Operacje plastyczne nosa Zielona Góra

Synonimy: zabiegi korekcji nosa, operacyjna korekta wyglądu nosa, rhinoplastyka, korekta nosa więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne nosa Zielona Góra - informacje

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Operacje plastyczne nosa najczęściej mają na celu poprawę jego kształtu i funkcjonalności. Chirurg plastyczny koryguje czubek nosa, wyrównuje asymetrię lub likwiduje garb nosa. Zdarza się, że plastyka nosa obejmuje korektę krzywej przegrody nosowej, aby poprawić komfort oddychania. Zabiegi chirurgiczne nosa wykonywane są w znieczuleniu ogólnym. Po operacji należy przestrzegać zaleceń lekarza. Efekty utrzymują się do końca życia.

Korekcja nosa w zielonogórskich klinikach

Operacyjna poprawa wyglądu nosa jest możliwa w Centrum Medycznym Aldemed, które w 2014 roku zajęło IV miejsce w plebiscycie „Służba zdrowia na 6”, zorganizowanym przez Gazetę Lubuską. Chirurdzy przeprowadzają tu zabiegi laryngologiczne, takie jak plastyka przegrody nosa i zmniejszenie małżowin nosowych. W Aldemed pracuje chirurg plastyczny dr Elżbieta Parka-Barańska, która konsultuje pacjentów w poradni przyklinicznej. Oprócz rynoplastyki pacjenci mogą zlikwidować problem worków pod oczami zabiegiem chirurgicznym korygującym dolne powieki.

Plastyka nosa jest możliwa u chirurga plastycznego dr Roberta Jamonta, który jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. Lekarz przyjmuje pacjentów w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej. Dr Jamont przeprowadza takie zabiegi jak korekcja nosa chrzęstnego i kostnego oraz korekcja nosa porozszczepowego. Z usług lekarza mogą skorzystać też pacjenci po urazie, który spowodował skrzywienie nosa, tzw. korekcja nosa pourazowego. Gabinet posiada odznakę "Laur pacjenta 2013".

Lekarze ze Specjalistycznego Centrum Medycznego Urolog wykonują rhinoplastykę na jednodniowym oddziale chirurgii plastycznej, a także na jednodniowym oddziale laryngologicznym. Pracuje tu laryngolog dr Piotr Dorocki, który wypowiadał się w prasie ("Gazeta Lubuska") na temat współczesnych metod leczenia chrapania. Dr Dorocki, a także jego współpracownik laryngolog dr  Witold Iciek, operują małżowiny nosowe podczas zabiegu Celon oraz wykonują korekcję przegrody nosa.

Do dr Piotra Dorockiego można wybrać się na konsultację i na kwalifikację do operacji plastycznej nosa do poradni laryngologicznej w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Mediko. Placówka jest wieloprofilowa i turyści medyczni mają możliwość skorzystania z kompleksowego przeglądu stanu zdrowia w gabinetach o innej specjalności.

Pacjenci, którzy przy wyborze kliniki kierują się jej kameralną lokalizacją, mogą wybrać Klinikę Chirurgii Plastycznej Intermed w Słubicach 80 km pod Zieloną Górą. Lekarze dr Elżbieta Parka-Barańska i dr Andrzej Barański, posiadający specjalizację z chirurgii plastycznej, oferują między innymi zmianę kształtu czubka nosa i operacyjną poprawę wyglądu nosa. Aby dodatkowo odmłodzić twarz można zdecydować się na mało inwazyjną korektę bruzd i fałdów nosowo-wargowych nićmi Silhouette.

Medyczne usługi komercyjne są też dostępne w zielonogórskim Szpitalu Wojewódzkim  im. Karola Marcinkowskiego. Lekarze z oddziału laryngologicznego przeprowadzają operacje poprawiające funkcjonalność nosa, np. septoplastyka nosa, usunięcie polipów nosa i repozycja złamania kości nosa. Ordynatorem jest tu dr Witold Maciej Iciek. Na oddziale operowani są również pacjenci z rozpoznanymi nowotworami jamy nosowej. Szpital im. K. Marcinkowskiego w 2012 roku otrzymał wyróżnienie "Bezpieczny szpital 2012" za najlepszy szpital publiczny w województwie lubuskim w rankingu Rzeczypospolitej.

Cena plastyki nosa w Zielonej Górze i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi Sala operacyjna w CDT Medicus w Lubinie, gdzie dr Leszek Leszczyński wykonuje zabiegi

Rynoplastyka to jedna z popularniejszych operacji plastycznych na całym świecie. Polska jest krajem, w którym cena zabiegu korekcji nosa jest konkurencyjna. Przykładowo w klinikach angielskiej grupy The Private Clinic, mieszczących się m.in. w Bostonie i Londynie, koszt plastyki nosa oscyluje między 3000 a 5000 funtów. W przeliczeniu na pln jest to 16 000 - 27 000 zł, czyli kilkukrotnie więcej niż w Zielonej Górze. Turyści medyczni dość często przyjeżdżają do Polski, aby skorzystać z usług medycznych. Przy okazji warto wspomnieć, ze Zielona Góra to miejsce idealne do odpoczynku. Można tu zwiedzić Konkatedrę św. Jadwigi i Wieżę Braniborską, należącą do obserwatorium astronomicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. We wrześniu natomiast odbywa się tu ogromna impreza plenerowa, która przyciąga turystów z Polski i zza granicy - Winobranie w Zielonej Górze. Warte uwagi jest jeszcze Muzeum Ziemi Lubuskiej.

 

Operacje plastyczne nosa - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 3 500 zł do 12 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 12 000 zł
 • Katowice od 3 300 zł do 13 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 13 000 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Szczecin od 3 650 zł do 13 000 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Lubin od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 9 225 zł
 • Kielce od 8 000 zł do 13 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska