, ale i powiek (plastyka powiek górnych i dolnych), a także korekcję uszu.

Dr n. med. Piotr Knast (Gabinet Chirurgii Plastycznej dr med. Piotr Knast) wykonuje zabiegi korekcyjne zarówno samego kształtu nosa, jak i krzywej przegrody nosowej. Operacje przeprowadza jeszcze w innej klinice – MultiMedica.

Klinika Aestetica przeprowadza wszelkiego rodzaju zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetycznej (w tym korygowanie kształtu nosa), jak również zabiegi laserowego usuwania owłosienia. Ośrodek od samego początku prowadzi znany specjalista chirurgii plastycznej, dr Jacek Jarliński.

Po nową twarz i nowy uśmiech

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Nikt nie zrozumie człowieka, który zdecydował się na operację plastyczną, lepiej niż były pacjent kliniki. W sieci krąży sporo opinii na temat poziomu usług specjalistów, a wiele dobrych (i bardzo dobrych) dotyczy chirurgów plastycznych z Wrocławia. Zatem naturalne, że coraz więcej klientów tam właśnie kieruje się na zabiegi. Zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy – polskich lekarzy szczególnie cenią Szwedzi, ale i Niemcy czy Brytyjczycy. Dodatkowo po zabiegu można odprężyć się podczas zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast Polski. Jest w czym wybierać: na turystów medycznych czeka Ostrów Tumski czy znane wrocławskie zoo.

Operacje plastyczne nosa - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 1 500 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 29 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 13 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 13 000 zł
 • Szczecin od 3 650 zł do 13 000 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 9 225 zł
 • Lubin od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Białystok od 2 000 zł do 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne nosa we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska