Ars Estetica Wrocław

4,7 / 5  - 280 opinii
Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław Udogodnienia dla pacjentów Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław Gabinet Ars Estetica Wrocław

Opis placówki

Ars Estetica jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką medyczną, która swoim Pacjentom świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej oraz laseroterapii, które pozwalają w sposób kompleksowy, a przy tym małoinwazyjny odmłodzić skórę i poprawić sylwetkę. Przeprowadzamy nowoczesne zabiegi poprawiające jędrność i sprężystość skóry (Ulthera, radiofrekwencja, wolumetria), likwidujemy różnorodne niedoskonałości skórne takie jak trądzik, przebarwienia, rumień, poszerzone naczynka i blizny, dysponujemy technologiami, umożliwiającymi szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki (zabiegi urządzeniami Velasmooth, UltraShape i Liposhock), w naszej ofercie znajdują się też różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych (skleroterapia, leczenie laserowe i nowoczesnym urządzeniem Steam Vein Sclerosis) oraz zabiegi kosmetyczne.

Doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wysokiej klasy, pochodzący od czołowych światowych producentów. Na wyposażeniu Kliniki znajdują się m.in. lasery Fotona SP Dynamis, Mosaic eCO2 i Fraxel Re:store, posiadamy również urządzenie do nieinwazyjnego liftingu Ulthera, urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry Lavatron LVT 250 oraz wysokiej klasy aparat do obrazowania wszystkich partii ciała w technologii 3D Vectra XT.

Równie istotne, co nowoczesny sprzęt, są dla nas kompetencje i wiedza naszych lekarzy, dlatego kadrę medyczną Kliniki Ars Estetica tworzą specjaliści różnych dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją wiedzę systematycznie uzupełniają poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych i konferencjach naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasi lekarze są również członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP), International College of Surgeons i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zależy nam, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze, dlatego o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny i uprzejmy personel, a nasi lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, odpowiadając na wszystkie pytania i indywidualnie dobierając zabiegi. Klinika mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu obiektów i utrzymanymi w stonowanej, eleganckiej kolorystyce.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne, skuteczne i w pełni bezpieczne zabiegi mogą być wykonywane jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejsze urządzenia, pochodzące od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi Pacjenci w trakcie zabiegów mogą czuć się bezpiecznie. Na wyposażeniu naszej placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fotona SP Dynamis – wysokiej klasy nowoczesny system laserowy, stanowiący kombinację dwóch laserów Nd:Yag i Er:Yag, co umożliwia przeprowadzanie szerokiego spektrum zabiegów. Wykorzystywany m.in. do zamykania poszerzonych naczynek, redukcji trądziku różowatego i rumienia, a także do usuwania naczyniaków, daje także możliwość przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania skóry metodą T3 (światło lasera Nd:Yag) i zabiegów odmładzania frakcyjnego z elementami ablacji smooth (światło lasera Er:Yag). Umożliwia dotarcie do głębszych warstw bez uszkadzania naskórka, a także precyzyjne przeprowadzenie ablacji naskórka bądź skóry mikron po mikronie. Dzięki specjalnym parametrom głowicy manualnej możliwe jest leczenie zarówno dużych obszarów, jak i ledwie widocznych zmian, a zaawansowane systemy zabezpieczeń i technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu.
 • Laser Mosaic eCO2 – jedno z najskuteczniejszych urządzeń laserowych, wykorzystywanych do ujędrniania i wygładzania skóry. Promieniowanie lasera wnika do warstw głębokich skóry właściwej i błyskawicznie odparowuje tkankę, powodując powstanie mikroskopijnych otworków, stymulujących procesy regeneracji skóry. Umożliwia likwidację zmarszczek i widoczne odmłodzenie skóry twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz przeprowadzenie całkowitego laserowego peelingu skóry i mikrodermabrazji laserowej. Bezpieczne i skuteczne zabiegi laserem Mosaic eCO2 mogą być wykonywane na całym ciele, również na delikatnej skórze szyi, dekoltu i dłoni.
 • Laser TriBeam Q-Switch Nd:Yag firmy Jeisys – najnowocześniejszy laser do usuwania przebarwień i tatuaży, który dzięki zaawansowanej technologii nie powoduje żadnych uszkodzeń w obrębie otaczających tkanek. Zastosowanie wiązki 532 nm pozwala na usuwanie przebarwień i tatuaży w kolorze czerwonym, fioletowym i pomarańczowym, natomiast dzięki wiązce 1064 nm możliwe jest usuwanie skórnych zmian barwnikowych (znamię Ota, Beckera) i usuwanie tatuaży w kolorze czarnym, niebieskim i brązowym, a także zimny peeling laserowy.
 • Laser Cynosure Cynergy – nowoczesna platforma, wykorzystywana w leczeniu wszelkiego rodzaju zmian naczyniowych, takich jak naczyniaki płaskie, znamiona naczyniowe typu PWS, zmiany naczyniowe typu "cherry angioma" czy rumień. Aparat wykorzystuje dwie długości fali: 585 nm i 1064 nm, obie długości są też połącznoe w wyjątkowej, opatentowanej technologii Multiplex (MPX), która wykazuje większa skuteczność niż wykorzystanie pojedynczej długości i zapewnia lepsze efekty zabiegu.
 • Laser diodowy do epilacji – w Klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie, umożliwiające usuwanie zbędnego owłosienia nawet u osób z ciemniejszą karnacją. 
 • Laser Fraxel Re:Store – nowoczesny laser, wykorzystywany m.in. do usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, zmian posłonecznych oraz drobnych zmarszczek nad górną wargą i w okolicach oczu. Światło lasera głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Urządzenie posiada certyfikat FDA, a jego wykorzystanie jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta.
 • VASER Lipo – innowacyjny amerykański system wykorzystywany w zabiegach liposukcji, którego skuteczność opiera się na zastosowaniu energii fali ultradźwiękowej. W trakcie zabiegu fala ultradźwiękowa oddziałuje selektywnie tylko na komórki tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Oprócz skutecznego rozpuszczania tłuszczu urządzenie umożliwia także precyzyjne modelowanie sylwetki, co pozwala uzyskać model ciała osoby intensywnie ćwiczącej na siłowni. O wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwie zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia świadczy fakt, że w 2002 roku VASER Lipo uzyskał certyfikat FDA. Urządzenie posiadane przez Ars Estetica to obecnie najnowocześniejsza, trzecia generacja tego sprzętu.
 • Ulthera – nowoczesny aparat, wykorzystujący energię ultradźwięków do obkurczania i remodellingu tkanek. Generowane przez urządzenie strumienie ultradźwięków ogniskują się dopiero w głębokich płaszczyznach skóry, dzięki czemu jej zewnętrzne warstwy pozostają nienaruszone. Działanie ultradźwięków tworzy punkty koagulacji termalnej, wywołujące odpowiedź organizmu w postaci syntezy nowego kolagenu, co z kolei prowadzi do ujędrnienia, podniesienia i poprawy napięcia skóry. Co szczególnie ważne, urządzenie posiada także ekran USG, umożliwiający wgląd w tkankę i kontrolę przebiegu zabiegu, co gwarantuje wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i precyzję zabiegu.
 • Liposhock – urządzenie, wykorzystujące połączone działanie fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości do likwidacji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu nawet z najbardziej opornych partii ciała. Dodatkowo zabieg wygładza i ujędrnia skórę, a także usprawnia przepływ limfy w organizmie, dzięki czemu niweluje uczucie ciężkich nóg i obrzęki.
 • Velasmooth – nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje opatentowaną i sprawdzoną klinicznie technologię ELOS (Electro-Optical Synergy), opartą na połączonym działaniu światła podczerwonego (IR), bipolarnego prądu o wysokiej częstotliwości (RF) i impulsowego podciśnienia. Ma zastosowanie w redukcji cellulitu, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. To pierwsze urządzenie do usuwania cellulitu, posiadające certyfikat FDA.
 • Ultrashape – urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię ultradźwiękową do nieinwazyjnej i bezbolesnej likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki selektywnemu oddziaływaniu na komórki tłuszczowe urządzenie umożliwia trwałe zmniejszenie ilości tłuszczu w danym obszarze ciała. Dodatkowo zaawansowane urządzenie śledząco-prowadzące ułatwia dostarczanie energii w sposób jednolity i kompletny, co przekłada się na uzyskanie gładkich, jednolitych konturów ciała.
 • Lavatron LVT 250 – urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry. Wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej pomiędzy 0,3 MHz a 10 GHz, które penetrują tkanki na odpowiednią głębokość, stymulując aktywność fibroblastów i syntezę nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.
 • Steam Vein Sclerosis – innowacyjne urządzenie francuskiej firmy CERMA, umożliwiające leczenie żylaków kończyn dolnych przy pomocy pary wodnej. Energia, niezbędna do zamknięcia chorej żyły przenoszona jest dzięki czystej wodzie, dostarczanej w mikrodawkach pod postacią pary wodnej. Para dostarczana jest do żył patologicznie zmienionych przy pomocy bardzo cienkiego cewnika, co zapewnia bardzo dobre efekty kosmetyczne. Zabieg z użyciem tego urządzenia charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem, ponieważ nie ma ryzyka przebicia ściany naczynia ani powstawania trwałych przebarwień, a bezpośrednio po zabiegu Pacjent może powrócić do codziennej aktywności. Warto dodać, że leczenie żylaków metodą Steam Vein Sclerosis, w przeciwieństwie do innych technik wewnątrznaczyniowych, umożliwia zamknięcie także krętych poszerzeń żylnych, zlokalizowanych tuż pod skórą.
 • Vectra XT – nowoczesne urządzenie, umożliwiające zobrazowanie anatomicznych kształtów Pacjenta w technologii 3D, a następnie przedstawienie ich na monitorze komputera. Ma szerokie zastosowanie w przypadku różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, przede wszystkim w zakresie chirurgii twarzy oraz piersi. Charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością, co umożliwia oddanie najdrobniejszych możliwych szczegółów przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu.
 • Maximus TriLipo – urządzenie stosowane w zabiegach niwelowania depozytów tkanki tłuszczowej oraz poprawy napięcia i elastyczności skóry. Działa jednocześnie na skórze, tłuszczu i mięśniach, a dzięki trzem głowicom może być wykorzystywane zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Posiada dwie opatentowane technologie: TriLipo™ RF, bazująca na energii fal radiowych, uwalniających płynny tłuszcz z komórek poprzez podgrzewanie podskórnej tkanki tłuszczowej, a także stymulujących powstawanie nowych włókien kolagenowych; TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni), wpływająca na skurcze mięśni, wypychanie komórek tłuszczu do góry i poprawę drenażu tłuszczu.

 • GeneO+™ – urządzenie firmy Pollogen przeznaczone do pielęgnacyjnych zabiegów na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zapewnia jednoczesne uzyskanie trzech efektów: złuszczania, wchłaniania i dotlenienia skóry. Dzięki zabiegowi z zastosowaniem urządzenia tlen jest przesyłany do obszaru zabiegowego (tzw. efekt Bohra).

 • Dermapen™ – zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Zabieg z jego użyciem w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Aparat działa na zasadzie tworzenia mikrourazów (pulsujące igły automatycznie nakłuwają skórę), które pobudzają procesy regeneracji.

 • Laser Gemini – laser Nd:Yag amerykańskiej firmy Iridex/Laserscope. Zastosowano w nim dwie długości fali (532 nm oraz 1064 nm), dzięki czemu system umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości. Laser został wyposażony w unikalny system chłodzenia zintegrowany z głowicą zabiegową.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to, by każda wizyta w Klinice Ars Estetica przebiegała w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesne wnętrza – Klinika Ars Estetica mieści się w nowoczesnych, przestronnych i jasnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu placówek.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w komfortowej, elegancko wyposażonej poczekalni, utrzymanej w stonowanej kolorystyce.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na wszelkie Państwa pytania i objaśnia ewentualne niejasności. Pracujący w Klinice lekarze na pierwszym miejscu stawiają komfort i pełną satysfakcję Pacjentów, dlatego każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, indywidualnie dobierając odpowiednie zabiegi do ich potrzeb i preferencji tak, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci naszej Kliniki mogą zostawić samochody na parkingu, który znajduje się przy ul. Radosnej.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ars Estetica Wrocław we Wrocławiu.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ars Estetica Wrocław jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Ars Estetica Wrocław

Pacjenci Kliniki Ars Estetica mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów z zakresu laseroterapii. Usuwamy naczyniaki, redukujemy trądzik różowaty i rumień, zamykamy poszerzone naczynka oraz przeprowadzamy nowoczesne zabiegi fotoodmładzania skóry metodą T3 przy pomocy wysokiej klasy lasera Fotona SP Dynamis, poprawiamy napięcie skóry, przeprowadzamy mikrodermabrazję laserową i likwidujemy zmarszczki oraz blizny laserem Mosaic eCO2, na wyposażeniu naszej Kliniki znajduje się też laser Fraxel Re:Store, wykorzystywany w walce z bliznami potrądzikowymi i pooperacyjnymi, zmianami posłonecznymi, drobnymi zmarszczkami i starczym rogowaceniem skóry. Przeprowadzamy laserowe leczenie nadpotliwości, zabiegi epilacji laserowej oraz laserową dermabrazję, w naszej ofercie znajduje się też nowoczesny zabieg Twinlight, zapewniający widoczny lifting skóry, poprawę owalu twarzy oraz wzrost sprężystości skóry.

Przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, pozwalające w sposób kompleksowy, a przy tym minimalnie inwazyjny poprawić kondycję skóry i zatrzymać oznaki starzenia się. Usuwamy bruzdy i zmarszczki w obrębie twarzy przy pomocy iniekcji preparatów wypełniających lub toksyny botulinowej, korygujemy też opadnięte kąciki ust, bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki różnej głębokości z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (m.in. Juvederm, Juvederm Voluma, Restylane, Surgiderm, Perfectha Derm, Neauvia Organic). Ujędrniamy skórę i poprawiamy jej napięcie dzięki nowoczesnemu urządzeniu Ulthera, przeprowadzamy biostymulację komórek skóry osoczem bogatopłytkowym Regeneris i poprawiamy kondycję skóry zabiegami mezoterapii, przeprowadzamy też modelowanie ust kwasem hialuronowym oraz terapię depigmentacyjną preparatami Amelan i Cosmelan. Przeprowadzamy nowoczesne zabiegi radiofrekwencji, które powodują widoczny wzrost gęstości skóry i redukcję zmarszczek, naszym Pacjentom oferujemy też różnorodne peelingi, dobrane odpowiednio do potrzeb ich skóry (m.in. peeling glikolowy, peeling migdałowy, Yellow Peel, peeling kwasem TCA). Pacjenci Kliniki mogą też skorzystać z różnorodnych zabiegów kosmetycznych, takich jak makijaż permanentny metodą maszynową ODED lub metodą Taffy, opalanie natryskowe czy przedłużanie rzęs metodą 1:1.

W naszej ofercie znajdują się liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Przeprowadzamy modelowanie sylwetki przy pomocy przeszczepu własnego tłuszczu, zabiegi chirurgicznej korekty odstających uszu oraz operacje powiększania piersi wkładkami silikonowymi lub własnym tłuszczem, oferujemy także chirurgiczną poprawę kształtu pośladków, modelowanie polików, rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha i plastykę brzucha. U osób, pragnących skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z różnych okolic wykonujemy zabiegi liposukcji i lipolizy laserowej, Pacjenci mogą skorzystać również z nowoczesnej liposukcji ultradźwiękowej urządzeniem VASER Lipo. Przeprowadzamy zabiegi przywracania skórze jędrności i właściwego napięcia przy pomocy nici Silhouette Soft oraz nowoczesnych nici Aptos, które posiadają właściwości nie tylko liftingujące, ale także biorewitalizujące. Wykonujemy lifting twarzy, brwi i czoła, zabiegi operacyjnego leczenia ginekomastii, korekcję powiek oraz nosa i zabiegi dermatochirurgiczne, a także operacje z zakresu chirurgii ręki, korekcje blizn poparzeniowych i korekcje porozszczepowe.

W ofercie Kliniki znajdują się nieinwazyjne technologie, umożliwiające skuteczną likwidację zbędnej tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki oraz likwidację cellulitu, w tym innowacyjne zabiegi UltraShape (mechaniczne rozbijanie komórek tłuszczowych przy pomocy zogniskowanych fal energii ultradźwiękowej), Liposhock (połączone działanie fal dźwiękowych ShockWave o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości)oraz Velasmooth (opatentowana technologia, oparta na trzech źródłach energii, którymi są światło podczerwone (IR), bipolarny prąd o wysokiej częstotliwości (RF) i impulsowe podciśnienie).  

Co leczymy

W Klinice Ars Estetica przeprowadzamy leczenie różnych schorzeń skórnych. Trądzik pospolity i różowaty leczymy przy pomocy zabiegów laserowych, odpowiednio dobranych peelingów, dermabrazji laserowej i mikrodermabrazji laserowej, skutecznie usuwamy również blizny, przebarwienia i rumień. Usuwamy nieestetyczne zmiany skórne takie jak brodawki zwykłe, łojotokowe i płaskie, włókniaki, tłuszczaki czy bliznowce. Przy pomocy nowoczesnych zabiegów laserowych likwidujemy popękane naczynka na twarzy, przeprowadzamy także zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze dla skóry tłustej lub suchej i zamykamy rozszerzone pory.

Istotnym elementem naszej oferty jest leczenie żylaków kończyn dolnych. Niewielkie zmiany naczyniowe leczymy przy pomocy skleroterapii pianką lub płynem, a w niektórych przypadkach wykorzystujemy skleroterapię piankową pod kontrolą USG do usuwania dużych żylaków kończyn dolnych. Klinika posiada też na wyposażeniu najnowocześniejsze lasery endoluminalne o długości fali świetlnej 980 nm i 1470 nm, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne usuwanie żylaków metodą laserową. Nasi Pacjenci mogą również skorzystać z najbardziej innowacyjnego rozwiązania technologicznego w dziedzinie usuwania żylaków, jakim jest urządzenie Steam Vein Sclerosis, wykorzystujące parę wodną.

Skutecznie leczymy cellulit i rozstępy, w procesie leczenia wykorzystując najnowocześniejsze technologie i zabiegi laserowe, pomagamy też naszym Pacjentom uporać się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej i miejscowej otyłości oraz skutecznie usunąć nadmierne owłosienie. Wspomagamy leczenie łysienia przy pomocy zabiegów mezoterapii oraz kuracji osoczem bogatopłytkowym Regeneris, Pacjentom oferujemy także leczenie problemu nadmiernej potliwości pach, dłoni i stóp metodą laserową bądź przy pomocy iniekcji preparatu toksyny botulinowej.

Przeprowadzamy nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które pozwalają na przywrócenie utraconej sprężystości czy struktury narządów płciowych u kobiet. W naszej ofercie znajduje się zabieg Intimalase, umożliwiający nieniwazyjne obkurczanie pochwy i stanowiący doskonałą alternatywę dla zabiegu chirurgicznego. Intimalase to nowoczesna metoda leczenia zespołu rozluźnienia mięśni pochwy, której skuteczność opiera się na fototermicznej reakcji pomiędzy laserem a błoną śluzową, stymulującej remodelowanie kolagenu i w efekcie zmniejszenie wiotkości pochwy. W naszej ofercie znajduje się też Incontilase - nieinwazyjne laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymana moczu u kobiet. Oba zabiegi wykonywane są przy pomocy wysokiej klasy lasera Er:Yag.

Opinie z internetu

Placówka Ars Estetica Wrocław została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 280 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

280 ocen
(z 3 źródeł)
4,7 / 5  (49 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (48 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (183 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Ars Estetica to jedna z placówek, których klienci nie mogą się nachwalić. Umawiamy tam setki wizyt rocznie. Z wypowiedzi Pacjentów wynika, że oceniają bardzo wysoko Klinikę zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sposobu traktowania Pacjenta. Lekarze poświęcają tyle czasu, ile faktycznie dany Pacjent potrzebuje. Spokojnie i z cierpliwością wyjaśniane są nawet najbardziej zawiłe kwestie związane z zabiegami. Profesjonalizm i uprzejmość obsługi to wizytówka placówki. A przede wszystkim Klienci są bardzo zadowoleni z efektów zabiegów." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Agnieszka
23 kwietnia 2019
5,0

Polecam

5,0 - Agnieszka
Miła i fachowa obsługa. Personel był bardzo wyrozumiały i opowiedział na wszystkie moje pytania i prośby.
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
Ala G.
21 lutego 2019
5,0

Czuję się świetnie

5,0 - Ala G.
Wszystko mi się podobało
Bardzo dobra i fachowa opieka lekarza i pielęgniarki podczas zabiegu. Cały personel widoczny dla mnie w klinice miły i pomocny , w pracy powiedziałam ,że chciałabym żeby moje koleżanki choć raz spróbowały takiego leczenia w waszej klinice i zobaczyły ogromną różnicę w stosunku do państwowych zakładów służby zdrowia. Bardzo dziękuję
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (luty 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
Sylwia
9 listopada 2017
5,0

Jestem zadowolona

5,0 - Sylwia
Fachowa porada, miła i sympatyczna Pani doktor Kupczyńska. Szybko i profesjonalnie przeprowadzony zabieg.
Zabieg:  
Skleroterapia żylaków (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
Katarzyna
11 stycznia 2018
5,0

Serdecznie polecam

5,0 - Katarzyna
Czysto, miła obsługa, bez opóźnień (wizyta odbyła się o umówionej porze)
Zabieg:  
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
Gosia
17 grudnia 2017
5,0

Miło, szybko, bezboleśnie

5,0 - Gosia
Miła, profesjonalna obsługa, punktualność
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
Małgorzata
24 stycznia 2018
4,0

Było profesjonalnie i miło

4,0 - Małgorzata
Wizyta się opóźniła
Podejście do pacjenta. Miła obsługa
Dotyczy:  
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
Danusia
20 listopada 2017
5,0

Polecam

5,0 - Danusia
Strome schody
Obsługa, fachowość, punktualność
Zabieg:  
Leczenie nadpotliwości laserem (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
Kuba
18 listopada 2017
5,0

Profesjonalnie

5,0 - Kuba
Miło, Szybko, Bezboleśnie
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
piotr1012
(Szczecin)
2 listopada 2017
5,0

Zadowolenie z zabiegu

5,0 - piotr1012
Mila, fachowa obsługa. bardzo kompetentna.
Zabieg:  
Usuwanie żylaków parą wodną SVS (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
Sylwia
4 grudnia 2017
4,0

Jestem zadowolona.

4,0 - Sylwia
Szybko i bezboleśnie przeprowadzony zabieg
Zabieg:  
Leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły

Zespół

Kadrę medyczną Kliniki Ars Estetica tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjaliści różnych dziedzin medycyny. Założycielem Kliniki jest dr n. med. Wojciech Rybak (specjalista chirurg, flebolog i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu), w skład zespołu wchodzi również prof. dr hab. n. med. Zbigniew Rybak – specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii, wieloletni ekspert w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej we Wrocławiu, dwukrotnie uhonorowany Nagrodą Ministra Zdrowia, dr n. med. Maria Rybak (gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, dr n. med. Ireneusz Siewiera (specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) oraz lek. med. Diana Kupczyńska - absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, która specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii oraz ginekologii estetycznej.

W skład zespołu wchodzą również kosmetololog Magdalena Łączek (absolwentka kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, która doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu w Niemczech oraz praktyk w prestiżowych wrocławskich klinikach medycyny estetycznej, specjalizuje się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki), a także Danuta Kamińska – pielęgniarka anestezjologiczna z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadająca Norweską Licencję Pielęgniarską, zdobytą na kontrakcie w Szpitalu Akademickim w Oslo.

W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo naszych Pacjentów, pracujący w Klinice lekarze systematycznie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także konferencjach i sympozjach naukowych w kraju i na świecie. W trakcie szkoleń i kursów nasi lekarze zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami flebologii, chirurgii i medycyny estetycznej, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować zabiegi i leczenie na najwyższym światowym poziomie, w zgodzie z nowoczesną wiedzą medyczną. Wśród licznych kursów, szkoleń i konferencji naukowych, w których uczestniczyli nasi lekarze, warto wymienić konferencję Światowej Unii Flebologicznej w Bostonie, konferencję naukowo-szkoleniową „Niewydolność żylna oraz jej powikłania u kobiet w ciąży”, Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz konferencję naukowo-szkoleniową Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, poświęconą kompresoterapii oraz leczeniu ran przewlekłych. Nasi lekarze są również członkami prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Flebologiczne, Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej (AACS), Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Amerykańskie Kolegium Flebologiczne (ACP).

Więcej 

Lek. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień jest jednym z pracowników Katedry i Kliniki Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wroc... więcej »

Zadzwoń: 71 749pokaż numer
71 749pokaż numer

Mgr Aleksandra Gołda ukończyła studia w Akademii Medycznej oraz Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Aktualnie kontynuuje edukację w ramach studiów podyplomowych z zakresu współczesnej kosmetologii, organizowanych przez U... więcej »

Zadzwoń: 71 749pokaż numer
71 749pokaż numer

Lic. Magdalena Łączek jest dyplomowanym kosmetologiem o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Pracę w zawodzie rozpoczęła bezpośrednio po ukończeniu studiów w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu (na kierunku kosmetologia). Doświadczenie zdobywała, ... więcej »

Zadzwoń: 71 749pokaż numer
71 749pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ars Estetica Wrocław.

dr n. med. Wojciech Rybak